Autor Wątek: GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)  (Przeczytany 199576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 10, 2004, 08:36:03 pm »
Cytat: "dead"
U nas moze sie zorganizuje tur przed swietami - jakis border patrolik dla rozrywki ale to juz z Scimim trza ugadac :D - co wy na to ??


Ja bardzo si, już gadałem z Wojtkiem o tym. Fajnie by było. Z mojej strony moge zaproponowac Border Patrol, tyle ze turniej par!!! To by było fajne !!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat: "raistlin"
Hej chlopaki, moze zorganizujecie cos w swieta.. np. miedzy swietami a sylwkiem.. albo mega sylwek z bitewniakami.....  ...... czyli troszke()  zakrapiana impreza na turze


W sylwka to ja będe tak narabany, że mnie beda zdrapywac ze sciany...wiec WFB to sredni pomysl...figurki bym podeptał ;). A tak wogle czemu CHŁOPAKI a Basia to co? Ty szowinisto :p

Offline Raistlin

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2004, 08:45:07 pm »
Bo w snocie nie ma dziewczyn........ eee mozna zrobic turniej z pomyslem Barba... - do koncowych duzych punktow dolicza sie ilosc promili we krwi ;)  ..... tyko bedzie trza na figsy uwazac :badgrin:
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2004, 08:46:05 pm »
Cytat: "Raistlin"
Bo w snocie nie ma dziewczyn........ eee mozna zrobic turniej z pomyslem Barba... - do koncowych duzych punktow dolicza sie ilosc promili we krwi ;)  ..... tyko bedzie trza na figsy uwazac :badgrin:


Byscie mieli przesrane w takich kategoriach...

Offline raf

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 10, 2004, 08:54:12 pm »
Jak mawiał mój kumpel: Sylwek to impreza jak kazda inna, tylko o północy chleje się szampana...

Offline Raistlin

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 10, 2004, 09:04:21 pm »
Ehhh... ja tam sie zchlac dio zgona nie lubie, wiec bym spokojnie bitweke ostatnia rozegral i to z duza doza wygranej :badgrin:
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Christos

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 10, 2004, 09:15:02 pm »
Cytat: "thurion"
...glupio ze w snocie sie jakos z kosmosu ustala terminy turniejow :)   :evil:


No właśnie. Jakoś tak wiekszość, comiesięcznych turnieji odbywa sie akurat w ten weekend w który mam zjazd na uczelnii.  :?  Rozumiem,że niemożliwe jest dostosowanie terminów pod jednego gracza, ale możecie sobie wyobrazic moja frustracje.

Może na forum organizatorzy proponowali by jakies terminy a chętni wypowiadali by swoje zdanie? Albo ankiete zrobić? Chociaż pozostawienie decyzjii w rekach graczy na pewno spowodowałoby wiele komplikacjii.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 10, 2004, 09:20:41 pm »
Cytat: "Christos"
Cytat: "thurion"
...glupio ze w snocie sie jakos z kosmosu ustala terminy turniejow :)   :evil:


No właśnie. Jakoś tak wiekszość, comiesięcznych turnieji odbywa sie akurat w ten weekend w który mam zjazd na uczelnii.  :?  Rozumiem,że niemożliwe jest dostosowanie terminów pod jednego gracza, ale możecie sobie wyobrazic moja frustracje.

Może na forum organizatorzy proponowali by jakies terminy a chętni wypowiadali by swoje zdanie? Albo ankiete zrobić? Chociaż pozostawienie decyzjii w rekach graczy na pewno spowodowałoby wiele komplikacjii.


Wyobraz sobie ze zawsze jest WFB wtedy kiedy ja i Adrian mamy koła z matmy...tzn. w weekend poprzedajacy kolo...Ten turniej w ta niedziele bedzie bardzo slabo obsadzony...A 19.XII jest turniej Lotr-a, wiec nie wiem jak prezes wymysla terminy...Skoro wiadomo ze im blizej swiat tym wiecej osob by moglo bo wiekszy luz jest, czyli teoretycznie im blizej swiat to powinno sie robic turnieje bardziej powazanego systemu...Ale ja tu tylko sprzatam i gram...i od czasu do czasu walcze o mastery dla Snotkonu...ale z moim zdaniem nikt sie nie liczy... 8)

Offline Scimitar

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 10, 2004, 09:52:39 pm »
Ja mam projekt, który już z Łukaszem konsultowałem. Mianowicie SNOT i Draconis mogłyby robić turnieje co miesiąc, ale w ten sposób aby raz na dwa tygodnie był albo w Wejherowie albo w Gdańsku. Bo teraz to trochę głupio, bo w jeden weekend są 2, a potem długo długo nic.

Co do planów na przyszłość - po świętach może się zrobi w Wejherowie Border Patrol (zależy czy Dom Kultury pracuje w tym czasie) - chcę aby pograli nowi, początkujący z naszego klubu, którzy mają małe armie. Następnie już w nowym roku na tydzień przed SNOTCONEM planuję też turniej - tym razem na 1250 z 4ema bitwami i 2oma scenariuszami - taka lekka rozgrzeweczka przed masterem. Styczeń może też zakończy się turniejem, ale nie wiem jak z egzaminami, więc pewnie ktoś inny zorganizuje od nas. W przyszłym tygodniu załatwię rezerwację sal i zgłoszę ewentualne terminy do ligi.

W lutym planuję jakiś duży turniej w Wejherowie. Jestem już po słowie z Dyrekcją Domu Kultury - będzie duża sala widowiskowa, prawdopodobnie telewizja lokalna i jakieś inne media, jeszcze czekają mnie rozmowy ze sponsorami - jak wszystko wypali to spodziewajcie się niezłej imprezy z atrakcyjnymi nagrodami  :badgrin:
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 10, 2004, 10:02:40 pm »
Cytat: "Scimitar"
Co do planów na przyszłość - po świętach może się zrobi w Wejherowie Border Patrol (zależy czy Dom Kultury pracuje w tym czasie)


Zrobcie burdel patrol w parach. wtedy zagra wiecej osob. moga sie laczyc tylko dobre z dobrymi/ neutralnymi zle tak samo. Ale moga byc np de, de w jednym sojuszu. Wtedy wiecej osob se zagra. a losowanie zrobcie tak ze jak bedzie jakas para dobra o niech nie graz w 1szej bitwie z kims slabym, tylko z 2ga w kolejnosci dobra w naszym 3miejskim pojeciu parą.
I nawet jak nie wypali miedzy swietami a sylwkiem to zrobcie tak na pocz stycznia zamiast 1250. burdel na 600pkt w parach czyli na 1200 w sumie :D

Offline Scimitar

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 10, 2004, 10:06:34 pm »
Hmm, pomyslimy. Po Nowym Roku takie pary bardziej prawdopodobne :D
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Christos

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 11, 2004, 09:09:47 am »
No i tu apel do władz Snota. Może by tak znowu turniej par zrobić??? Ale to już chyba po Snotkonie? Chyba że między świetami a Sylwkiem da sie jednak coś wykombinować???
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2004, 04:26:17 pm »
Cytat: "Christos"
No i tu apel do władz Snota. Może by tak znowu turniej par zrobić??? Ale to już chyba po Snotkonie? Chyba że między świetami a Sylwkiem da sie jednak coś wykombinować???


Tutaj nie ma władz Snota są tylko ludzie angazujacy sie i interesujacy w 3miejski WFB...Wladze sa na Przymorzu ;)

Offline klimatyczny powergamer

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 11, 2004, 05:18:01 pm »
jak chcecie robić turniej par to proponuję rzecz następującą:
do pierwszej bitwy gracze są dobierani w pary losowo
w kolejnych bitwach w parze gra pierwsza osoba w rankingu z ostatnią, druga z przedostatnią itp...

klasyfikacja końcowa jest indywidualna :D
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline Raistlin

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 11, 2004, 05:39:16 pm »
Bez sensu- i tak, w tych grach najlepsi beda dowodzic a nie ci slabsi......

Imo pary stale, czyli tadycyjny czar par jest najelpszy- bo sam dobor par to tez jakas strategia :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 11, 2004, 06:05:25 pm »
Cytat: "klimatyczny powergamer"
jak chcecie robić turniej par to proponuję rzecz następującą:
do pierwszej bitwy gracze są dobierani w pary losowo
w kolejnych bitwach w parze gra pierwsza osoba w rankingu z ostatnią, druga z przedostatnią itp...

klasyfikacja końcowa jest indywidualna :D


Bezsens, nie dosc ze beda dowodzic ci lepsi to beda musieli grac w parze z jakas plewna armia i rozpiska...A ci w srodku beda mieli najwieksze szanse. Wg mnie powinno sie dobierac przed bitwa klasycznie, dobry z dobrym, zly ze zlym, neutralni ze wszystkimi. Z tym ze zniesc powinnismy to ze nie moga sie laczyc 2 armie takie same, chodzic w tym bedzie o to, ze jesli jest 2och kumpli a jeden ma armie na np 3000pkt to graja jako dwie osoby na 1500 (nabija tym samym frekwencje :D !!!). Ja proponuje na 1000pkt sojusz tzn 2x 1000pkt. Wtedy da sie to przeprowadzic w miare sprawnie tak ze zazymy w niedziele. Ew. 1200 x2. Ale to juz sie trzeba zastanowic. I w styczniu nie ma turow, wiec Blazeju wes sie zakrec zeby ten turniej byl po sesji w lutym a nie w samym srodku...Tzn zeby byl w nasze uczelniane ferie (o ile ktos bedzie takowe mial ;) )