Autor Wątek: [prosba] Co puscic na konwencie?  (Przeczytany 5849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline muffynka

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 05, 2004, 10:30:12 pm »
Moim zdaniem powinno sie tytuly dopasowywac do ludzi, ktorzy beda na konweicje, bo jesli przyjda ci, ktorzy chca tylko nowsci, a juz wszytko co bylo maja w jednym palcu to powtarzanie im czegos co juz bylo w kinie czy tv nie ma sensu, jednak nie wszyscy maja dostep do przekzu telewizyjnego (np ja, moim jedynym sa plytki i kino), wiec takim mozna puszczac to co juz bylo, nawet kilkakrotnie jesli sie podoba.
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline Beryl

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2004, 09:06:48 am »
Cytat: "Dereq"
Cytuj
Obejrzyjcie teledysk do tego anime pod "The Hamster Dance" - to wam powie wszystko.


znaczy to jest spoiler?:)nie dobrze.....
wolalbym jednak obejrzec cos innego.....
rzeklem....a fuj:) 8)


Nie, idealnie oddaje atmosferę tej komedii.
Najpierw obejrzeć, potem oceniać. Bo taka postawa to jak ci, co Urusei Yatsury albo Black Jacka -  "nie, taka brzydka kreska... Dawno robione... na pewno do kitu..."
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Dereq

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 06, 2004, 05:39:00 pm »
Cytuj
Nie, idealnie oddaje atmosferę tej komedii.
Najpierw obejrzeć, potem oceniać. Bo taka postawa to jak ci, co Urusei Yatsury albo Black Jacka - "nie, taka brzydka kreska... Dawno robione... na pewno do kitu..."


obejrzalem pierwszy odcinek i mi sie nie spodobal - to proste(i to wcale nie przez kreske, czy ze stara produkcja poprostu niektore widoki mi przeszkadzaly...a fuj:) yaoi? nie dziekuje....zeklem (poraz drugi) 8) a fuj:)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline JigoQ

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 08, 2004, 10:17:50 am »
Oczywiście coś klimatycznego... BERSERK  :evil:

Offline muffynka

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 13, 2004, 10:00:29 pm »
Cytat: "JigoQ"
Oczywiście coś klimatycznego... BERSERK  :evil:


nie wiem nie ogladalam, a dlaczego klimatyczny?
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline zombie_dragon

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 14, 2004, 09:44:21 am »
pewnie dlatego że to fantasy w stylu conana  :roll:

jest tylko mały problem, to jest chyba tylko serial, a jak już pisałem puszczanie 26-odcinkowych seriali na konwencie jest imho bez sensu...
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline muffynka

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 14, 2004, 01:32:47 pm »
Cytat: "zombie_dragon"


jest tylko mały problem, to jest chyba tylko serial, a jak już pisałem puszczanie 26-odcinkowych seriali na konwencie jest imho bez sensu...


zgadzam sie w zupelnosci, bo seriale puszcza sie naogol po 3 odcinki, ktore pozniej zostawiaj niedosyt i ochote poznania, albo wrecz przeciwnie, po trzech odcinkach n ei ma sie ochoty na dalsza czesc.. ktora moze okazac sie lepsza.

Ja na organizowanych przez siebei konwentach preferuje puszczanie filmow.

Chociaz ostatnio slyszalam, ze puszczanie Anime na konwentach wychodzi z mody....
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline zombie_dragon

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 14, 2004, 01:43:43 pm »
Cytuj
albo wrecz przeciwnie, po trzech odcinkach n ei ma sie ochoty na dalsza czesc.. ktora moze okazac sie lepsza.


no właśnie, np. pierwsze 2-3 odcinki triguna nie były dla mnie specjalnie zachęcające, ale koleżanka bardzo zachwalała, i rzeczywiście, potem ten serial się robi zdecydowanie lepszy.

Cytuj
Chociaz ostatnio slyszalam, ze puszczanie Anime na konwentach wychodzi z mody....

 :?  :cry:

szkoda...
ostatnio zaniedbałem nieco wizyty na konwentach, ale kiedyś nocne seanse anime to zawsze był dla mnie obowiązkowy punkt programu
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline muffynka

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 14, 2004, 02:24:39 pm »
Cytat: "zombie_dragon"
Cytat: "muffynka"
albo wrecz przeciwnie, po trzech odcinkach n ei ma sie ochoty na dalsza czesc.. ktora moze okazac sie lepsza.


no właśnie, np. pierwsze 2-3 odcinki triguna nie były dla mnie specjalnie zachęcające, ale koleżanka bardzo zachwalała, i rzeczywiście, potem ten serial się robi zdecydowanie lepszy.


ja tak mialm z Wolf's rain po trzech odcinkach po po prostu chciaoam je obejrzec, jednak mimo wszystko nei zdobylam sie na to.
Filmy mozna jednak ocenic jednoaznacznie i nie trzeba czekac na 25 odcinek:>


Cytat: "zombie_dragon"

Cytat: "muffynka"
Chociaz ostatnio slyszalam, ze puszczanie Anime na konwentach wychodzi z mody....

 :?  :cry:

szkoda...
ostatnio zaniedbałem nieco wizyty na konwentach, ale kiedyś nocne seanse anime to zawsze był dla mnie obowiązkowy punkt programu


Mi konwenty wlasnei kojarza sie z puszczaniem Anime, wiec i tak sadze, ze zawsze najdize sie taki konwent, gdzie beda puszczane.
Bo to jest mimo wszytko potrzebne....
i milo obejrzec jakas producje, z ludzmi, ktorych to tak samo kreci :>
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline JigoQ

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 14, 2004, 02:36:03 pm »
To moze X The Movie albo Princess Mnonoke ? (czy jakos tak :P) PS Berserk - Conan ? eee widocznie masz male pojecie o anime...

Offline zombie_dragon

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 14, 2004, 02:56:22 pm »
heh, ale ja wcale nie twierdzę że moje pojęcie o anime jest ogromne...

a co do porównania berserka do conana, to zgoda, jest to stwierdzenie przerysowane, ale czy takie znowu bardzo chybione? nie wiem. ja znajduję pewne podobieństwa w ogólnym 'klimacie' , ale może to tylko moje odczucie.

natomiast wiem napewno, że twoje propozycje filmów do puszczenia na konwencie całkiem mi odpowiadają.
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline muffynka

[prosba] Co puscic na konwencie?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 14, 2004, 03:07:04 pm »
Cytat: "JigoQ"
eee widocznie masz male pojecie o anime...


co to znaczy miec male pojecie o Anime?
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]