Autor Wątek: The Lost & The Damned - wh40k army list  (Przeczytany 5142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline śmigło

The Lost & The Damned - wh40k army list
« dnia: Styczeń 12, 2005, 11:19:04 am »
HQ
1. Lord Aids (statura, esencja,kosa,sila,aura,speed i MoN) - 165pts


TROOPS
1. plague zombies (20 modeli) - 180pts
2. jak wyzej
3. traitors (5 modeli)-3Xlatarka, 1X laska, 1 agitator z laspist/ccw 70pts
4. -II-
5. -II-
6. -II-

ELITES
1.3xobliterator - 210pts

FAST ATTACK
1. sentinel squadron (3modele) - 2xlaska + 1x multi-laser 155pts
2. chaos hounds (10 modeli) - 100pts
3. chaos hounds (9modeli) - 90pts

H. SUPPORT
1. leman russ - sponsony i hull h. bolec -155pts
2. -II-
3. bazyli z indirectem - 125pts

calosc wazy 1795pts i ma 89modeli. jest ilosc, strzelanie, walka wrecz i nawet to mobilne w miare. comments are more then welcome !!!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Nanker Demirtir

The Lost & The Damned - wh40k army list
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2005, 05:51:12 pm »
Witam:)
Osobiście uważam że to armia raczej do strzału z kontrą ( zombiaki wyłapują, houndy i Lord dojeżdżają :) )Ale do strzału raczej kiepską:( sentinele schodzą w momencie tak samo ja 5 osobowe składy traitorów z 7ld. Największą żywotność mają oblici tych zawsze jest trudno ściągnąć i czołgi(chyba że trafisz na armie z dużą ilością tank hunterów, to wtedy boli). Reasumując słaby firepower i za mało jednostek do walki (3) które mogą wypuścić się na strzelającego przeciwnika...
                                                                          pozdrówki
img]http://img223.imageshack.us/img223/8898/holdthelinemr9.jpg[/img]

Offline śmigło

The Lost & The Damned - wh40k army list
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2005, 06:21:22 pm »
tak tak te squady traitorow to jednostrzalowcy, ale w sumie sa niezbedni bo tylko majac ich mozna wystawiac pojazdy imperialne. no i infiltruja, wiec mozna ich wystawic w miare sensownie - zreszta planowalem dla nich role "tankhunterow". agitatora dalem bo i tak maja nedzny ld, ale moim zdaniem szkoad w nich ladowac wiecej modeli po zwieja napozniej w 2 turze ;)
u sentineli licze na to scoutowanie - i racja, jak w przypadku traitorow, poplyna szybko - ale to zawsze mobilne laski.
h.support broni sie sam, jak oblity ;)
co do pieskow - to wlasnie do kontrowania sa, podobnie jak lord.
ogolnie ja nie lubie stac i strzelac - wiec to wszystko i tak bedzie lazlo w strone wroga, jedni szybciej inni wolniej. myslalem nad malymi demonami, ale przyzwanie przestalo mnie juz bawic u moich nurglowcow.
w sumie nie chce pakowac w ta ramie zbyt duzo typowych jednostek csm. niestety wsrod jednostek kultu tez zbyt wielu grywalnych nie ma. zrobilem taki mix, z tego co wydawalo mi sie najsensowniejsze. dzieki za komentarz Nanker!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline jachu_ka

The Lost & The Damned - wh40k army list
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2005, 08:18:57 pm »
nie zebym sie czepial ale psy za wiele nie namorduja, szef tez od momentu spotkania sie z fistem :roll:
imie dla szefa tez jest nietrafne- aids jest choroba ktora nie ma objawow zewnetrznych, co to za frajda dla dziadka nurgla?  :lol:
generalnie to HtH masz o wiele za slabe- wez wypasionego, kilkunastowoundowego championa z fistem zaraz bedzie lepiej :badgrin:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline śmigło

The Lost & The Damned - wh40k army list
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2005, 09:08:29 pm »
Cytuj
ale psy za wiele nie namorduja

to akurat wiem, ale przynajmniej sa szybkie. no i nie maja jakiejs specjalnej alternatywy w innych jednoskach latd.
a demony olewam.
Cytuj
szef tez od momentu spotkania sie z fistem

przeciez ma T5 - fist mu wiele nie zrobi...
Cytuj
aids jest choroba ktora nie ma objawow zewnetrznych

najgrozniejsze to co ukryte  :badgrin:
Cytuj
generalnie to HtH masz o wiele za slabe

to fakt. ale niewiele tu wymysle.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline jachu_ka

The Lost & The Damned - wh40k army list
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2005, 10:00:04 pm »
Cytat: "śmigło"
Cytuj
szef tez od momentu spotkania sie z fistem

przeciez ma T5 - fist mu wiele nie zrobi...


przegapilem rune :oops:
ale fist warbossa juz go zarznie :badgrin:

Cytuj
najgrozniejsze to co ukryte  :badgrin:


grozne czy nie nie wyglada moim zdaniem nurglowo ;) poza tym na aids sie nie umiera.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline śmigło

The Lost & The Damned - wh40k army list
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2005, 10:22:07 pm »
Cytuj
przegapilem rune  

stature ;)
Cytuj
grozne czy nie nie wyglada moim zdaniem nurglowo  poza tym na aids sie nie umiera.

no na poczatku mial sie nazywac Syfilis, pozniej Hiv, a skonczyl na Aids :)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline jachu_ka

The Lost & The Damned - wh40k army list
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 12, 2005, 10:46:45 pm »
Cytat: "śmigło"
stature ;)


no mowie wlasnie  8)

Cytuj
no na poczatku mial sie nazywac Syfilis, pozniej Hiv, a skonczyl na Aids :)


a myslalem ze to ja mam dziwne zajawki ;)
a zeby nie bylo tak calkiem offtopicznie- myslales o mutantach z leapem i championem? Vladdi jest nimi zachwycony.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline śmigło

The Lost & The Damned - wh40k army list
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2005, 12:28:15 am »
Cytuj
a myslalem ze to ja mam dziwne zajawki  

hehe  :D
no leap jest mocny, cholernie mobilni sie robia wtedy. tylko boli mnie w nich fakt, ze dwukrotnie drozeja i nie sa fearless (chociaz champ i tak ma 10ld), bo save 5+ przy ilosciach 20 i wiecej mozna juz przebolec. ale faktycznie to powerskie jest, tylko takie...nie nurgle'owe :(
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline śmigło

The Lost & The Damned - wh40k army list
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2005, 10:58:52 pm »
wnioski po grach z marinesami - ogolnie troche brakowalo sily przebicia w walce wrecz, strzelanie dawalo rady. sam lord to troche za malo. obliteratorzy w dp rzadza, zwlaszcza na t-l plasma gunach (!!!). czolgi robily to co robic najlepiej potrafia (chociaz moje rzuty to juz inna bajka - w jednej turze wszystkie 3 placki znioslo o 6'  :? ). polaczenie sentineli z traitorami jest - znaczy sie lasek nie zabraklo. o dziwo zombie okazali sie naprawde wytrzymali (ilosc, ilosc  :badgrin: ) i calkiem skuteczni w walce (wow) - pogonili wypasiony squad blood clawsow (chyba z 15) z rune priestem - no ale mieli ok. 60 atakow w szarzy :). wiec remix tej rozpiski na obecny czas wyglada mniej wiecej tak :

HQ
1. Lord Aids (statura, esencja,kosa,sila,aura,speed i MoN) - 165pts
2. Arch Heretic Rzęsistek Pochwowy (MoN,speed,sila,aura,bolter&p.weapon) -112pts

ELITES
1.3xobliterator - 210pts

TROOPS
1. plague zombies (19 modeli) - 171pts
2. plague zombies (18modeli) - 162pts
3. traitors (5 modeli)-3Xlatarka, 1X laska, 1 agitator z laspist/ccw 70pts
4. -II-
5. -II-
6. -II-

FAST ATTACK
1. sentinel squadron (3modele) - 3xlaska - 165pts
2. chaos hounds (10 modeli) - 100pts

H. SUPPORT
1. leman russ - sponsony i hull h. bolec -155pts
2. -II-
3. bazyli z indirectem - 125pts

calosc wazy 1800pts i ma 78modeli.

wszelkie komentarze i rady niezwykle mile widziane!!!!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.