trawa

Autor Wątek: ??? do Fun media  (Przeczytany 31260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macias

??? do Fun media
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 13, 2003, 01:12:23 pm »
i tobie to robi roznice?stary, przeciez to nie ma znaczenia!a wiesz czemu wole,zeby fmedia wypudszczalo kioskowe komisky?bo moge sobie taki komiks kupic n.p w drodze na uniwerek, czy  gdziekolwiek indziej.jest ogolniej dostepny.nie mowie, ze nie lubie cxzasem pojsc do xiegarni i wybrac cos "exclusive" co bede czytal przy oltarzyku :D  ale ogolnie brak mi "zeszytowek".wlasciwie to, co napisalo fm w manifescie jest calkowicie zgodne z moimi odczuciami.brak mi dobrego mainstreamu z superherosami, a taki mainstream najhlpeszy jest w wydaniach kioskowych.

Offline Kurczaczek

??? do Fun media
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 13, 2003, 04:58:20 pm »
Ale ja nie twierdze, ze mainsteam z herosami powinien preniesc sie do ksiegarni- bron boze, po prostu zastanawiam sie, czy po ekspansji na rynku kioskowym FM ma zamiar uderzyc tez na ksiegarnie- innemy tytulami. Nie zamiast, tylko jako i to i to. Spidery, x-meny i reszta herosow do kioskow, a jakies ambitnikai do ksiegarni.
...

Offline Clayman_

??? do Fun media
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 13, 2003, 05:21:30 pm »
no tak,przeciez w ksiegarniach sa tylko i wylacznie ambitne komiksy:))))
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kurczaczek

??? do Fun media
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 13, 2003, 06:46:14 pm »
:P Nie o to chodzi, ale posluze sie jescze raz przykladem 300 Millera- wyobrazasz sobie ten komiks w kiosku? A Niebieskie Pigulki? A Metabaronow? Trylogie Nike? Nie twierdze, ze wszystko co trafia do ksiegarni jest ambitne, ale sa takie tytuly, ktorych sie nie da wydac w kiosku... i wielu z nich jeszcze w Polsce nie widzielismy... :( Wiem, ze podalem glownei przyklady tego co juz wyszlo, ale chcialem w sposob zrozumialy przekazac moja mysl... wezmy takiego np. Capricorna- w Polsce go nie ma- i nawet ne mozemy zasugerowac, zeby FM go wydalo, bo nie jest to komiks przeznaczony do kioskow... ufff... mam nadzieje, ze teraz rozumiesz co mam na mysli- niczego nie neguje- tyko zadaje pytanie, na ktore chcialbym znac odpowiedz, w koncu od tego jest ten Topic, nie?
...

Offline Macias

??? do Fun media
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 13, 2003, 09:32:11 pm »
ok kumam baze, i w sumie sie zgadzam.a capricorne nie jest przypadkiem komiksem z francji?bo jesli tak, to mowy nie ma.fm chyba moze wydawac tylko komisy z usa, plus manga (a to i tsak przewaznie na licencji dark horse)

Offline Clayman_

??? do Fun media
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 13, 2003, 09:38:37 pm »
hmm,dlaczego metabaronow mialoby nie byc w kioskach?nawet "kwestia czasu" byla sprzedawana w kioskach,"wieczna wojna" tez,ba,targowisko niesmiertelnych bylo drukowane w cdn czyli tez bylo w kioskach
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline An-Nah

??? do Fun media
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 14, 2003, 09:44:07 am »
To teraz ja...

Coś więcej o Dark Angel?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Macias

??? do Fun media
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 14, 2003, 09:04:06 pm »
a no sie spozni, bo japonczycy dali plame z materialami.takj przynajmniej NR pisal w jakims poscie...
a walentynki sa w porzo.wiem co mowie :D

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
??? do Fun media
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 15, 2003, 05:08:27 pm »
najlepiej gdyby komixy były i w kioskach i w księgarniach -chodzi mi przynajmniej o fun media. kupuję zawsze w tej samej kxięgarni gdzie obsługa jest super i nie chcę w jakimś empiku ultimate xmen nabywać
komixy everywhere aaaaa!!!!!
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
??? do Fun media
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 15, 2003, 05:13:03 pm »
a właśnie kiedy tak można spodziewać się dark angel???
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Inszy

??? do Fun media
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 15, 2003, 05:42:27 pm »
No i połowa lutego za nami, a mi brakuje czterech rzeczy w kioskach:
- Ultimate Spiderman (zwłaszcza on coś się spóźnia)
- Ninja Boy
- The Amazing Spiderman
- JLA: Ziemia 2

Jakieś konkrety?
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Kurczaczek

??? do Fun media
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 15, 2003, 05:55:42 pm »
OK jak sobie chcesz- jesli nie widzisz roznicy w jakosci wydania i doborze tytulow w ksiegarniach i kioskach to Twoja sprawa. Ja chetniej kupuje wydane na wysokiej jakosci papierze wydania albumowe lub porzadne TPB niz zeszytowe pozycje, ale jezeli wolisz, zeby komiksy europejskie znow trafialy do nas w takiej formie jak np. wieczna wojna, a nie tak jak je wydaje Egmont to Twoja sprawa. Kazdy ma prawo do wlasnej opini. Peace.
...

Offline pookie

??? do Fun media
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 15, 2003, 06:11:39 pm »
Cytat: "DevilRed"
a właśnie kiedy tak można spodziewać się dark angel???


Never
buhahahahahahahahahahahaha
 for Pookie

Offline Clayman_

??? do Fun media
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 15, 2003, 06:39:34 pm »
hmm,troche mnie zbiles z tropu kurczaku,czy ja cos wspominalem o braku roznic pomiedzy tp a nie-tp?wiecej,przez cala nasza rozmowe watek jakosci wydania ani razu sie nie przewinal,stwierdzilem natomiast ze komiksy ktore teraz mozna znalezc w ksiegarniach wczesniej rozprowadzane byly przez ruch,
a poza tym bardziej mi pasuje zeby komiksy byly w poblizu porongraficznych gazetek niz kolorowanek:)
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kurczaczek

??? do Fun media
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 15, 2003, 06:57:50 pm »
Cytat: "Clayman_"
hmm,troche mnie zbiles z tropu kurczaku,czy ja cos wspominalem o braku roznic pomiedzy tp a nie-tp?wiecej,przez cala nasza rozmowe watek jakosci wydania ani razu sie nie przewinal,stwierdzilem natomiast ze komiksy ktore teraz mozna znalezc w ksiegarniach wczesniej rozprowadzane byly przez ruch,
a poza tym bardziej mi pasuje zeby komiksy byly w poblizu porongraficznych gazetek niz kolorowanek:)


:D

Oki- ale wlasnie o to mi chodzi- czasy sie zmienily i teraz juz nie wydaje sie europejskich albumow w szmatlawej oprawie- tyko ladnie- w kiosku sie czegos takiego nie wystawi.
...

 

anything