Autor Wątek: Pomyłki  (Przeczytany 21258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Pomyłki
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 30, 2006, 07:31:40 pm »
Cytuj
Pozatym w I epizodzie Anakin niespecjalnie znał mądrośc Yody i potęgę Mace'a, tak więc na jej temat nie mógł się wypowiada


Wypił wiedzę razem z midochlorianami ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Gotrek

Pomyłki
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 30, 2006, 09:12:58 pm »
Cytat: "Gil-Galad"
Pomyliłeś się. Anakim mówi, że Obi Wan jest: "as wise as Master Yoda and as powerful as Master Windu" (tak mądry  :? [jakoś mi to słowo tutaj nie pasuje] jak Yoda i potężny jak Windu). Sam Anakin uważa się za potężniejszego od wszystkich mistrzów razem wziętych (gdyby tylko oni go nie ograniczali)  ;)
Pozatym w I epizodzie Anakin niespecjalnie znał mądrośc Yody i potęgę Mace'a, tak więc na jej temat nie mógł się wypowiada (w akcji widział przecież tylko Obi Wana i Qui Gona). Ten cytat pochodzi z epizodu II.

Początkowo jeszcze się raczej nie uważał, za lepszego (a na pewno nie wtedy, kiedy to mówił :roll: ), poza tym nie musiał na własne oczy widzieć co oni potrafią - wystarczyłoby, że Obi powiedziałby mu, że Windu się najlepiej nawala, a Yoda jest najmądrzejszy. Nie wydaje mi się, żeby specjalnie niedowierzał takiej informacji i odczuwał potrzebę weryfikacji :p
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline Gil-Galad

Pomyłki
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 30, 2006, 09:27:33 pm »
Cytat: "Gotrek"

Początkowo jeszcze się raczej nie uważał, za lepszego (a na pewno nie wtedy, kiedy to mówił :roll: ), poza tym nie musiał na własne oczy widzieć co oni potrafią - wystarczyłoby, że Obi powiedziałby mu, że Windu się najlepiej nawala, a Yoda jest najmądrzejszy. Nie wydaje mi się, żeby specjalnie niedowierzał takiej informacji i odczuwał potrzebę weryfikacji :p


" ;) " - czy to coś jeszcze znaczy? ;)

Co nie zmienia faktu, że powiedział to w części II. W Epizodzie I Obi Wan niespecjalnie miał czas na mówienie mu takich rzeczy (pozatym niespecjalnie go lubił). Ewentualnie mógłby Anakinowi powiedziec o tym Qui Gon, ale i on miał chyba ciekawsze rzeczy do robienia (i opowiadania).

I wątpie, żeby Kenobi musiał mówi komuś, że Yoda jest mądry; to się czuje. ;) Tak samo o Mistrzu Windu po Świątyni Jedi krążyły różne pogłoski, plotki, anegdoty, opowiadania, które Anakin na pewno nie raz usłyszał.

 

anything