trawa

Autor Wątek: Magazyn o anime?  (Przeczytany 4673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JigoQ

Magazyn o anime?
« dnia: Grudzień 15, 2004, 08:51:47 pm »
Po bankructwie MANGAzynu zastanawiam sie czy jest teraz coś w kioskach o tematyce M&A, coś wartego zakupu? (nie wliczam w to Kawaii bo za nim nie przepadam - Yu Gi OH - Pokemony - Digimony... feee)

grzybek

  • Gość
Magazyn o anime?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2004, 09:33:01 am »
Nie. Nawet MangaMix zniknal. Pozostaja juz tylko fanziny

Grzybek

Offline JigoQ

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2004, 12:42:23 pm »
W tym momencie jako fan A&M czuje sie zaniedbany :-/ Nawet głupie telefony komórkowe mają swoje czasopisma...

grzybek

  • Gość
Magazyn o anime?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2004, 02:23:21 pm »
Zostaje Ci http://manga.gildia.com i inne portale :)

Offline muffynka

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2004, 09:35:55 pm »
Dopoki Kawaii bylo Kawaii to mozna bylo na czyms oko zawiesic i czekac az ukaze sie nowy numer by poczytac i tym i owym... a teraz.
Teraz tylko net i konwenty, ktore niekoniecznie sa dostepne dla wszytkich.....
a szkoda.
Moze jakies taki magazyn powstanie, zawazywszy na to, ze mimo wszytko ostatnio pojawia sie wielu entuzjastow Mangi i Anime?

(ja tez czuje sie zaniedbana i tesknei do Kawaii, tego starego)
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline Beryl

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2004, 08:35:31 am »
Z tego co słyszałam, redakcja Kawaii ma w okolicach marca zastartować z jakimś magazynem dla starszego czytelnika. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline raseku

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2004, 02:22:08 pm »
tez tesknie za starym Kawaii   :cry:

na anime.com.pl ludzie coś mówili ze ten nowy kawaii ma byc 18+
czyżby z pokemona przerzucali sie na hentai  :?:

Offline chiquita

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2004, 03:02:53 pm »
Ja bym się nie obraził... :roll:

Offline Soul Taker

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 17, 2004, 06:20:13 pm »
kawaii bylo fajne jak byl Yedi teraz to szmaciana gazeta, szkoda mi Mangazynu bo podobl mi  sie zobaczymy co w tym nowym kawaii bedzie czas pokaze ale watpie zeby wrocilo do dawnej swiatlosci

Offline raseku

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 17, 2004, 08:55:24 pm »
wrócić nigdy nie wróci...
po za tym oni chyba nawet nie bardzo by chcieli, presja środowiska i takie tam ...
nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki
a zreszta sama nie wiem

Offline Puchiko0007

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 17, 2004, 11:03:32 pm »
moim zdaniem nie mogli by wrocic do starego Kawaii, bo nie wierze, ze cala stara ekipa, chcialaby wrocic po tym jak zostali potraktowani... fani tez byliby nie wiem czy zgorszeni, czy rozsmieszeni, ze w koncu tyle glosow zostalo w jakis sposob wysluchanych i wogole wzietych pod uwage... teraz taka reaktywacja nie miala by takiego ducha poprzedniego Kawaii i to bylo by czuc...

Offline JigoQ

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 18, 2004, 08:26:40 am »
Jak dla mnie chodzi o kasę... Jest pełno maniaków Yu-Gi-Oh, Pokemonów i Digimonów, przy czym szmatławiec sprzedaje sie jak świerze bułęczki i w sumie tylko o to im chodzi... a starzy wyjadacze mogą jedynie czuć się zaniedbani...

Offline Puchiko0007

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 18, 2004, 02:21:26 pm »
na szczescie(?!) nie musza sie martwic, ze zbankrutuja. w koncu majac takiego wydawce moga sobie pozwolic na wiecej.. teraz tez mi sie wydaje, ze uwazaja, ze skoro raz im sie udalo, moga swobodnie ciagnac to dalej... ko me rc ja ...

Offline Gerod

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 18, 2004, 03:45:39 pm »
I co z tego ze KO-MER-CJA? Jak dzieki temu zrobia dobre czasopismo to mi komercja nie przeszkadza(acha,i Mangazyn tez byl komercyjny)
igdy nie odwracaj sie plecami do przeciwnosci losu(los to straszny skor...stwor i moze ci cos w nie wbic

Offline muffynka

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 19, 2004, 02:38:30 pm »
Hm... to niech mi kto sodpowei, gdzie jeszcze komercji nie ma?
Jak na moj gust, ona nawt wkradla sie miedzy swieta i siedzi w worku sw Mikolaja...

Magazyn taki jendak by sie przydal, ale czy doczekamy sie go w Polsce.. moze w innym zyciu?
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

 

anything