Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WH40K

uscislenia sedziowskie

<< < (2/171) > >>

Eman:
Heyka !!!

--- Cytuj ---Niech Sędziowie wreszcie ustalą czy można otwierać portal Dark Eldarów po ruchu
--- Koniec cytatu ---

Uscislenia sa w produkcji, ale moge Ci powiedziec, ze na 100% bedzie w nich napisane, iz nie mozna otwierac portalu DE po ruchu (po Deep Strike tez nie).
Cze !!!

sokles:
Taki jeden mały drobiażdżek, ale chyba nie ujęty w FAQ (jeśli tak to mnie poprawcie) - w 4 edycji inaczej dział deep strike, inaczej działa też teleport homer w Space Marines. Czy w związku z tym analogiczny teleport homer w Chaos Space Marines:

a) działa tak samo jak w Space Marines,
b) działa inaczej niż w Space Marines (ale jak??),
c) nie działa wcale (hmm ale czemu??)

Ja oczywście jestem za wersją a) (nie żebym grał chaosem i było mi to potrzebne ależ skąd  ;) ) jako za najbardziej logiczną wersją. Zresztą obiło mi się o uszy że tak się gra...jeśli jest to już w jakimś FAQ to prosze o jego namiary

chrobry:
Juz zadawalem komus/gdzies to pytanie  :D  Ale powtorze

Army of Death/Deathwing/:

1. Czy moze uzywac Drop Podow - moim zdaniem moze, bo tworca zapisow chcial wskazac na fakt ze moga uzywac tylko transportow i dreadow ?
--------------------------------------------------
Army of Death/ World Eaters/Blodzie

2. Reduce Injury/Feel no Pain + Adamantite Mantle/Runa - czy ma 4+ ignora jezeli dostaje z broni z sila =>2x T?

-------------------------------------------------------
Army of Death
3. Czy jednostka ktora siedzi w pojezdzie moze ruchem "Ragowym" wysiasc z pojazdu (jak ze stacjonarnego pojazdu), mimo ze ten pojazd za chwile i tak musi wykonac ruch Ragowy. Czyli rozpoczyna sie moja tura. Sklad wysiada na 2+d6 cali od pojazdu (a potem ma normalny ruch), pojazd jedzie d6 cali (a potem ma normalny ruch)?
Jezeli tak to czy to oznacza ze zawsze musze z niego wysiadac?

jachu_ka:
1) i 2) juz zostaly poruszone, w sprawie 2) byl poll wyszlo ze ignore/FnP w takiej sytuacji dziala. 3) wrzucilem.
swoja droga to mam prosbe- piszcie tu bez polskich literek, serwer yahoo zamienia je na krzaczki wiec musze je usuwac a to dosc nuzace jest  ;)

sokles:

--- Cytat: "sokles" ---Taki jeden mały drobiazdzek, ale chyba nie ujety w FAQ (jesli tak to mnie poprawcie) - w 4 edycji inaczej dziala deep strike, inaczej dziala tez teleport homer w Space Marines. Czy w zwiazku z tym analogiczny teleport homer w Chaos Space Marines:

a) dziala tak samo jak w Space Marines,
b) dziala inaczej niz w Space Marines (ale jak??),
c) nie dziala wcale (hmm ale czemu??)

Ja oczywiscie jestem za wersja a) (nie zebym gral chaosem i było mi to potrzebne alez skad  ;) ) jako za najbardziej logiczna wersja. Zreszta obiło mi się o uszy ze tak się gra...jesli jest to juz w jakimś FAQ to prosze o jego namiary
--- Koniec cytatu ---


A co z moim pytaniem (specjalnie Ci polskie literki nawet usunalem :lol:  :lol: )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej