Autor Wątek: Wampiry!  (Przeczytany 12168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline śmigło

Wampiry!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 22, 2004, 10:30:27 pm »
Cytuj
Klany wampirów podobno istnieją od dawna

dobrze, ze napisales "podobno" bo prawie chcialem w nie uwierzyc...
Cytuj
i są podtrzymywane

tzn. ktos ich sponsoruje?? ale chyba nie grupy krwiodawstwa??
Cytuj
a ty Śmigło mi nawijasz o dzieciach które za dużo grały w wamipira i usłyszały bajeczki

nie ja nawijam o tych ugrupowaniach wampirycznych. dzieci grajace w "pewien bardzo mroczny system" glownie czekaja na nowy "clanbook" albo "city by night" a nie na torebke z krwia...
Cytuj
ci ludzie to nie są idioci przecież nie ukrywają i nie ma rozumowanie choć se kogoś napadniemy i

a skad wiesz???
Cytuj
wampiry nie żywią sie tylko krwią są też wampiry energetyczne

cholera tego nie wiedzialem, ale dobrze, ze tu jestes van helsingu  :roll:
Cytuj
a krew dla nich do drink.

z calej swojej wiedzy dotyczacej wampiryzmu moge wysnyc wniosek, ze wampiry energetyczne akurat nie pija krwi, nawet w postaci drinkow z parasolka albo wisienka...
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Seldszar

Wampiry!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 22, 2004, 10:36:59 pm »
Skoro te wampiry przetrwały do dzisiaj i nie zatłukli ich wcześniej chłopi z widłami to znaczy że musiały sie ukrywać a to oznacza że są zorganizowane i wykazują przejawy inteligencji. Przecież se tak o na ulicy nie znjadują sobie woreczka z krwią.
oje słowo to mój honor. Mój honor to moje życie.

Offline Solitaire

Wampiry!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 22, 2004, 10:45:28 pm »
Cytat: "Seldszar"
Skoro te wampiry przetrwały do dzisiaj i nie zatłukli ich wcześniej chłopi z widłami to znaczy że musiały sie ukrywać a to oznacza że są zorganizowane i wykazują przejawy inteligencji. Przecież se tak o na ulicy nie znjadują sobie woreczka z krwią.

Skoro te ukrywające się inteligentne przerośnięte kapusty przetrwały do dzisiaj, to muszą być szalenie przebiegłe. Ba, znacznie bardziej niż wampiry, bo o kapustach nigdy nie słyszałeś. A przecież są potężne, kontrolują rządy i mają swoje linie grządek. I nie znajdziesz sobie nawozu ot tak, na ulicy. To musi być cholernie przemyślna struktura, te kapusty....
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline śmigło

Wampiry!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2004, 10:45:55 pm »
Cytuj
Skoro te wampiry przetrwały do dzisiaj

faktycznie twoja wiara jest silna, bo chyba nie masz na to dowodow?
Cytuj
i nie zatłukli ich wcześniej chłopi z widłami

no faktycznie chlop z widlami to przeciwnik godny wampira...pewnie dlatego w sredniowieczu najwiekszy odsetek wampirow byl spotykany na terenach wiejskich.
Cytuj
i wykazują przejawy inteligencji

nie wiadomo, moze kieruje nimi tylko instynkt... np chowaja sie po kanalach/jaskiniach i wpieprzaja szczury, grotolazow (w koncu czesto slychac o ich zaginieciach) i pracownikow kanalizacji miejskiej?
Cytuj
Przecież se tak o na ulicy nie znjadują sobie woreczka z krwią.

moze robia podkopy do bankow krwi... ciagle mowia w wiadomosciach, ze krwi brakuje...
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Seldszar

Wampiry!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 22, 2004, 10:54:50 pm »
A może kapusta i wampiry są w zmowie przeciwko ludnośći i zapowiada sie tragiczny koniec świata ?? A tak wogóle albo gadamy na poważnia albo o kapuście. Bez jaj i bez kapusty. Rozmowa w ten sposób do prowadzi nas do tego że kapusta jest najmądrzejsza i nic sie nie dowiemy o wampirach.
oje słowo to mój honor. Mój honor to moje życie.

Offline śmigło

Wampiry!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 22, 2004, 11:32:52 pm »
Cytuj
A tak wogóle albo gadamy na poważnia albo o kapuście

to na ten temat da sie powaznie gadac?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Seldszar

Wampiry!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 23, 2004, 10:15:06 pm »
No chyba sie da. A tak wogóle to życz wam wesołych świąt.
oje słowo to mój honor. Mój honor to moje życie.

Offline Zork

Wampiry!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 24, 2004, 10:43:25 am »
Gorsze od tych grzecznych wampirków ssących krew są te wampiry psychiczne z mojego bliskiego otoczenia. Wysysają ze mnie całą energię i chęć życia.
+ Obyście mieli wiedzę mędrców i mądrość dzieci.. +++

Offline Seldszar

Wampiry!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 24, 2004, 11:10:35 am »
Czyli wampiry energetyczne  :D
oje słowo to mój honor. Mój honor to moje życie.

Offline Eomer

Wampiry!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 24, 2004, 01:36:51 pm »
Wiecie co? IMO ten temat jest śmieszny...po co gadać o tym czy wampiry istnieją czy nie...każdy mit czy legenda jest fajna gdy człowiek jest niepewny tego w co wierzył...zostawmy to bo jak tak się zagłebimy w ten temat to stnie sie on nudny i wkońcy zabjemy ten mroczny a na swój sposób piękny,mit.
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline Lurtz

Wampiry!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 27, 2004, 09:42:11 pm »
Mój brat jest wampirem. możecie mi wierzyć lub nie ale ukrywamy go gdy w czasie pełni wyrastają mu kły. wtedy z ojcem przykuwamy go do łóżka lańcuchami kupinymi w sklepie Jumbo w cenie 100 zl/m

Offline Lady

Wampiry!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 28, 2004, 09:29:55 am »
Popieram zdanie Eomera. Mówiąc o współczesnych wampirkach wg mnie nie należy się zastanawiać czy istnieją, bo to chyba oczywiste - wystarczy poszperać troche w sieci, ale dlaczego istnieją; co kieruje takimi ludźmi, dlaczego przystępują do już istniejących czy tworzą nowe klany. A IHMO to już zadanie dla psychologów a nie dla łowców tajemnic ;)
ja tam mam swoje światy równoległe

Offline Thrawn

Wampiry!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 06, 2005, 10:36:12 pm »
Rozważanie czy wampiry istnieją czy nie, jest całkiem miłą zagadką, tak jak czy istnieje ufo czy nie, chociaz predzej uwierze w wampiry niz w ufo. Klany wmpirów? Bez jaj panie i panowie, gdyby istniały to Święta Inkwizycja w czasie swej świetności zgniotła by je na miazgę, zorganizowana struktura bowiem wbrew pozorom jest łatwiejsza do wykrycia niż pojedyńcze jednostki, no chyba, że bierzemy pod uwagę niemożliwą do realizacji manipulacje na skalę globalną ala Wampir:Maskarada. Co do wampirów psychicznych- wiara w nie niektórych osób napawa mnie taką wesołością, że szkoda gadać, bo jak można wyssaćsiły życiowe? Impossible, prędzej mi ktoś krew wypije niż wyssie moją chęć do życia. A gdyby PRAWDZIWE wampiry istniały, a nie banda siusiumajtków ściemniająca, że są wampirami bo im się nudzi i w życiu jeszcze nie dostały prawdziwego kopa w zad, to wątpie by ktoś wiedzący cokolwiek o nich więcej baliby się szepnąć słówko o ich prawdziwej naturze.
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline bob_thorp

Wampiry!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 11, 2005, 03:18:05 pm »
wiecie co... jak tak sobie czytam o prawdziwych wampirach i o siusiumajtkach co to tylko myslą że są wampirami, to upewniam sie w przekonaniu że umyka wam pewien prosty fakt... żę owe siusiumajtki i wszyscy Ludzie którzy uznali sie za wampiry, TO JEDYNE PRAWDZIWE WAMPIRY. i na tym polega cała frajda w "badaniu" ich. Jeśli interesują was tajemnice, "occult underground":D to musicie umieścić tam wszystkie te "potwory" :satanistów, wampiry, domorosłych magów i całe to stadko.  I jeszcze jedno.  Mam gdzieś czy mit sie rozwieje, czy zepsuję komuś wampiży klimat!!  Myślenie w tych kategoriach spowoduje żę "Wampir-biografia symboliczna" stanie sie knigą zakazaną itd. buziaki.

Offline bufaloxxx

Wampiry!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 19, 2005, 07:07:33 pm »
wiecie jest sekta kobiet wampirów które oznajmły ze odadza sie każdemu za kieliszek jego krwi :shock:
zasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu...
Ale weź tylko pierdnij...

 

anything