Autor Wątek: uscislenia sedziowskie  (Przeczytany 224581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jachu_ka

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 15, 2005, 09:46:20 pm »
niektorzy interpretowali zapis o rhinosie, ze naprawia sie tylko na jedna ture a potem psuje znowu. ze niby prowizorycznie tylko naprawili. co jest oczywista bzdura bo mariany go nie naprawiaja tylko sie do niego modla :lol:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline sokles

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 20, 2005, 07:40:04 am »
Pytanie z zupełnie innej beczki - jak zostać sędzią 40k, bo jak sądzę jeden więcej na pewno by nie przeszkadzał, a czasem co niektórzy sędziowie też pewnie chcą sobie zagrać :D

Offline trej

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:01:58 am »
Nie ma jakiejs procedury zostawania sedzia. Po pierwsze znajomosc przepisow po drugie inni musza uznac ze ze znasz te przepisy ;). A potem mozna sedziowac zaczynajac od lokali. Nic skomplikowanego :)

Eman

  • Gość
uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:02:39 am »
Heyka !!!
Cytuj
Pytanie z zupełnie innej beczki - jak zostać sędzią 40k, bo jak sądzę jeden więcej na pewno by nie przeszkadzał, a czasem co niektórzy sędziowie też pewnie chcą sobie zagrać

Pytanie jest trywialne przeciez - trzeba organizowac i sedziowac turnieje - nic prostszego prawda  :?:  8)
Cze !!!

Offline jachu_ka

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:03:53 am »
trzeba dobrze znac zasady, jezdzic na turnieje, stawiac piwo mafiozom i wszem i wobec glosic jacy to oni sa wspaniali :lol:
no powiedzmy ze te dwa ostatnie sa opcjonalne ;)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline sokles

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:04:35 am »
Cytat: "overflowed"
Nie ma jakiejs procedury zostawania sedzia. Po pierwsze znajomosc przepisow po drugie inni musza uznac ze ze znasz te przepisy ;). A potem mozna sedziowac zaczynajac od lokali. Nic skomplikowanego :)


Spoko siebie jakoś przekonam, gorzej z resztą ;) To jak co to może coś zasędziuje w przyszłym sezonie w Kraku, jakiś lokal...dzięks za info

Eman

  • Gość
uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:05:09 am »
Heyka !!!
Cytuj
stawiac piwo mafiozom i wszem i wobec glosic jacy to oni sa wspaniali  
no powiedzmy ze te dwa ostatnie sa opcjonalne

Ja bym przyporzadkowal te dwie ostatnie zasady do kategorii "Recommended Optional" ;)  :p   8)
Cze !!!

Offline trej

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:45:27 am »
Cytat: "Eman"
"Recommended Optional"

Strongly :D ;)

Offline Asmodean

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 20, 2005, 06:25:28 pm »
tia... mądrale ;) , oczywiście z naciskiem na Recomended :p
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Bartuul

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 21, 2005, 08:20:43 pm »
Nie przypominam sobie, żebym któremukolwiek Mafiozie kupował browar przed WŚ :D Co więcej, to oni zaproponowali mi sędziowanie. :p Przy okazji pozdro dla tych Mafiozów  :roll:
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Eman

  • Gość
uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 21, 2005, 09:45:19 pm »
Heyka !!!
Cytuj
Nie przypominam sobie, żebym któremukolwiek Mafiozie kupował browar przed WŚ  Co więcej, to oni zaproponowali mi sędziowanie.  Przy okazji pozdro dla tych Mafiozów  

Nie psuj naszej obrzydliwej opinii ;)  8)  Poza tym mamy rozne specjalne i ulgowe taryfy ... czasami ...  8)  :D ;)

Offline Bartuul

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 22, 2005, 11:38:54 am »
Cytat: "Eman"
Nie psuj naszej obrzydliwej opinii ;)  8)  


Sioooooryyy  :lol:  A tak na marginesie - przypomniał mi się tekst Vodeckiego po którymś napoju chmielowym, który w odpowiedzi na pytanie, co zrobić by się dostać do Mafii odpowiedział: "to nie ty przychodzisz do Mafii - to Mafia przychodzi do Ciebie". :D :D :D Woli ścisłości - :D - to nie ja pytałem.  8)
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Vodecki

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 22, 2005, 11:53:45 am »
Cytuj
"to nie ty przychodzisz do Mafii - to Mafia przychodzi do Ciebie".    

W sumie to chyba oczywiste :P



Offline Bartuul

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 22, 2005, 03:14:29 pm »
Hehe, może jednak nie dla wszystkich :p
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Bartuul

uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 11, 2005, 07:47:03 am »
OK. Wyobrazmy sobie ze jestem graczem klimatycznym. Gram Wychkami i mam w armii 2 oddzialy warriorow. No i teraz, jako ze jestem starym klimaciarzem, chce miec w armii same baby, a na dodatek figsy warriorow sa ble. Wiec chce zamiast figurek warriorow uzywac Esherek z Necry, oczywiscie troszeczke stuningowanych i uzbrojonych w Splinter Rifle. Ilu z sedziow mialoby aua do tego pomyslu. Bo ja glosuje za!  8)
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...