trawa

Autor Wątek: GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)  (Przeczytany 199596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klimatyczny powergamer

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 12, 2004, 10:48:50 pm »
Większość?????

ja widzę narazie trzy....
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline raf

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 13, 2004, 07:42:56 am »
Bez przesady. Sam znam dwóch kolesi co grają tylko na turniejach par bo sami na 2000 się nie wystawią. Ale nie o to chodzi. Myslę że można po prostu zapytać ludków przy jakiejś okazji czy chcą takiego turnieju czy nie. Ja grałem tak tylko raz ale muszę powiedzieć że było OK.

Offline dead

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 13, 2004, 09:13:10 am »
Turniej par jest gites bo nie kazdy ma armijke na 2000 (ja mam osobiscie w domu 2 armie na 1200-1500 [VC i Skavy] i Wojtkowe DE na cos kolo 4000 - nie wiem ile tego plebsu dokladnie jest :P). Jeszcze wampiry jestem w stanie wystawic na Snotcona ale to co tam pojedzie nie bedzie moim szczytem marzen tylko tym co mi zostalo przed dokonaniem kolejnych zakupow :P - ale racze postaram e plewow totalnych nie wystawic. Wracajac do tematu jak w Snocie jest jakis tur na 2k to ja praktycznie nie mam co wziasc jak bylby na 1250 czy jakos tak to mialbym iweksza dowolnosc a turniej par daje tez ciekawe "doznania". Interesuje mnie jak bedzie wygladala gra w parach jakie zestawy armi beda ludzie skladali i jakie prezgiecia zobacze - po prostu jestem bardzo ciekaw jak to bedzie wygladac :D i czy sie sprawdzi ^^". Dlatego mozemy u nas w weju zrobic parowy tur ale czemu nie zrobic i w nocie ?
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 13, 2004, 11:34:35 am »
Cytat: "raf"
Bez przesady. Sam znam dwóch kolesi co grają tylko na turniejach par bo sami na 2000 się nie wystawią. Ale nie o to chodzi. Myslę że można po prostu zapytać ludków przy jakiejś okazji czy chcą takiego turnieju czy nie. Ja grałem tak tylko raz ale muszę powiedzieć że było OK.


Ja tez tylko raz, w parze z Andrzejem i jego Dwarfami bylismy 2dzy na turnieju :badgrin: . I was sklepalismy :D . Ogolnie, milo, fajnie i duza zabawa, chyba ze ktos nie ma pary bo go nikt nie lubi :evil: Mysle ze jak sie zrobi na 1150 pkt pary czyli na 2300 to sie zmisci i z czasem i wieksza frajda jak na 600pkt pary...

Offline raf

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 13, 2004, 02:10:45 pm »
Cytat: "thurion"
Cytat: "raf"
Bez przesady. Sam znam dwóch kolesi co grają tylko na turniejach par bo sami na 2000 się nie wystawią. Ale nie o to chodzi. Myslę że można po prostu zapytać ludków przy jakiejś okazji czy chcą takiego turnieju czy nie. Ja grałem tak tylko raz ale muszę powiedzieć że było OK.


Ja tez tylko raz, w parze z Andrzejem i jego Dwarfami bylismy 2dzy na turnieju :badgrin: . I was sklepalismy :D . Ogolnie, milo, fajnie i duza zabawa, chyba ze ktos nie ma pary bo go nikt nie lubi :evil: Mysle ze jak sie zrobi na 1150 pkt pary czyli na 2300 to sie zmisci i z czasem i wieksza frajda jak na 600pkt pary...


Wygraliście bo mieliście gay party :evil:
Ale nie o to chodzi, dostaliśmy i już. Ale jak pięknie polegliśmy!  :D

Offline Chory

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 13, 2004, 02:58:33 pm »
Ile można turnieji na te śmieszne punkty.24 turnieje w furzte plus 12 w wejherowie w roku chyba wystarczy(w snocie też są czasami na 1500 itp.)
IMHO jak się zaczyna bawić w warhammera to nie po to żeby do końca życia grać na około 1000 punktów.
Takie bitwy mogą być relaksem ale nie powinny zajmowc 90 % turneji w 3-mieście(jak to jest teraz).
To są śmieszne punkty.Zabawa zaczyna sięod 2000 gdzie trzeba się wykazać lepszymi umiejętnoścami niz na jakimś burdel  patrolu czy innym małym turze.W zeszłym roku w snocie były 2 turnieje na 2000 punktów więc raczej nie powinniście byc znużeni ich nadmiarem.
A na turnije par jest cay rok 2005 (no chyba ze będzie spóżniona apokalipsa :D )
I jeszcze jedno:dlaczego cały czas mają być małe turnieje bo wiele osób nie ma armi na 2000 czy więcej.Uważam że to ich strata.Ja osobiście nie chce grać ciągle małych turnieji bo ileś tam osób nie kupiło jeszcze sobie figurek.
A i to że 2 osoby chca turniej par to nie znaczy zę wszyscy chcą.I raczej nie powinnisćie się rozpisywać o turniju par tak jak byście już go dawno sami ustalili.Myśle że o tym decydują osoby z zarządu czy piszące regulaminy turhniejowe.

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 13, 2004, 03:04:26 pm »
Cytat: "Chory"
Ile można turnieji na te śmieszne punkty.24 turnieje w furzte plus 12 w wejherowie w rokuchyba wystaczry(w snocie też są czasami na 1500 itp.)
IMHO jak się zaczyna bawić w warhammera to nie po to żeby do końca życia grać na około 1000 punktów.
Takie bitwy mogą być relaksem ale nie powinny zajmowc 90 % turneji w 3-mieście.
To są śmieszne punkty.Zabawa zaczyna sięod 2000 gdzie trzeba się wykazać lepszymi umiejętnoścami niz na jakimś burdel  patrolu czy innym małym turze.W zeszłym roku w snocie były 2 turnieje na 2000 punktów więc raczej nie powinniście byc znużeni ich nadmiarem.
A na turnije par jest cay rok 2005 (no chyba ze będzie spóżniona apokalipsa :D )
I jeszcze jedno:dlaczego cały czas mają być małe turnieje bo wiele osób nie ma armi na 2000 czy więcej.Uważam że to ich strata.Ja osobiście nie chce grać ciągle małych turnieji bo ileś tam osób nie ma armi na 1300 albo więcej.


Wiesz ja na 2000pkt juz mialem w tym roku, GT, Bazyliszek, Teleport, bedzie Snotkon, do tego ostatni Snot na ktorym ciebie nie bylo...Wiec nie mow ze turnieji na 2000pkt nie ma. Po prostu na nie nie chodzisz... A wg. mnie frajda jest pobodna...te armie wiele sie nie roznia...Wiesz doskonale ze to raczej ja moglbym narczekac bo Chaos na mniej niz 2000pkt jest po prostu smieszny...a jak widac nie narzekam... wg. mnie turniej par to jest po prostu fajna zabawa i tyle :D . I wiecej osob by bylo moze kolo 40-stu nawet... A tak ogolnie mi powiewa na ile pkt jest turniej bo i tak was rozwale ;)  No i nie chce nic insynuowac ale ten paniczny strach przed punktami mniej niz 2000pkt czy turniejami par moze zakrawac o jakies powazne kompleksy czy tez braki w umiejetnosciach...chocby w dogadywaniu sie z osoba wspolgrajaca :D

Offline Chory

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 13, 2004, 03:25:01 pm »
Cytuj
ten paniczny strach przed punktami mniej niz 2000pkt


Nie wiem czy uważnie czytałeś posta ale nie ma tam nic o tym że się boje.
Napisałem że wolę na 2000 lub więcej  na te punkty ponieważ :
-armie są bardziej wyrównane
-bitwy wymagają więcej uwagi i umięjętności
-są przyjemniejsze i można je nazwać bitwami , bo to na 1000 punktów to jest potyczka a nie bitwa( na 2000 strata np. jednego oddziału nie powoduje przegrania bitwy)

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 13, 2004, 03:41:53 pm »
Cytat: "Chory"
( na 2000 strata np. jednego oddziału nie powoduje przegrania bitwy)


hehe ale strata jednego bohatera na potworku zwanym smok, moze to spowodowac....A na 1000pkt jak mi exalted zginie to mam dalej do przegranej niz na 2000pkt po stracie lorda... ;)

Offline klimatyczny powergamer

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 13, 2004, 06:02:27 pm »
w bitwach na 1000pkt i mniej wygrywa ten kto ma silniejszą magię... wielkiej taktyki to tam nie ma... a niektóre armie nie mają kompletnie szans na wygraną :?

A pieprzenie, że jeśli turniej bedzie na mniej pkt to przyjdzie więcej osób jest kompletną bzdurą... co pokazują ostatnie turnieje w Snocie... na wszystkich było 28 osób... nie zależnie od ilości pkt.
Wątpie by turniej par jakoś drastycznie zwiększył ilość przybyłych...
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 13, 2004, 07:04:17 pm »
Cytat: "klimatyczny powergamer"
w bitwach na 1000pkt i mniej wygrywa ten kto ma silniejszą magię... wielkiej taktyki to tam nie ma... a niektóre armie nie mają kompletnie szans na wygraną :?

A pieprzenie, że jeśli turniej bedzie na mniej pkt to przyjdzie więcej osób jest kompletną bzdurą... co pokazują ostatnie turnieje w Snocie... na wszystkich było 28 osób... nie zależnie od ilości pkt.
Wątpie by turniej par jakoś drastycznie zwiększył ilość przybyłych...


Jak juz rzeklem mi to zwisa...Tylko zrob turniej np na 2500pkt a nie na klasyczne 2000pkt bo NIEKTORZY maja tylko armie na 2000pkt i jak jest wiecej lub mniej to sie burzą...Ja na koleje schematyczne 2000pkt ochoty nie mam, niech to bedzie 2500, albo chociaz 1999pkt...

Offline Christos

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 13, 2004, 08:29:43 pm »
Błażej to że nie lubisz grać na małą ilośc punktów przyjmujemy do wiadomości,ale... nie wszyscy podzielają Twoją opinie. Turniej par to przynajmniej jakieś urozmaicenie.

A o ile dobrze pamiętam to grając z Thurionem i jego bratem mieliśmy z Rafem mocniejszą  magie a i tak dostaliśmy becki   :(
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 13, 2004, 09:25:37 pm »
Cytat: "klimatyczny powergamer"
Większość?????

ja widzę narazie trzy....


No ja poki co widze dwie, ktore nie chca turnieju par...

Offline klimatyczny powergamer

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 13, 2004, 11:28:23 pm »
Rzymek chce robić turniej batla 2 tygodnie po snotkonie...w pełni się zgadzam by się ten turniej odbył, i może to być turniej par...
Łukaszu... jak chcesz innego teminu to gadaj z rzymkiem bo ja nie czuję takiej potrzeby... i w klubie to on jest odpowiedzialny za dział WFB... ja tu tylko sprzątam...
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 14, 2004, 01:37:34 pm »
Cytat: "klimatyczny powergamer"
Rzymek chce robić turniej batla 2 tygodnie po snotkonie...w pełni się zgadzam by się ten turniej odbył, i może to być turniej par...
Łukaszu... jak chcesz innego teminu to gadaj z rzymkiem bo ja nie czuję takiej potrzeby... i w klubie to on jest odpowiedzialny za dział WFB... ja tu tylko sprzątam...


Ja naprawde sie z tego klubu wypisze jak tak dalej pojdzie 8) . Zajebiscie...Jedyny egzamin jaki mam to jest 31.I z matmy... (geologii nie licze... :evil: ) a tu k**wa turniej 30 ma byc...was p***balo z tymi terminami...Zaraz pisze k@#!@ petycje do Rzymka... A ty jaka czujesz potrzebe? Nastawiasz sie od razu na poprawki? ja bedac na 1 sem mam jesxzcze jakis tam ambicje :evil:

 

anything