Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) > Forum Star Wars

Pomyłki

(1/19) > >>

Silvantes Yojimbo:
Czyli wpadki starej trylogii i 2 cześci nowej. Jeśli któś zauważył przy spoilerach III części jakieś wpadki niech też napisze. No to ja zaczynam:

Obejżałem spoiler dotyczący śmierci Padme. Według niego zginie na jakiejś planecie, a lekarzom udało się uratować tylko dzieci. No i właśnie. Przecież w Powrocie Jedi Leia powiedziała, że pamięta mamę. Co prawda wcale, ale pamięta. W takim razie jak Padme może zginąć skoro jej córka ją widziała przez pewien czas. To jest w takim razie sprzeczne ze Starą Trylogią. Jestem obużony :evil:

Ribald:
heh nieśmiertelna

Obi-Wan: "mój stary mistrz Yoda" ;)

roboty w IV nie kojarzące Tatooine, chociaż parę chwil tam wcześniej spędziły(szczególnie C3PO)

Szybkie zdolności regeneracyjne Luke'a, który spadając szybem w Bespin ma już obie dłonie, chociaż Vader przez paroma minutami jednej go pozbawił :)

freshmaker:
czy to nie jest tak, ze yoda mogl szkolic obi-wana jak ten byl 7-8 letnim smarkiem, a potem obowiazki przejal ten drugi z TPM?

Diabeu:
Ribald--> "roboty w IV nie kojarzące Tatooine, chociaż parę chwil tam wcześniej spędziły(szczególnie C3PO)"  To chyba jeszcze nie oglądałeś III epizodu albo zroiłeś to niedokładnie. Tam Senator Organa kazał skasować pamięć C3PO
Ja bym jeszcze dodał problem Boby Fetta. Niby w V epizodzie ma Imperialnego brata bliźniaka a w dwójce jest jedynakiem...

Ribald:
Hmm spryciarzu, a popatrz sobie na datę wpisania mojego posta. I porównaj z datą premiery Episode III. Interesujące prawda?

 :roll:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej