trawa

Autor Wątek: armia wilkow!!!!!!!!!!  (Przeczytany 6507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline woke

armia wilkow!!!!!!!!!!
« dnia: Grudzień 07, 2004, 02:56:53 pm »
jestem poczatkujacym graczem i zamierzam grac wilkami czy moglby ktos znajacy sie na grze rozpisac dobra armie wilkow na offensie  :!:

Offline Mythos

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2004, 03:01:34 pm »
:) co prawda widziałem tylko jedną defensywną armię wilczarzy:) i nie sprawiała się ona najlepiej:) do Ofensywy silnie bijącej i wszystko niszczącej na swojej drodze zainwestuj w Predators of Blood, do tego Runeguardian albo Syriak, z bohaterów raczej Onyx bo Asgarh czy Kylliox mimo że bardziej pakerni to raczej na większe bitwy niż na początek. Do całości w wypadku armii ofensywnej nadadzą się zwykli Wulfen Warriors.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline woke

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2004, 03:02:23 pm »
niewiem od czego mam zaczac pomozcie  :o

Offline Bliz

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2004, 03:02:56 pm »
nie odbierz mie źle ale sam sobie napisz jest AB są figurki nie odbieraj sobie najlepszego pomyśl
my niebedziemy odwalać za ciebie wszystkiego moze jeszcze pomalujemy za ciebie figurki i bedziemy grać
bez przesady
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline woke

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2004, 03:07:26 pm »
przez takich jak ty malo ludzi gra w konfrontacje zamiast sprobowac pomoc doradzic to ty a z reszta

Offline Bliz

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2004, 03:59:25 pm »
słuchaj ja nie odstraszam ja ci dobrze radze :)
jak wymyślisz rozpiske to ci powiem co jest w niej źle co trza zmienic itp.
tylko nielicz na to ze kazdy sie rzuci na to by ci rozpiske napisac
wsumie ja bym niechciał grać rozpiską napisana przez kogoś
pomyśl póxniej bedziesz miał stysfakcje ze grasz na podstawie rozppiski wymyślonej przez siebie i w pewnym stopniu unikalnej :D

a jak cie odstraszam i uraziłem to przepraszam :P
pozdrawiam P
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline dagobert

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2004, 05:36:30 pm »
Cytat: "woke"
niewiem od czego mam zaczac pomozcie  :o

Jak napisał Mythos bez boxa Predators of blood nie warto wychodzić z domu  :D - straszliwi rzeźnicy , a co doreszty to w zasadzie co Ci się podoba jakiś bohater ( można zainwestwować przy tym w boxa klanowego - choć nie jest to chyba dobre na początek ) , odradzam ( osobiscie oczywiście ) hunterów oraz stadardowych predków ( zawsze mogą ich odgrywać te z boxa ;) ) , runeguardian jest spoko , syriak jak kto lubi ale jeśli nie będziesz poxował/rzeźbił animae to nici z masowej przemiany predków w ultimaty  :( , bardzo dobrym rozwiązenim jest poczekanie do przełomu stycznia i lutego kiedy to powinien zawitać do Polski box wolfeńskich wojowników do ragnaroka ( dlatego też ci w blisterkach się  poprostu nie będą opłacać ) jeśli decydujemy się na kapłaństwo to warto pomyśleć od westalkach , prowler jest zawsze wart wystawienia , szczególnie w ofensie. O kusznikach nic nie powiem, bo nie wiem jak tam się sprawdzają.
Bohater w zasadzie jaki Ci przypasuje :D ( tylko bez tych wielkich przepaków , bo i tak się nie sprawdzą raczej ).

Pozdrowienia  :D

Offline Gizzmo

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2004, 07:27:57 pm »
W prawdzie od dłóższego czasu radze sobie bez predators of blood ale fakt faktem bierz w ciemno!!! Z bochaterów WACHER(naprawde super).
poza tym polecam jakieś mięso, Hunterzy (tylko nie Ci z oszczepami), Worriorzy, Repetańci, I Vestalki. Jak to zsumujesz to wyjdzie CI dość porządna rozpa na początek. Na razie nie polecam się bawić kapłaństwem ani magią bo na początek może nie być dość skuteczna.
Poza tym gratuluje wyboru Armii

Offline woke

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2004, 12:32:08 pm »
sorz moye naprawde sie troche rozpedzilem z ta rozpiska a wiec tak co myslicie o takim czyms :
predators of blood
asgarh-niewiem z czym ale figurka mi sie podoba :D
watcher- tez niewiem z czym
i prowler mi sie tez podoba
a tak pozatym to czy moglibyscie napisac mi jakie arty i w ogole jakie dac jakis link do zasad bo te na mythosie cos nie bujaja ;p

Offline dagobert

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 09, 2004, 02:35:33 pm »
Zasady są w paru miejscach na necie ot np. tutaj http://confrontation.voidgamers.com/ są wszystkie.
Jest jeszcze taka strona , którą warto znać www.rackham-store.com

Poza Asgarhtem wszystko gra - jest za drogi i tak go nie będziesz wystawiał - to raczej model od razu przenaczony bardziej do ragnaroka iż do konfry.

Do rozpy na 350 - 400 warto jeszcze dobrać z jeden-dwa blisterki.
Dla Wathera najlepiej chyba brać włócznie z jego blisterka.

Offline Alchemik

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 09, 2004, 04:18:17 pm »
Witam na forum :]
Tu możesz znależć zasady. :]
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Vallarr

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2004, 11:20:38 pm »
dobra , dobra :) predki krwii sa dobre , ale pomysl , czy naprawde kcesz ich ulepszac do ultimate ;) i jak ;) jak kcesz , to olej guardiana , za te pkt lepszy kolejny predek badz nawet 4 animki :) albo z grubej rury , syriaka 2 inc ;)
watcher - imho mus do armii czysto hth ... zastanow sie nad druga inkarnacja - jest warta swoich 90 pkt ;) do tego dorzuc koniecznie troche mieska - hunterzy , warriorzy , bo Cie czapkami nakryja ... nawet ultimate predek moze miec problem z 8 puppetow , a ciagle sa od niego tansze ....;/ juz nie wspominajac o strzelaczach i magii ;) prowler jest dosc trudny do prawidlowego uzycia ;) ale na niektore armie wprost niezbedny ;) tyle mojego
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Rakoo

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 11, 2004, 01:34:01 am »
Cytat: "Vallarr"
to olej guardiana , za te pkt lepszy kolejny predek badz nawet 4 animki :)


Vallar jak Ty chcesz wystawic Animki bez Faithfula ?? :P

Poczytaj dokladnie Sylvan Animea Summoning :D

Pozdrowienia
here is only war.
War... and nothing more!

Offline woke

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 11, 2004, 09:04:27 am »
dzieki bardzo  :D ale ja dalej nie znam do konca zasad moze ktos dac lina do polskich zasad  :?:

Offline Alchemik

armia wilkow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 11, 2004, 09:43:52 am »
http://www.mythos.pl/gwardia/zasady/konf11.zip dwa posty wyżej wkleiłem nie ten link :roll: :]
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl