trawa

Autor Wątek: ??? do Fun media  (Przeczytany 29930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macias

??? do Fun media
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 15, 2003, 08:52:29 pm »
no way! xmeni przed batmanem!

Offline Inszy

??? do Fun media
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 15, 2003, 08:58:43 pm »
Batman!
Nawet Year One mam w głębokim poważaniu jeśli tylko będzie seria :twisted:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline dasst

??? do Fun media
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 16, 2003, 09:50:51 am »
 Nie obraźcie się, ale przypominacie mi trochę kłócących się przedszkolaków  :D "Ja chcę Batmana!!!", "A nie bo X - Men jest lepszy". Jak na temat który miał być uporządkowany zapanował niezły chaos. Może by tak trochę go oczyścić??
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Niewidzialna Reka

??? do Fun media
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 16, 2003, 10:39:47 am »
Popieram Dassta, popieram. Porzadek musi byc  :roll:

Ale skoro juz jestesmy przy Batmanie to pojawi sie on w JLA: Ziemia 2.

A skoro juz mowa o JLA: Ziemia 2 to mam tylko nadzieje, ze komiks ten bedzie dla Was przyjemna niespodzianka (wybaczcie niefortunnie zabawna gre slow  8) ). Obiecuje, ze nie jest to bajeczka o udobruchanych superherosach w stylu "zabili go i uciekl". Morrison, choc nie jest to szczyt jego mozliwosci, zastosowal jeden ciekawy ruch: to ci zli sa glownymi bohaterami, a JLA sprowadzeni zostaja na plan dalszy. No bo w koncu to ci zli zawsze wydaje sie bardziej interesujacy, nie?

Kilka dodatkowych zajawek:

- JLA sa swiadkami katastrofy lotniczej; pasazerowie samolotu (martwi co do jednego) maja serca po prawej stronie...
- Ultraman, odpowiednik Supermana, wyparowywuje niepokornych mieszkancow jego planety wzrokiem, mowiac: WIELKI BRAT CZUWA...
- Superwoman (odpowiedniczka Wonder Woman) do Ultramana po malej sprzeczce: "Widzisz to lasso? Kiedys za nim zawisniesz!". Odpowiedz Ultra jest prosta: "Suka".
- Superwoman nie traci czasu i zaczyna perwersyjne gierki z Jimmy Olsenem, ktorego nazywaja "psinka superlaseczki" (bo zasliniony wciaz za nia chodzi i... ubiera sie wieczorami w jej rajtuzy  :oops:  
- Clark Kent, podszywajac sie za Clarka kenta 2, wkracza do alternatywnej redakcji Daily Planet, aby uslyszec od kolezanki z pracy: "Skad to cieciowate zachowanie, Kent? Malzenstwo z krolowa suk (Lois Lane) zrobilo z pana geja? Zagwizdz, kiedy bedziesz mial ochote na mniej arktyczne klimaty."...
- Szybki Johnny, odpowiednik Flasha, daje sobie w zyle, zeby utrzymac duza predkosc. W jednej chwili Sowa, odpowiednik Batmana, mowi do niego: "Jeszcze raz nawij mnie "madrala", a tak cie nafaszeruje srodkami przeczyszczajacymi, ze zostawisz za soba najdluzszy slad poslizgu znany czlowiekowi".

Wiecej juz za miesiac w JLA.

Niewidzialna Reka

Offline Macias

??? do Fun media
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 16, 2003, 03:03:24 pm »
slyszalem, ze jla2 jest niezle ( choc pomysl "lekko" oklepany)ale nie wiedzialem o takich kwasach... nie lam sie NR nawet bez twojego "preview" mialem zamiar kupic :D
a wlasnie, kolo ktorego mozna sie spodziewac jla2?

Offline Niewidzialna Reka

??? do Fun media
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 16, 2003, 03:10:13 pm »
Grant Morrisson zawsze znajdzie jakis "haczyk" w oklepanym pomysle. Nie chce jednak zdradzac wszystkich niespodzianek... JLA: Ziemia 2 powinna ukazac sie w pierwszej polowie lutego.
NR

Offline Macias

??? do Fun media
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 16, 2003, 03:20:48 pm »
czekam z niecierpliwoscia......

Offline Arusiek

??? do Fun media
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 16, 2003, 03:25:27 pm »
Widziałem włoski numer JLA, nawet ładne rysunki, tylko eni przeczytałem ;p

Offline Inszy

??? do Fun media
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 16, 2003, 06:36:35 pm »
A mnie osobiście trochę niepokoją rysunki w JLA2. No, ale zobaczymy jak wyjdzie...

I odczuwam mały niepokój po wstępniaku w Ninja Boy. A dokładnie chodzi mi o kontrowersyjne scenariusze. Liczę jednak na to, że dostaniemy też trochę scenariuszy w starym stylu (TM-Semic z pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych).
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Macias

??? do Fun media
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 16, 2003, 07:18:02 pm »
czy ja wiem...rysunki sa ok. brzydkie, ale w tym jest klimat tego stylu. a co do scenariuszy, to ciezko cos powiedziec, zobaczymy. a przy okazji, o czym traktuje daredevil kevina smitha. matt opiekuje sie domniemanym antychrystem, czy jakos tak?

Offline Arusiek

??? do Fun media
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 16, 2003, 07:27:19 pm »
Rysunki sa prawię identyczne jak w kreskówce (Batman albo JLA na CN), tylko oczywiscie lepiej doppracowane tło, efekty itp. Moim zdaniem będzie dobrze

Offline Kurczaczek

??? do Fun media
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 16, 2003, 10:38:36 pm »
Morrison jest dobry w tym co robi- kupujcie JLA2- warto!!! Ja kupie na 100%!!!
...

Offline grze.hu

??? do Fun media
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 17, 2003, 11:41:32 am »
a co tam, pyt. nr 1) czy nie lepiej by x-meny wychodzily nie podzielone co
                  2 tygodnie (=tansze, nie dzielmy "chudaskow"-Kurczak ???)??
2) 24 strony- 6zl; 52 str-9zl ( 2x24, 2x6=12, 12-9=3,czyli zaoszczedzamy
    3 zl)100 str-20 zl ???, a gdzie analogiczne oszczedzanie ???( 2x 52,  
     2x9=18, odjac 3 zl, to wynosi 15 zl, a nie 20zl)
przypomne, ze sa to wypowiedzi laika, a i NR to nie jest czepianie, marudzenie,( nigdy na Fm  :) ), sa to po prostu pytania wynikajace z logicznego myslenia ( :D ), ale moge miec "bledne dane".
I jeszcze NR: mysle, ze wiekszosc "nas " (forumowiczow) cieszy sie z "powrotu" Fm (i A.W.  :D ) na rynek,- zobacz jak poularne sa tematy zwiazane z Wami, a wszelki glosy sceptyczne wynikaja raczej z troski/checi pomocy (dobre rady dla wydawcow  :D ), niz z checi wyzycia sie i ponarzekania (chociaz malkontentow nie brakuje  :D )
ralala

Offline freshmaker

??? do Fun media
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 17, 2003, 01:57:18 pm »
ej ludzie. zobaczylem "nowego" lobo i jakos specjalnie nie jestem zachwycony. kosztuje 20 zet, jedyna roznica w porownaniu do wydania poprzedniego to tzw. onomatopeje - po hiszpansku (hiszpanskie klisze czy cos?). myslalem ze FM bedzie wydawalo komiksy po rozsadnych cenach, a tu prosze. poki co na tym forum sama wazelina.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Karol Kremens

??? do Fun media
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 17, 2003, 02:23:29 pm »
20 zl, to prawda, ale..
1. starannie wydane, musisz przyznac
2. licencje od DC i Marvela na ich flagowe tytuly (JLA, New X-Men) na pewno do tanich nie naleza
3. a ile kosztuje Hellboy czy Usagi? tez po 20 - nie liczy sie roznica tresci w tym momencie, lecz mniej wiecej objetosc i wydanie, a te sa dosyc podobne.

Jesli sie chce miec rynek komiksowy, to nie mozna oczekiwac, ze komiksy beda sprzedawane po cenie gazet. Tym bardziej, ze ilosc czytelnikow jest wlasciwie niewielka.

I jeszcze jedno - JLA-Earth2 ma grafike Franka Quitely'ego. Jak sie komus nie podoba, to moze miec problem z New X-Men.