trawa

Autor Wątek: Ogłoszenia  (Przeczytany 27051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greg K1ler

  • Gość
Ogłoszenia
« dnia: Grudzień 08, 2004, 09:57:19 am »
Na forum omawiamy sprawy ogólnie, gdy przychodzi do konkretnych rozwiązań, wysyłamy także bezzwłocznie na listę dyskusyjną. Jeżeli nie jesteś na nią zapisany, daj mi znać. Piszemy pod adres: nrgrobotics@yahoogroups.com i maile są rozsyłane do wszystkich pozostałych. Proszę ustawić wysyłanie wiadomości na plain text (nie html) i standard polskich znaków na ISO-8859-2.

Greg K1ler

  • Gość
Ogłoszenia
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2004, 01:02:38 pm »
Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zapisany na listę, a chce być, niech wejdzie pod www.yahoogroups.com/groups/nrgrobotics i zrobi sobie joina.

Offline misha

Ogłoszenia
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2005, 08:01:55 pm »
W czwartek o godzinie 18:00 na konwencie Krakon 2005 odbędzie się prelekcja pt. "Robotyka mobilna dla wszystkich".

Obszerna cześć tegoż wykładu będzie poświęcona grupie NRG Robotics.

Wszystkich chętnych zapraszam do Krakowa !

Niestety, konwencik nie jest za friko - wjazd będzie ok. 10 zeta... Ale w tej cenie macie jeszcze wiele innych atrakcji :)

Szczegóły:  :arrow:   tutaj

Offline rumcajss

Ogłoszenia
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2005, 03:43:42 pm »
Cytat: "misha"
Wszystkich chętnych zapraszam do Krakowa !


A czy Ci co nie dotrą, mogą oczekiwać sprawozdania z prac Komisji Śledczej Krakon 2005, w sprawie grupy NRG Robotics :?:
Nobody expects the Spanish InquisitioN!"

Greg K1ler

  • Gość
Ogłoszenia
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2005, 06:14:46 pm »
Sure thing. Patrz newsy na mainie GNP. Do ściągnięcia *.ppt.

Offline rumcajss

Ogłoszenia
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2005, 11:32:45 pm »
Cytat: "misha"
W czwartek o godzinie 18:00 na konwencie Krakon 2005 odbędzie się prelekcja pt. "Robotyka mobilna dla wszystkich".


Trzymamy kciuki :!:  Przedstawcie nas w najlepszym świetle :!:
Nobody expects the Spanish InquisitioN!"

Offline rumcajss

Ogłoszenia
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2005, 09:21:49 pm »
A powiedz Greg jak tam na Krakonie :?:
Jak wypadła prezentacja :?:
Czy słuchacze dopisali :?:

Straszniem ciekaw..
Nobody expects the Spanish InquisitioN!"

Greg K1ler

  • Gość
Ogłoszenia
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2005, 10:54:50 pm »
A dziękujemy, dobrze:). Jak na czwartkowy wieczór zjawiło się słuchaczy aż nadto. Oczywiście nie odbyło się bez problemów technicznych (czytaj: pół prezentacji bez rzutnika), ale w końcu jakoś wszystko poszło. Padły propozycje zgłoszenia się z projektem do zagranicznych instytutów co jednak póki co uznaję za lekką przesadę:).

SzymonC zrobił zdjęcia, więc pewnie kiedyś będą dostępne (to nie była cyfra).

Offline misha

Ogłoszenia
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2005, 12:43:40 pm »
Hej !
Mam dobre wiadomości - NRG Robotics właśnie stało się bogatsze o okrągłą sumę 6 tysięcy PLN :)) Dotację zawdzięczamy prodziekanowi ds. nauki AGH.

No co tu dużo mówić - cieszymy się  ;)


Yeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaa !   8)

Offline rumcajss

Ogłoszenia
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 25, 2005, 03:54:48 pm »
"- Edi, co my z tym teraz zrobimy?
 - Nie martw się... coś wymyślimy..."
Edi (2002).


Dzisiejszy dzień sponsorują literki: eN eR Gie oraz cyferki 2 5 . 0 5..
Nobody expects the Spanish InquisitioN!"

Greg K1ler

  • Gość
Ogłoszenia
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 08, 2005, 08:13:58 pm »
Przyznać się:) Kto zakosił topik o elektronikach?:>

Greg K1ler

  • Gość
Ogłoszenia
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 17, 2005, 07:58:02 pm »
Harmonogram:

  do końca listopada - skończony projekt mechaniczny robota / i
  najprawdopodobniej spora część elektroniki,
  do końca grudnia - termin ostateczny,
  do końca stycznia - złożenie robota,
  luty-marzec - testy i kalibracja,
  kwiecień - spisanie rezultatów.

Greg K1ler

  • Gość
Ogłoszenia
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2005, 01:52:34 pm »
Tak, tak, to nie żart. Grupa NRG wbrew wszelkim przeciwnościom losu działa już od roku. Ta jedna świeczka na torciku urodzinowym bardzo nas cieszy i z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy zdążyli (albo dopiero to zrobią) się przyczynić do obecnego kształtu projektu. Zwłaszcza Yaxowi, możecie dzięki niemu oglądać postępy prac. Mam nadzieję, iż efekty, jakie zobaczycie już niedługo, nie rozczarują Was. To już praktycznie finisz, niełatwy, ale myślę, że przezwyciężymy i te ostatnie trudności i będzie się dało podać robotowi łapę.

Offline misha

Ogłoszenia
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 15, 2006, 10:35:03 am »
Jak możecie przeczytać w newsach na www.nrgrobotics.gildia.pl oraz na stronach Gildii Nauki, już teraz dostępny jest krótki film pozwalający lepiej zapoznać się z mechaniką naszego robota.

Wszystkich chętnych zapraszam pod ten adres.

Offline jasisz

Ogłoszenia
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 17, 2006, 09:24:27 pm »
Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś zupełnie innego... Wiem, że to może być trochę przykre, ale ponarzekam ;)
Zwłaszcza gdy na Gildii Nauki przeczytałem "Przedstawiamy filmik w formacie .avi promujący naszego robota."
Otóż dla mnie np. był on ciekawy, ale to jedynie ze względu, że staram się śledzić jak rozwija się projekt, w którym już ze zwykłego braku kompetencji nie mogę "uczestniczyć" w inny sposób.
Nie wiem też zbytnio do kogo ten film był skierowany - robotyków z AGH, potencjalnych sponsorów czy też ogółu internautów. Niestety w żadnym przypadku nie przedstawił nic co mogłoby ich zainteresować.
Widać, że grupa NRG ma potencjał i zapał, a poza tym, chyba najważniejsze, pomysł. Może jestem jakimś skrajnym optymistą, albo chcę skłonić kogoś do porywania się z motyką na słońce, ale naprawdę znalezienie poważnego sponsora w tej chwili nie powinno być trudnością. Wystarczyłoby stworzyć film, który bardziej niż to, że macie plany, cześci i wiecie jak to ma wyglądać, pokazywał, że poprostu potraficie - również zrobić dobry film, który was wypromuje, że jesteście kreatywni i potraficie zawalczyć... Dla setki firm taki sponsoring byłby tanią i efektywną formą reklamy. MOże jednak jeszcze na to za wcześnie...
mój blog - a co!

 

anything