trawa

Autor Wątek: Nowa edycja Neuroshimy  (Przeczytany 6982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline koryntianin

Nowa edycja Neuroshimy
« dnia: Lipiec 30, 2004, 10:27:06 am »
Hej!

Pewnie już słyszeliście o planach wydania nowej, poprawionej nieco edycji Neuroshimy. Wyczerpuje się nakład poprzedniej edycji i Portal postanowił przed dodrukiem poprawić wszystkie błędy, wprowadzić kilka poprawek w mechanice a także elementy storylinii do opisu świata. Na razie to wszystko dalekie plany, ale co Wy na to?

A przy okazji, jakie opinie na temat "Krwi i Rdzy" oraz mającej niedługo wyjść mini-kampanii "Zabić Szczura"?
adciąga zagłada! Biegnij do Schronu Nowej Gildii na http://schron.gildia.com/

Offline Adam Waśkiewicz

Nowa edycja Neuroshimy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2004, 12:55:46 pm »
Jeśli chodzi o poprawienie korekty, to jestem jak najbardziej za. Co do wprowadzenia zmian w mechanice i dodania elementów storyline'a, to mam mocno mieszane uczucia. Za bardzo wygląda mi to na próbę wyciągnięcia kasy od miłośników systemu, którzy a może pokuszą się na kupienie "polepszonej" podstawki. No, chyba że wydawnictwo erratę i update'y zamieści też do ściągnięcia na stronie, ale na to chyba za bardzo bym nie liczył.

Pozdrawiam,
 Adam

Offline Durgh

Nowa edycja Neuroshimy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2004, 05:03:25 pm »
Dopiero co zamówiłem Neuroshimę, a tu już nowa poprawiona wersja!
Jeśli chodzi o podstawowe błędy to nie ma sprawy, ale poprawiać storyline? Mam nadzieję, że będzie można poznać te zmiany bez potrzeby kupowania nowej wersji.

Offline Beast

Nowa edycja Neuroshimy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2004, 12:40:27 am »
Świetnie.Ostatnio postanowiłem że przeczytam cały podręcznik od deski do deski i już kończę!Te texty są zabójcze!Ale niestety znalazłem sporo błędów.Uważam że nowa wersja może wyjść tylko na dobre

Offline CZys

Nowa edycja Neuroshimy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2004, 03:56:18 pm »
Ja bym wolal zeby wydali wiecej dodatków (Front i Bestiariusz)
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Aver

Nowa edycja Neuroshimy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2005, 05:25:00 am »
Jestem za tym aby:
Poprawili błędy w nowej neuroshimie.
Poprawili mechanikę w nowej neuroshimie (Lekko).
Dodali coś do story line (Nic nie zmieniali tylko dodali - jakieś nowe ,ciekawe informacje)
Aby oprócz całego nowego podręcznika wydali erratę dla tych co mają już podręcznik a nie chcą wydawać kasy na drugi.

Pozdraiwam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Dźwiedzioł

Nowa edycja Neuroshimy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2005, 01:05:21 pm »
Poprawić mechanikę w Neuroshimie można chyba tylko pisząc ją od nowa bez silenia się na oryginalność (ale mechanika to najwyraźniej problem wszystkich postapokaliptycznych systemów - Fallout PnP chociażby). Nie chciałbym zrzędzić, ale mechanika np Cybera była o całe niebo lepsza niż to nieszczęsne 3k20.
Świat ma swoje plusy, ale niestety brakuje mu falloutowego wdzięku.
orship me.

Offline Aver

Nowa edycja Neuroshimy
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2005, 11:19:45 pm »
Eee tam zrzędzisz ,świat jest bardzo fajny a w mechanice chodzi mi tylko o walkę reszta jest ok.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium