trawa

Autor Wątek: uscislenia sedziowskie  (Przeczytany 217590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eBra

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #720 dnia: Lipiec 26, 2008, 11:05:06 pm »
Aha, to bardzo milo, dzięki za odpowiedz.

Offline mika_angelus

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #721 dnia: Lipiec 27, 2008, 08:10:13 am »
WYSIWYG tyczy się w zasadzie tylko wyposażenia opcjonalnego, nie tego które się dostaje automatycznie. Ma to zapobiec nieporozumieniom co do ekwipunku dowódców czy sierżantów, jeśli chodzi o zwykłych szeregowych żołnierzy to zwykle wszyscy mają tę samą broń. W przeciwnym razie trzeba by odwzorowywać na przykład te tony ekwipunku jakie noszą Marines Chaosu, co byłoby dość ciężkie.

A czy kazdy zwykly miecz (w sensie nie chainsword) oznacza automatycznie PW? Braklo mi pistoletow do asflatow, wiec czy moge dac im chainsworda w jedna pake, a jakas macke (z wypraski DA Vets), albo inny mieczyk w druga lapke, a pistolecik przy pasie i nie bedzie problemow? Wydaje mi sie ze nie, ale armie przygotowuje na turniej i wolabym uniknac odrywania lapek 10 minut przed pierwsza bitwa :D
"One must do violence to the object of one's desire; when it surrenders, the pleasure is greater."

Marquis De Sade

Offline kecaj

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #722 dnia: Lipiec 30, 2008, 08:34:40 am »
Mam pytanie tyczące natury technicznej. Jakiej wielkości podstawkę powinien mieć Trygon, aby była zgodna z regulaminem, bo niestety do modelu nie dodają a nie uśmiecha się mi wystawiać go bez (farba będzie się ścierać pod nim na styku stół model).

Eman

  • Gość
Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #723 dnia: Lipiec 31, 2008, 09:03:20 am »
Heyka !!!
Mam pytanie tyczące natury technicznej. Jakiej wielkości podstawkę powinien mieć Trygon, aby była zgodna z regulaminem, bo niestety do modelu nie dodają a nie uśmiecha się mi wystawiać go bez (farba będzie się ścierać pod nim na styku stół model).
To jest pytanie do gosci z Forge Worlda ...
Cze !!!

Offline kecaj

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #724 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:26:59 am »
Heyka !!!
Mam pytanie tyczące natury technicznej. Jakiej wielkości podstawkę powinien mieć Trygon, aby była zgodna z regulaminem, bo niestety do modelu nie dodają a nie uśmiecha się mi wystawiać go bez (farba będzie się ścierać pod nim na styku stół model).
To jest pytanie do gosci z Forge Worlda ...
Cze !!!
Może i tak, ale na turniejach jak czytałem ludzie mają Trygony, więc pomyślałem, że jeżeli są one wystawiane to chyba na podstawkach, które są uznawane przez wszystkich graczy. Więc stąd moje pytanie o nią. Więc może zapytam tak czy podstawka wielkości płyty CD była by za duża.

Eman

  • Gość
Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #725 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:32:15 am »
Heyka !!!
Może i tak, ale na turniejach jak czytałem ludzie mają Trygony, więc pomyślałem, że jeżeli są one wystawiane to chyba na podstawkach, które są uznawane przez wszystkich graczy. Więc stąd moje pytanie o nią. Więc może zapytam tak czy podstawka wielkości płyty CD była by za duża.
Po pierwsze primo - takie turnieje, na ktorych wystawisz Trygona, to mozna policzyc na palcach jednej reki szalonego pilarza, ze sie tak wyraze.
Po drugie primo - zasada w podreczniku, mowi, ze musisz wystawiac modele, na takich podstawkach, na jakich jes sprzedano. Skoro wiec nie dostales od FW zadnej podstawki, to mozesz wystawic na takiej, na jakies Ci sie podoba.
Cze !!!

Offline kecaj

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #726 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:34:20 am »
Heyka !!!
Może i tak, ale na turniejach jak czytałem ludzie mają Trygony, więc pomyślałem, że jeżeli są one wystawiane to chyba na podstawkach, które są uznawane przez wszystkich graczy. Więc stąd moje pytanie o nią. Więc może zapytam tak czy podstawka wielkości płyty CD była by za duża.
Po pierwsze primo - takie turnieje, na ktorych wystawisz Trygona, to mozna policzyc na palcach jednej reki szalonego pilarza, ze sie tak wyraze.
Po drugie primo - zasada w podreczniku, mowi, ze musisz wystawiac modele, na takich podstawkach, na jakich jes sprzedano. Skoro wiec nie dostales od FW zadnej podstawki, to mozesz wystawic na takiej, na jakies Ci sie podoba.
Cze !!!

ok
dzięki wielkie :)

Offline Vladdi

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #727 dnia: Październik 13, 2008, 12:23:00 pm »
Cytuj
Braklo mi pistoletow do asflatow, wiec czy moge dac im chainsworda w jedna pake, a jakas macke (z wypraski DA Vets), albo inny mieczyk w druga lapke, a pistolecik przy pasie i nie bedzie problemow? Wydaje mi sie ze nie, ale armie przygotowuje na turniej i wolabym uniknac odrywania lapek 10 minut przed pierwsza bitwa :
D

Muszisz pytac orgow za kazdym razem niestety. Ja mam pare armii w ktorych mam troche figurek "count as", w gwardi np uzywam zombich jako piechoty, i czesc zwyklych piechurow ma lasguny a czesc nie, tylko zombiaszczo macha rekami. Czasem nie ma z tym problemu, bo na stole nie ma watpliwosci co to za oddzial i co ma, ale czasmi sa (np kiedys w wawie Bors dostal -60 punktow za wysywig bo nie mial hem-inhalersow, co prawda co ktorys mial w lapie butelke wodki ktora miala robic za "count as" ale mu tego nie uznano.) Roznie bywa.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Eman

  • Gość
Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #728 dnia: Październik 24, 2008, 11:06:14 am »
Heyka !!!
Na stronie Ligowej, w dziale Downloads pojawily sie uaktualnione PKZty:
http://liga40k.com/dload.php?action=category&id=2
Cze !!!

Offline Dewot

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #729 dnia: Grudzień 14, 2008, 09:34:23 am »
Czy można szarżować skimmerem na odział znajdujący się w coverze? Jeśli tak to na jakich zasadach się to odbywa ( test trudnego terenu?)? Czy owy skimmer dostaje w cover save?

Offline gilthanas

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #730 dnia: Grudzień 14, 2008, 05:54:43 pm »
Skimmerem ?
Chyba chodzi o jet bike'a. Jezeli jet bike wjezdza w trudny, to wykonuje test niebezpiecznego terenu.
A ninja knows no fear.

Offline Dewot

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #731 dnia: Grudzień 14, 2008, 06:38:49 pm »
Skimmerem ?
Chyba chodzi o jet bike'a. Jezeli jet bike wjezdza w trudny, to wykonuje test niebezpiecznego terenu.
Faktycznie w post wdarła się pomyłka. Chodziło mi o tank shocka.

Eman

  • Gość
Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #732 dnia: Grudzień 15, 2008, 09:19:59 am »
To nie jest pytanie do tego dzialu. Uscislenia Sedziowskie to miejsce na zadawanie pytan, na ktore nie ma jednoznacznej odpowiedzi w podreczniku.

Offline krawat

Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #733 dnia: Grudzień 15, 2008, 10:16:14 am »
Heyka !!!
Na stronie Ligowej, w dziale Downloads pojawily sie uaktualnione PKZty:
http://liga40k.com/dload.php?action=category&id=2
Cze !!!
mam opcje Ocen i Polec znajomemu. ale za cholere nie wiem jak to sciagnac. mam sie zarejestrowac??
ZAPINAMY

Eman

  • Gość
Odp: uscislenia sedziowskie
« Odpowiedź #734 dnia: Grudzień 15, 2008, 10:21:09 am »
Heyka !!!
Tak, zeby korzystac z dzialu Downloads nalezy sie zarejestrowac.
Cze !!!