trawa

Autor Wątek: Wycena  (Przeczytany 53663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline animate

Wycena
« dnia: Grudzień 13, 2004, 04:07:12 pm »
Ten temat powstał po to aby bardziej doświadczeni gracze pomagali wyceniać karty graczom mniej doświadczonym.Temat dotyczy wszystkich karcianek jakie znacie(nie wymyślanych przez was lub waszych kumpli).Mogą to być, np:LotR,MtG,Yugi-Oh,L5R,Veto,War Cry,itp....
y tu gadu gadu, a Chińczyków przybywa

Offline Deacon

Wycena
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2004, 05:00:32 pm »
z checia skorzystam z tego tematu ... przestalem kupowac karty jakos jeszcze przed 7 edycja i chcialbym sie dowiedziec jak kosztuja rozne karty teraz ... basic landy , shock , terror , duress , ostacize , flickering ward , spirit link ,counterspell , rancor oraz jakies bardziej wartosciowsze - pariah , mother of runes , serra's embrace , hatred . z gory dzieki .

Offline wujtehacjusz

Wycena
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2004, 03:29:53 pm »
Cytat: "Deacon"
z checia skorzystam z tego tematu ... przestalem kupowac karty jakos jeszcze przed 7 edycja i chcialbym sie dowiedziec jak kosztuja rozne karty teraz ... basic landy , shock , terror , duress , ostacize , flickering ward , spirit link ,counterspell , rancor oraz jakies bardziej wartosciowsze - pariah , mother of runes , serra's embrace , hatred . z gory dzieki .


Ogólne karty nie są dużo warte. Tak naprawde to są śmieci (bez obrazy). Te karty są bardzo tanie bo się nimi już nie gra. Wszystkie karty które są poza T2 mają minimalną wartość chyba że to jakieś Birds of Paradise albo jeśli gracze wiedzą że dana karta będzie przedrukowana w jakiejś nowej edycji.

Landy nie mają praktycznie żadnej wartości (chyba że są foliowane)
Shock - to zależy. Sama karta nie gra ale to zależy jaki rysunek. Jesli ron Spencer to może ktoś to kupi.
Z resztą tak samo. Na sprzedazy tego duzo nie zyskasz.
Jedyne karty które z tych tu wymienionych kupiłbym to counterspell (ich nigdy za dużo), rancor, hatred (z sentymentu). Ogólnie te karty nie mają wiekszej wartości. Sprawdź jeszcze na allegro. Pozdro

Offline Muerte

Wycena
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2004, 03:49:30 pm »
Ja osobiscie nie radze patrzec na allegro i porownywac cen, gdyz tam ceny sa albo za bardzo wygorowane lub za niskie i po prostu nie da sie bierzacej wartosci karty znalezsc.
Polecam po raz n-ty strone o Mtg Poltergeista, tam na pewno wycenia Tobie karty.
Ale z tego co wypisales to (za moich czasow) karty te chodzily: Rancor - 5zl, Mateczka 2,5zl, Hatred 10zl, a Pariach i Serra Embrance jakies moze gora tez 5zl, reszta to od 0,10gr do 1zl max
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline animate

Wycena
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2004, 06:55:37 pm »
Cytat: "Deacon"
z checia skorzystam z tego tematu ... przestalem kupowac karty jakos jeszcze przed 7 edycja i chcialbym sie dowiedziec jak kosztuja rozne karty teraz ... basic landy , shock , terror , duress , ostacize , flickering ward , spirit link ,counterspell , rancor oraz jakies bardziej wartosciowsze - pariah , mother of runes , serra's embrace , hatred . z gory dzieki .


basic landy-nic nie warte, shock-0,50zł,terror-1-1,50zł,duress-WB-0,50złBB-2,50zł,ostacize-nie wiem,flickering ward-ok.12zł,spirit link-1,50-2zł,counterspell-1zł(WB), a BB-2,50zł,rancor-5-7zł,pariah-6zł,mother of runes-5zł,serra's embrace-2,50zł,hatred-ok.12zł

To są ceny wdług mnie.
y tu gadu gadu, a Chińczyków przybywa

Offline BLAZO

MtG.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2005, 02:01:28 pm »
HEj.Mam około 1000-1500 kart do MtG głownie z Tempest,Mirage i 5 edycji podstawki ( o ile dobrze pamiętam to 5ta wtedy była ).Karty leżą w szafeczce juz 4 lata bez mała :D
Chciałbym wiedzieć ile są teraz warte.Dodam że liczba rarow i uncomonow jest nieco wyższa niż standardowo w busterku.Najbardziej grywalne karty pokompletowanych po 4.Tak jak wtedy się grało ...4 incineraty,kindlem,szoki,giant growy,komplet urzasow,goblinow,terrorow,dark rituali itd  8) .Karty są w dobrym lub bardzo dobrym stanie ,grane tylko w koszulkach.Niestety nie potrafię podać dokładnej liczby kart ,bo jest ich za dużo ,a ja jestem leń :P
No ale załużmy że 1K ,bo pewnie reszta to śmiecie i basic landy.
...kiedyś to była potęga ....miąłem z 5 mocnych dekow na raz z tego złożonych :]
Czekam na waszą druzgocącą odpowiedz....

"Tym se już nie gra ...możesz budować domki z kart ,iść spuścić całość do klopa albo oddać na makulaturę" :D :badgrin:  :lol:

Offline wujtehacjusz

Wycena
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 07, 2005, 04:27:30 pm »
Cytuj
"Tym se już nie gra ...możesz budować domki z kart ,iść spuścić całość do klopa albo oddać na makulaturę"


Chyba masz rację...

Offline High Elf

Hmm
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2005, 03:28:10 pm »
A co powiecie o:
Howling Mine, Geth's Grimoir, Mindslaver, Liche's Tomb? Proszę o szybką wypowiedź - nie opisową tylko kwoty od najbardziej frajerskiej do wygórowanej. Krark's Thumb, Mogg Sentry, Reshape, Acquire, Silent Arbiter,  Myr Matrix, Beacon Festival, Cepchalid Shrine, Death Pit Offering... Shizo, Death's StorehouseArcbound Reclaimer. Wszystkie prócz Mogg Sentry i Cepchalid Shrine są na designie 8 edycji.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Fluffy

Wycena
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 15, 2005, 09:54:18 am »
Po ile stoi Infernal Kirin? Pozdrawiam!
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline chudy90

Help. Wycena Kart Magic
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 30, 2005, 11:21:33 am »
Witam. mam karty ale nie wiem ile sa warte. dlugo nie gralem i po prostu juz sie nie orientuje.
dlatego jesli mozna prosic o pomoc. wycencie je. bede bardzo zobowiazany.



Zielone

Natural Afinity x1 rare
Foster x1 rare
Squallmonger x2 uncommon
Deepwood Tntiv x4 uncommon
Cradle Gard x2 uncommon
Rushwood Legate x1 uncommon
Groundkeeper x1 uncommon
Gamekeeper x1 uncommon
Splinter x1 uncommon
Revive x2 uncommon
Lumbering Satyr x1 uncommon
Ferocity x2 common
Tiger Claws x2 common
Horned Troll x3 common
Deepwood Drummer x3 common
Squall x2 common
Tranquility x2 common
Ancestral Mask x1 common
Venomous Dragonfly x1 common
Spidersilk Armor x1 common
Deepwood Wolverine x4 common
Rushwood Herbalist x1 common
Heart Warden x1 common
Land Grant x1 common
Giant Caterpillar x 1 common
Rushwood Dryad x2 common
Howling Wolf x1 common
Silverglade Elemental x1 common
Forest x17 common


teraz czerwone.

Nazwa Rodzaj Ilosc
Battle Squadron Rare 1
Fault Line Rare 1
Lithophage Rare 1
Blood Hound Rare 1
Cinder Elemental Uncommon 2
Kyren Negotiations Uncommon 1
Warmonger Uncommon 1
Fire Elemental Uncommon 1
War Cadence Uncommon 1
Aether Sting Uncommon 1
Volcanic Wind Uncommon 1
Hired Giant Uncommon 1
Kyren Legate Uncommon 1
Shiv's Embrace Uncommon 1
Magistrate's Veto Uncommon 1
Thunderclap Common 5
Trumpet Blast Common 3
Colos Yearling Common 2
Sabretooth Tiger Common 3
Raging Goblin Common 4
Cavern Crawler Common 2
Goblin War Buggy Common 4
Talruum Minotaur Common 4
Wild Jhovall Common 3
Gerrard's Irregulars Common 2
Ceremonial Guard Common 2
Giant Stength Common 4
Lightning Blast Common 4
Hammer Mage Uncommon 1
Wild Colos Common 1
Wall of Stone Common 1
Scrap Common 1
Goblin Elite Infantry Common 1
Reckless Abandon Common 1
Viashino Sandscout Common 2
Kyren Glider Common 2
Shock Troops Common 3
Kris Mage Common 2
Flaming Sword Common 2
Cave Sense Common 2
Flailing Solidier Common 3
Stone Rain Common 2
Balduvian Barbarians Common 2
Lunge Common 2
Furious Assault Common 2
Blaster Mage Common 2
Fiery Mantle Common 1
Sizzle Common 1
Tremor Common 1
Defender of Chaos Common 1
Kyren Sniper Common 1
Shower of Sparks Common 1
Heat Ray Common 1
Mountain Common 24


To narazie tyle. a jesli bylby ktos chetny do kupienia to zglaszac sie do mnie. Z góry dzieki za odpowiedzi

Offline Merry

question
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2005, 08:46:20 pm »
Ile jest warty Pxyrexian Dreadnought z dodatku Mirage ( Artifact; 12/12 ) Tak pytam bo znalazlem kiedys pod stolem na konwencie :)

Offline Vallarr

Wycena
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 31, 2005, 09:59:23 pm »
ile byscie dali za foliowane landy, foliowanego nightmare , foliowane mortal kombat , BoP 7ed , 4x Opposition , morphling , stasis , 3 yawghmoth bargain, ball lightnin , hypnotic specter 3ed , sengir vampire 3ed , 2 land taxy , painlandy ?
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Perek

Wycena
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 01, 2005, 08:31:44 am »
High Elf --> z tego co pamiętam (sam ostatnio się pozbywałem kilku)
to za  Howling Mine płaci się od 6zł do 12  - czyli taka normalna cena to ok.8/9 zł. A Geth's Grimoire to ok. 1zł.
Mindslaver -  13 zł
Lich's Tomb - 4 zł (wbrew pozorom to nie jest wcale takie Hiper Super)
Krark's Thumb - 1,5 zł
Mogg Sentry - ok 6 zł
Reshape - 2 zł
Acquire - 6 zł
Silent Arbiter - 6 zł
Myr Matrix - 4 zł
Cephalid Shrine- 3 zł
Death Pit Offering - foil 10 zł
Arcbound Arcbound Reclaimer- 2-3 zł

Offline Perek

Wycena
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 01, 2005, 08:53:54 am »
chudy90 Ceny za sztukę :

Natural Afinity - 4zł
Foster - 3 zł
Squallmonger - 50 gr.
Deepwood Tantiv - 60 gr.
Cradle Gard - 1 zł (echo nie w modzie)
Rushwood Legate - 70 gr
Groundskeeper - 1,40 zł
Gamekeeper - 50 gr.
Splinter - Urza's Destiny - 2 zł
Revive - 1 zł
Lumbering Satyr - 60 gr.
Ferocity - 30 gr
Tiger Claws - 30gr
Horned Troll - 30 gr
Deepwood Drummer - 30 gr
Squall - 30 gr
Tranquility - 30 gr  (cóż za różnorodność ...)
Ancestral Mask - 1,50 zł
Venomous Dragonfly - 50 gr
Spidersilk Armor - 2 zl
Deepwood Wolverine - 30 gr  :)
Rushwood Herbalist - 15 gr
Heart Warden - ??
Land Grant - 1 zł
Giant Caterpillar - 15 gr
Rushwood Dryad - 30gr
Howling Wolf - 30 gr
Silverglade Elemental - 30 gr
Forest - Mercadian Masques - 40 gr

Potem dokończę.

Przy okazji - nie piszcie 'rarity' każdej karty, tylko z której ona jest edycji - u chudego wypisałem ceny z Masek Mercadi.
Podkreślcie jakoś  też karty, które chcielibyście sprzedać - wiem, że jest odobny wątek ale dla wszytskich będzie wygodniej, jeśli nie będą musieli tego wszystkiego przewalać na inny wątek.

Offline Simon

Wycena
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 09, 2005, 09:34:04 am »
Po ile stoi "Predator, Flagship"... nie wiem z jakiej edycji :), ale Rar, Artifact Legend z tego co pamietam :)
eek and destroy