Autor Wątek: Jak grać, żeby wygrać DE  (Przeczytany 23812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dastor

Jak grać, żeby wygrać DE
« dnia: Grudzień 03, 2004, 05:43:38 pm »
No właśnie jest mnóstwo ludzi grających DE, wszystkim się podobają figurki, armia ma super klimat ale coś jest nie tak. Dlaczego wszyscy, no prawie uważają druchii za kiepską armie? Co zrobić aby to zmienić? Co wy grający DE którzy macie przyzwoite miejsce w lidze, możecie nauczyć mnie, który turniej ma dopiero przed sobą? Są jakieś fajne taktykyki vide rat trap u szczurów?
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline Niedziel

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2004, 05:59:01 pm »
Co to jest rat trap??:)
A De to jak w kazdej armii, troche strzelania, walka, magia albo smoczek i jazda;P
Prawdziwy Legionista nigdy nie ma kaca!
Prawdziwy Legionista budzi sie pijany!
Je sniadanie i oglada TeleEkspres!

Offline thurion

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2004, 06:00:53 pm »
Wg. mnie DE wcale nie są jakieś uposledzone...Mozna stworzyc fajną, maskarującą rozpiskę...tylko po prostu jeszcze nikt tego nie zrobil :D
A dobre, przyzwoite rozpy juz chodza na rynku turniejowym... ;)

Offline Scimitar

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:03:20 pm »
Niektórzy z tych graczy DE co są w czołówce to DE grało od święta (chodzi mi o tych z Trójmiasta :D), ale sam, choć na razie nisko jestem, to powoli odkrywam różne ciekawe możliwości tej armii. Napewno nie jest przegięta w żadnym wariancie, jak np. mogą być nasi Arcywrogowie - HE, ale da się tym grać i to z każdym.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Samba

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:06:52 pm »
Powiem tak: DE to moja zdecydowanie ulubiona armia, i zgadzam się, że gra nimi nie jest łatwa, a przed rewizją była bardzo trudna. Polecam druchii.net - najlepsze wg. mnie forum o WFB w sieci, jeśli chodzi o poziom.
Na pewno dla początkującego DE to niewłaściwa armia, gdyż jest ona zdecydowanie najtrudniejsza do opanowania. Rewolucją na pewno było MSU/MSE, który jest dla mnie najefektowniejszym wariantem gry nimi.
Co do Cult of Slaanesh, to jest to bardzo dobra lista, którą można zrobić przegiętą armię.
ww.druchii.net

Offline SoCiu

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:16:34 pm »
Jakoś nie widziałem nikogo grającego CoS na wysokiej lokacie :( .MSU także się do niczego nie nadaje, przeciw masówkom  jest ok,ale trafisz na defens i juz nie ma o czym rozmawiać.Nie ma co ukrywać DE jest słabą rasą,chociaż lepszą od krasnali :p .Najważniejsze to grać z głową,wykorzystać szybkość armii i unikać błędów.
ww.s.p.glt.pl

Offline Scimitar

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:24:24 pm »
MSU ładnie wygląda jak ktoś napisał "na papierze", ale w praktyce to nie zawsze się sprawdza. Grając przeciwko masie magów i strzelaczy nic nie przeżyje.

Co do Kultu Slaanesha to grałem nim nawet na turniejach i nie uważam, by był przegięty - droga magia. Lepsze zwykłe DE. W Slaaneshu brak rydwanów, a bohaterowie jak Annointed czy Sorcererki Slaanesha to zżerają na 2000 pkt ponad połowę pkt., a reszta, którą można wystawić np. COKsy to łykną z 400 dalsze, bolce resztę iii ?? Nic - mało nas :(
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Niedziel

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:28:57 pm »
MSU jest slabe, nim nikt nie osiaga zadnych dobrych wynikow/
CoS jest jeszcze slabsze, chociaz moze ktos wyciagnie w nim cos strasznego to narazie jest to bardzo sredni army list.
Prawdziwy Legionista nigdy nie ma kaca!
Prawdziwy Legionista budzi sie pijany!
Je sniadanie i oglada TeleEkspres!

Offline thurion

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:34:36 pm »
Jak dla mnie DE to:
- Dark Ridersi duuuuzo (czyli Fasty w corach)
- Rydwany (2 na jeden slot po updacie)
- bolce (cudowne maszynki...)
+ lord na smoku z wiadomym combem :regenka, ward save...Nie wiem czy ta armia jest slaba...tymbardziej jezeli trzyma sie kilka rydwanow kolo lorda zeby tego stupidity zdawaly...na jednym mozna miec bsb...jak kto lubi, ale ja bym doradzal dwie magiczki 1levelu z 4 scrollami, DR w miare mozliwosci limitowo- punktowych mozna dac kusze.

Offline Eomer

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:43:59 pm »
Zgodzę się z przedmowcą. Taki schemat armii jest dobry. Teraz tylko pomyśl w jakich proporcjach.
Kojot Ty znasz moją opinię.
Wygrać można wszystkim nawet Imperium bez ani jednego działa...phi nawet grajac wampirami bez magii...grunt to jak?
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline Niedziel

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:48:01 pm »
Ale Imperium bez dzial i Vc bez magow juz nieraz wystepowaly na turniejach (no moze 1-2 dziala, ale bez tez) i sobie radzily! Ale jezeli jest mowa o mocnych rozpach to ich sie nie wymieni, sa to raczej mile i w miere mocne ewenementy:) ktore poprzez male zmiany 2 dziala llub 1 necros staja sie duzo lepsze.
Prawdziwy Legionista nigdy nie ma kaca!
Prawdziwy Legionista budzi sie pijany!
Je sniadanie i oglada TeleEkspres!

Offline Eomer

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:50:53 pm »
Jak już to powiedziałes bardzo rzadko się pojawiały.
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline Niedziel

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:54:16 pm »
Swego czasu Vladdi 4zabojcami Bogow calkiem niezle kosil:)!! i to przez pewien czas HE polozyly temu kres!
Prawdziwy Legionista nigdy nie ma kaca!
Prawdziwy Legionista budzi sie pijany!
Je sniadanie i oglada TeleEkspres!

Offline thurion

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:55:42 pm »
Cytat: "Lukasz"
4zabojcami Bogow


Sorki za niewiedze...ale co w slangu forumowym oznaczaja zabojcy bogow?? :D

Offline Niedziel

Jak grać, żeby wygrać DE
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:57:25 pm »
Czterech VC Blood Dragonow:)
Tak nazwal swa rozpe:) Ale to byly Baaardzo stare czasy:)
Prawdziwy Legionista nigdy nie ma kaca!
Prawdziwy Legionista budzi sie pijany!
Je sniadanie i oglada TeleEkspres!

 

anything