trawa

Autor Wątek: Wampiry!  (Przeczytany 12217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline śmigło

Wampiry!
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 19, 2005, 10:24:36 pm »
spoko, a hiv to sie tam legnie jak w afryce pewnie.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Angelus

Wampiry!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 17, 2005, 12:20:42 pm »
Ale macie problem!
Ja tam jestem w 100% pewna, ze istnieję(choć pan na filozofii próbował mi wmówic coś zupełnie innego) :!:  ;)

Po co ten cały spór? ;)

Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline zx

Wampiry!
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2005, 05:06:33 pm »
A co do krwi - a klonowanie? Przecież da się sklonować krew, co prawda czasem nie wychodzi a sam proces jest drogi jak... microsoft ;). Ale... da się. A wampiry - kto wie, w każdej legedzie, plotce, micie jest ziarnko prawdy, więc jeśli nie typowe wampiry to może coś w rodzaju mutacji etc...

Offline subcubus

Wampiry!
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 18, 2005, 11:53:17 am »
Ja oglądałam program, że rządza krwii to jakaś choroba....psychiczna. Podobnie jak ludzie, którzy uważają się za wilkołaki cierpią na podobne syndromy. Ale serio! W pełnie wydaje im się, że wyrastają im kły, pazury, sierść. Osobiście wolę mysleć, że takie wampirki sobie kiedyś istniały...np. taki Lestat z "Wywiadu z wampirem"  :D
on't let the world bring you down
Not everyone here is that f****** up and cold
Remember why you came
And while you're alive
Experience the warmth before you grow old.

Offline śmigło

Wampiry!
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 18, 2005, 01:09:45 pm »
Cytuj
Osobiście wolę mysleć, że takie wampirki sobie kiedyś istniały...np. taki Lestat z "Wywiadu z wampirem"

no on jest super. tez go uwielbiam. najwiekszy gej wsrod wampirow i najiwekszy wampir wsrod gejow. i jak go tu nie kochac? eh az sie lezka szczescia w oku kreci. w ogole wampiry sa cool, bo sa takie mlodziezowe i trendy, no i bardzo mroczne.
a znacie moze osobiscie jakies osoby, ktore uwazja sie za wampiry? to musi byc ubaw dopiero :D
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline subcubus

Wampiry!
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 18, 2005, 01:33:30 pm »
Według mnie to wampiry są najfajniejszymi z wszelkich mrocznych istot. Zrobiłam o nich nawet stronkę internetową na informatykę, żebyście widzieli minę mojego psora  :D Przy tworzenu tej stronki wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam... ;)
on't let the world bring you down
Not everyone here is that f****** up and cold
Remember why you came
And while you're alive
Experience the warmth before you grow old.

Offline Gashu

Wampiry!
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 18, 2005, 04:46:06 pm »
Cytat: "subcubus"
Ja oglądałam program, że rządza krwii to jakaś choroba....psychiczna.


Może chodziło o porfirię? Ale to jest choroba jak najbardziej "fizyczna".
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline subcubus

Wampiry!
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 18, 2005, 08:28:20 pm »
Nie pamiętam nazwy tej choroby niestety.....możliwe, że to ta choroba właśnie. Jednak pamiętam, że nawet jeśli jest ona "fizyczna" wiąże się też z jakimiś zaburzeniami psychicznymi.
on't let the world bring you down
Not everyone here is that f****** up and cold
Remember why you came
And while you're alive
Experience the warmth before you grow old.

Offline Alix

Wampiry!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 01, 2005, 09:23:11 pm »
Bzdura... Zadza krwi jest calkowicie normalna, nie tylko u zwierzat.. Przeciez wg Darwina rodzaj ludzki jest od malp, a wezmy mandryle- dasz im krew, wypija, zawolaja o wiecej. Czlowiek to samo.
 A ze jakis kopniety filozof czy psychoanalityk bierze to za chorobe, to inna historia... :evil:
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Christine

Wampiry!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 10, 2005, 10:55:50 am »
Alix chyba przesadziłeś :P To co wg Ciebie picie krwi jest normalne i nie jest chorobą? Zastanów się lepiej :D i odpowiesz mi w nastepnym poście :P
Co do "klanów wampirów" pewne stowarzyszenia istnieją w USA, gdzie ludzie uważający się za takowych spotykają się w specjalnych klubach,ubrani na czarno (powiewające płaszcze mile widziane :P) wieczorami czy nocą. Oglądałam jakiś dokument o tym, nawet pewna kobieta twierdziła ze ma trumnę w domu i śpi w niej a w lodówce rzeczywiście trzymała krew (zwierzęcą) sic! Nie wydaję mi się zeby takie coś istniało w Polsce.
Jeśli zaś idzie o porfirię wspomnianą już wcześniej, to objawy ma następujące "bladość, unikanie światła, zniekształcenia skóry twarzy, połączone z bezsennością, halucynacjami i paranoją". Kiedy nie znano jeszcze tej choroby dotknięte nią osoby podejrzewano o to ,ze zostały ukaszone przez wampira. Podobno chorym osobom przynosilo ulge picie krwi, ponieważ potrzebowały zawartego w niej hemu, którego w swojej krwi miały nie wystarczajaca ilosc (co uznawano za kolejny przejaw wampiryzmu).
O wampirach energetycznych w innym poscie
(jesli was jeszcze nie zanudziłam :P)

Last Viking

  • Gość
Wampiry!
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 11, 2005, 08:58:31 am »
Cytat: "Christine"
Alix chyba przesadziłeś :P To co wg Ciebie picie krwi jest normalne i nie jest chorobą?


Nawet jedna z religii (nota bene najpopularniejsza w Polsce) oparta jest na piciu krwi. Co niedziele jej wyznawcy uprawiają rytualny kanibalizm  
Swoją drogą najpierw zabili swojego Boga, a teraz go jedzą i wypijają jego krew.  ;)

Offline Dinki

Wampiry!
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 11, 2005, 11:14:38 am »
Chyba musi wam ktoś wyjaśnić sens założenia tego tematu przez bob_thorp'a.
Proponuje pobawić się w zabawe. Może niektórzy ją już przechodzili na maturze albo bedą dopiero. Nazywa się ona "czytanie ze zrozumieniem". Jest to plaga dzisiejszego społeczeństwa i nie powinna ona bynajmniej uchodzić za coś wstydliwego. Więc nie jest to nic czego można się wstydzić.
Reasumując LUDZIE NIE WIEDZĄ CO SIĘ DO NICH PISZE/MÓWI. Daliście temu czysty wyraz w tym temacie.
Nie będe się powtarzał, bo bob_thorp wyrażnie napisał co w tym temacie powinno się znaleźć.
Więc proponuje przeczytać jeszcze raz uważnie temat bob_thorp i dobrze go przemyśleć. Popytać się rodziców, braci, nauczycieli, księdza(?) czy dobrze zrozumiałem temat i wtedy dopiero się wypowiedzieć.

Do powyższej odpowiedzi nie przyjmuje reklamacji.

Czytając wypowiedzi można skonać ze śmiechu. Wiekszośc z nich opiera się na filmach typu Blade czy Wywiad z Wampirem i o zgrozo gry Wampir:Maskarada.
Wasze przekonanie o istnieniu Wampirów jest piramidalnie przekonywująca.Istnieją...bo....no bo....MUSZĄ BYĆ :D Na tej samej zasadzie ja wierze w mityczny świat Dinusiów.
Drinki z palemką......lubie "krwawą mery", ale wyobrażanie sobie że sok pomiorowy to krew jest niesmaczne, bo sok z pomidorciów przypomina co najwyżej......sok z pomidorów.
bufaloxxx to chyba ma fantazje erotyczne na ten temat istrasznie się tym przejął, bo chyba wreszcie będzie mógł je zaspokoić.
"Według mnie to wampiry są najfajniejszymi z wszelkich mrocznych istot."
to stwierdzenie jest najlepsze:) Nie mam w zasadzie obrażanie płci pięknej(na pewno tak zostanie to odebrane)
ale powiedziec że takie myślenie jest naiwne to mało. To jakby słyszeć mafia to fajna sprawa dopóki nie przyjdzie i nie zabije Ci całej rodzinki.
(Czemu wogóle filmi z mafia są tak popularne?Czyżby kult siły i władzy, którego tak publicznie się wyrzekamy był jedynie przejawam powszechnej hipokryzją?).

"My czerpiemy energię życiową z pożywienia itp., oni z żywych organizmów."
Ja też czerpie pokarm z organizmów żywych i nie jestem wampirem:)


Spotkałem kiedyś nastoletnią laske-wampirzyce(Papiesz coś dla Ciebie :D) i po prostu było mi głupio nawet śmiać się z niej bo po prostu takich ludziom należy współczuć. Brodzi takie dziecko w tym świecie jak nietoperz zamknięty w klatce i wrzucony do smoły. Obija się o pręty i spazmatycznie macha skrzydełkam i nie wie co z sobą zrobić. Do główki przychodzi wtedy wielka mroczna(kocham to słowo:)) idea.....I'll become a vampire!!! I pierwsze co robi....to pije własną krew. AHAHAHAH by poznać jej smak i naturę i inne takie bzdety. A nie znałem, w moich latach gówniarskich dziecka, które by nie wywruciwszy się nie "wylizało" swojej rany z piasku i całego syfu, by nie wdało się zakażenie. Śmiem twierdzić że wszyscy ludzie przynajmniej raz w życiu posmakowali krwi. Czy nie robimy tego samego kiedy krojąc pokarm dla niższego gatunku ludzkiego kaleczymy się nożem i odruchową wsadzamy sobie palec do buzi?

Wampiryzm w waszym wykonaniu jest niszowym przejawem czegoś "cool" i "trendy" , można się później pochwalić w mrocznym towarzystwie i mieć iluzoryczne przekonanie że doświadczyło się czegoś ezoterycznego i nieziemskiego, magiczneg no i mrocznego oczywiście. A żłopanie obcej krwi?!?!?!? To prosze iść do najbliższego muru i pi****lnąć się dwa potężne razy. I zastanowić się nad 3 literkami HIV. Nie pomogło? To jeszcze dwa razy. Jaki to nie pomogło to stosować aż do wystąpienia objawów utraty świadomośći.

Więc darujcie sobie takie teksty, bo są tu ludzie, którzy czekają aż w końcu napisze ktoś coś tu sensownego. A kinderwampiry proszone są o założenie własnego tematu.

Aha...zapomniałem. Ja też znam dwóch wampirów:) TO moja matka i dziewczyna. Mamusia je kasznke, ale spoko mam kołek zawsze w pobliżu.
A dziewczyna ugryzła mnie ostatnio....i to nie w szyje. Chciałem jej odrąbać głowę ale pomyślałem, że to nie będzie na miejscu.

Offline login

Wampiry!
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 11, 2005, 03:09:09 pm »
Brawo, brawo!
Wspaniały post.
Jestem pod wrażeniem.
Chyba z podekscytowania zokosztuje tatara z cebulą.
Rrrooaar!
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline papiesz

Wampiry!
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 11, 2005, 03:23:26 pm »
Cytuj
Spotkałem kiedyś nastoletnią laske-wampirzyce(Papiesz coś dla Ciebie ) i po prostu było mi głupio nawet śmiać się z niej bo po prostu takich ludziom należy współczuć. Brodzi takie dziecko w tym świecie jak nietoperz zamknięty w klatce i wrzucony do smoły.


Nie ma litości dla głupoty. Takie sytuacje należy wykorzystywać. Z taką trzeba porozmawiać, mówić o c**jowym życiu, puścić jej parę teledysków CoF, pokazać wiersze które pisało się wieku 16 lat, pójść z nią na wrzosowisko i zapomnieć wszystko  ;) A potem kopa w dupę.
Pokazać takim gówniarzom, że życie to nie bajka o wampirach i strzygach, to szybciej wyrosną z kretynizmów.
nothing positive only negative

Last Viking

  • Gość
Wampiry!
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 12, 2005, 08:15:55 am »
Cytat: "Dinki"
Istnieją...bo....no bo....MUSZĄ BYĆ :D Na tej samej zasadzie ja wierze w mityczny świat Dinusiów.


Oczywiście, że istnieją bo muszą. Wszechświat jest nieograniczony, zaś ilość materii we wszechświecie jest ograniczona. Wniosek: we wszechświecie powstały wszystkie możliwe kombinacje, więc i wampiry i Twoje Dinusie istnieją  ;)

 

anything