trawa

Autor Wątek: Warbands - oficjalne  (Przeczytany 7588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nilgar

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:03:46 am »
Dlaczego nazywacie Mullera punkiem?

Offline skolo

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:46:47 am »
bo taka ma ksywke ;)

Offline Pianandrill

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2003, 08:44:15 pm »
No to spoko - mam podstawkę Mordheima w pdf i tam jest miedzy innymi klan pestilience... i to jest wlasnie ta "mocniejsza" wersja klanu. T4 i te skille to moze nie jest nic takiego strasznego? Powalczylem troszke z umarlakami i frear z T4 to jest morderstwo. A jak ciężko to ścierwo przegonić. Jak zwykle moje szczurki mimo przewagi (w zabójstwach uciekli z placu boju :( co za masakra. Przegrywam z jednego powodu: ROUT TEST!!
hose who are about to die, we salute to you!

Offline drachenfeles

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2003, 09:18:58 pm »
To muszę cię zmartwić, najnowsza wersja tej grupy jest zbalansowana, szczurki mają po 3 toughnesa :-)

http://www.strike-to-stun.com

Offline skolo

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2003, 10:02:38 pm »
uno - szczurki zbalansowane juz sa na Gildii w dziale Mousillon
bitewniaki.gildia.com/mordheim/main - dział mousillon
duo - zmniejsz avatara Pianandrillir

Offline Pianandrill

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2003, 10:55:19 pm »
uno - zmieniłem
duo - Pianandrill a nie Pianandrillir jeżeli możesz...
hose who are about to die, we salute to you!

Offline Descartes

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 23, 2003, 10:29:58 am »
Pianandrill - podstawka Mordheim w pdf zawiera dodatkowo informacje zebrane ze strony lustrii. To, ze ktos kto zrobil z tego PDF postanowil dorzucic jakies dodatkowe materialy, wcale nie czyni tych materialow oficjalnymi.
a co do reszty, to temat tych szczorkow wyplynal ode mnie i Piana, po prostu Pianandrill chcial pewnie upewnic sie po tym, gdy wreszcie przewinal podrecznik na tyl nisko, by zobaczyc, ze te skaveny tam juz sobie siedza:)
pozdrawiam
Descartes
ance with the Sword

Offline drachenfeles

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 23, 2003, 01:33:36 pm »
Tak gwoli ścisłości materiały znajdujące się na strike-to-stun, czyli Karak Azgal oraz Mousillon są NIE oficjalne.
Zapewne staną się oficjalne, lecz nikt nie powiedział, że będą w tedy takie same. Dla przykładu po "uoficjalnieniu" przez GW Khemri (które znajdowało się dotychczas na podobnym do strike to stun serwerze) z 8 band które wymyślono do wersji oficjalnej weszły 2...
Z lustrią było podobnie, to tam klan pestilens pojawił się po raz pierwszy i jakoś nie ma go w TC o lustrii...

Morph

  • Gość
Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2003, 12:57:35 am »
Ja bym sie załamał gdybym zaczął grać jakąś bandą a tu w połowie gry by się okazało że moja banda jest o wiele słabsza  :?

Offline drachenfeles

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2003, 10:17:03 pm »
Ja tak miałem z norsami, na początku jakiś id**ta nie dał im umiejętności siłowych, absurd nie?

Offline nahar

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 04, 2003, 11:01:32 pm »
Gw dba o to zeby nowe bandy i zasady nie byly zbyt przejrzyste i jeszcze dodatkowo komplikowaly te z podstawki. (przyklad jazda wierzchem, lub gladiatorzy, ew lizardmeni).
Ostatnim mnie nurtujacym kwiatkiem jest oszczep i sprawa polacznie ga z umiejtnosciami strzeleckimi. Czy mozna kupic szybki strzal i miec 2 rzuty oszczepem w rundzie??????, czy moze to bron rzucana (throwing weapon) i nalezy kupic knife figher (trzy rzuty). A i to ze skinki placa za oszczepy najwiecej ze wszystkich band (10 gc w opisie bandy), a normalinie w spisie sprzetu z lustrii koszt oszczepów to 5 gc - to co jak tworzymy bande to koszuja 10 a potem tanieja znienacka???
No i co daja oszczepy???
no penalty for move and shoot - to napewno, a czy likwiduja tez kare za zasieg (w jednej posiadanej przeze mnie wersji skinków jest wlasnie tak).
Niezla jazda co???
paweł

Offline drachenfeles

Warbands - oficjalne
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 05, 2003, 08:15:26 am »
Cytuj

Gw dba o to zeby nowe bandy i zasady nie byly zbyt przejrzyste i jeszcze dodatkowo komplikowaly te z podstawki...


Święta prawda

Cytuj

Ostatnim mnie nurtujacym kwiatkiem jest oszczep i sprawa polacznie ga z umiejtnosciami strzeleckimi. Czy mozna kupic szybki strzal i miec 2 rzuty oszczepem w rundzie??????, czy moze to bron rzucana (throwing weapon) i nalezy kupic knife figher (trzy rzuty).


Oszczep to 'thowing weapon' czyli nie ma żadnych kar za bieganie itp.
Tym samym nie można stosować do niej 'quick shoot'.
'Knife fighter' też nie zadziała w tym wypadku, gdyż w opisie umiejętności uwzględniono jedynie noże i gwiazdki.

Cytuj

A i to ze skinki placa za oszczepy najwiecej ze wszystkich band (10 gc w opisie bandy), a normalinie w spisie sprzetu z lustrii koszt oszczepów to 5 gc - to co jak tworzymy bande to koszuja 10 a potem tanieja znienacka???


Wyszło pewnego rodzaju sprostowanie:
Oszczep (nie oszczepy, czyli mamy 1)  kosztuje 5gc, ma 8" zasięgu, bez kar za poruszanie się i odległość. Siła jak użytkownik.

Cytuj

No i co daja oszczepy???
no penalty for move and shoot - to napewno, a czy likwiduja tez kare za zasieg (w jednej posiadanej przeze mnie wersji skinków jest wlasnie tak).


JW.

Cytuj

Niezla jazda co???


Jak zawsze  :wink:

 

anything