Autor Wątek: Magazyn o anime?  (Przeczytany 4906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grabasz

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 19, 2004, 05:21:14 pm »
Wiesz, komercja nie jest zla do pewnego stopnia bo wtedy to sie nazywa ZESZMACENIE a nie komercja (a to sie niestety stalo z Kawaii). Komercji nie ma wtedy, gdy np. robimy sobie zin'a ze znajomymi i rozdajemy ludziom za darmo, bo wtedy uprawiasz dziennikarke dla przyjemnosci uprawiania a nie dla zysku.
allin my name, you can hear...
What satisfies your greed.
I want you
Walkin' my way...
I can show you...
What you want to be...
 Hunter - Greed => www.hunter.art.pl

grzybek

  • Gość
Magazyn o anime?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2004, 05:59:39 pm »
Prawda. Z ZINow nikt nie wyzyje. Byc redaktorem to oznacza zarabiac na tym pieniadze.

Offline raseku

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 20, 2004, 03:59:54 pm »
Prawda.Prawda.
Niem jak Wy ale ja jakos do zinów tak średnio jestem przekonana, od pewnego czasu przestałam sie tym interesować, i wydaje mi sie ze nawet jakbyśmy mieli zinów zatrzesienie to i tak bedzie brakowac jakiejś gazety z prawdziwego zdarzenia...
No chyba ze znacie jakies zniny naprawde dobre,które byłyby w stanie zastapic Głód Jakiejkolwiek Gazety o Anime ( no takiego anime przez A)

grzybek

  • Gość
Magazyn o anime?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 20, 2004, 05:36:54 pm »
Polecam MA-88.
Sprzedaż fanzinu mówi sama za siebie :
http://www.manga.gildia.pl/nowosci/prasa/main

pozdrawiam
Grzybek

Offline muffynka

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 20, 2004, 07:08:04 pm »
A nie wydaje sie Wam, ze cokolwiek sie pojawi na rynku polskim i tak  nie bedize do konca zaspokajac?

Cos bedzie brakowac, badz czegos bedzie za duzo, albo cena bedzie nie taka?
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline raseku

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 21, 2004, 03:19:02 pm »
Prawda jest taka że nigdy nie bedzie tak ze wszyscy beda zadowoleni,
ale też wszyscy zawsze bede niezadowoleni...
To problem nie tylko fanów ale Polaków
Zawsze jest czegoś za dużo albo za mało, albo jestesmy nieuleczalnymi otaku albo shitty fans
cóz taka już nasza marudząca narodowa tożasamość

Offline JigoQ

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 25, 2004, 04:27:55 pm »
Ludzie ale ja mowie o Magazynie Anime w szerokim tego słowa znaczeniu! Przeciez anime to nie tylko popierdółki typu pokemony... Niech stworzą coś na topie, coś naprawdę cool, a jesli bedzie to dobrze prowadzone i za rozsądną cenę (nie 1,5 first a następnie 5... 7,90... i oczywiscie 15zł + zbędny bo choojowy CD z równie choojowymi i zbednymi dupsami...) a napewno znajdzie sie gro ludzi ktorzy beda z mila checia to kupowali :) Założmy dwutygodnik w cenie hmm 5zł z oprawą graficzną możliwe na średnim poziomie ale za to z wiadomosciami, reckami nowych anime, opisami starych, rankingiem A&M... eh aż łezka się w oku kręci... poprostu ideał :)

Offline Gerod

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 26, 2004, 07:37:20 pm »
Taaa...Ale powiedzmy...miesiecznik(z reckami  i "aktualnosciami" i tak nie zdarza przed netem...) za wieksza cene,ale zeby byl wiekszy, z artykulami i feliettonami ktorych (takich ciekawszych) nie da sie zebrac w dwa tygodnie.A dwo-tygodnika (porzadnego) nie da sie zrobic za 5 zl.
igdy nie odwracaj sie plecami do przeciwnosci losu(los to straszny skor...stwor i moze ci cos w nie wbic

Offline JigoQ

Magazyn o anime?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 07, 2005, 09:58:51 pm »
Dla chcącego nic trudnego... :P