trawa

Autor Wątek: Jaki film was najbardziej przestraszył....?  (Przeczytany 22975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oneiromancer

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 14, 2005, 06:21:01 pm »
a ja po "szusty zmysł" sie bałem sam w pokoju zostać, przyznam że poraża też "cmentarz dla zwierzaków 1", a np. "Mullholand drive" to istny klin szatana w mózgi niewiniątek :evil:

Offline Damia

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 15, 2005, 09:21:35 am »
Buuuuu, dawno temu to było, ale "Koszmar z ulicy Wiązów 2", sprawił, że przez 2 miesiące po ścianach chodziłam. Miałam jeszcze wtedy mleko pod nosem, więc nie wiem jakie ten film wywarłby na mnie wrażenie teraz (hehe, to dobry moment, by sobie go przypomnieć :D) .  W "Ringu" - japońskiej wersji przestraszyła mnie jedynie końcówka...ta mimoze wyłażąca z telewizora była bardzo sugestywna , działała na podświadomość, więc miałam małe problemy z zaśnięciem ( zwłaszcza, że telewizoro mam w pokoju, w którym śpię:? ).
Ostatnio obejrzałam "Trzynaście duchów" - remake, niestety oryginału nie oglądałam. Nie wiem, czy to dobry, czy zły horrorek, bo się na nich w ogóle nie znam. Ale podobało mi się mieszkanko z całą tą swoją maszynerią, a pomysł uwięzienia w nim żywych i umarłych - przerażająco fajny...
Czyj to trup, kto go zabił i dlaczego ja mam go chować pod łóżkiem?"

Offline Towarzysz

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 15, 2005, 03:13:50 pm »
Park Jurajski 2. Bo byłem mały jak oglądałem w kinie :)
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5563493

Offline Wosho

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 15, 2005, 03:30:03 pm »
Cytuj
W "Ringu" - japońskiej wersji przestraszyła mnie jedynie końcówka...ta mimoze wyłażąca z telewizora była bardzo sugestywna


Prosze bez spoilerów...
I wolałbym byscie pisali co was przestraszyło jako dorosłych ludzi a nie jako dzieci...  ;)

Offline Cyel

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 26, 2005, 09:41:21 am »
Po "Innych" miałem koszmary senne z Księgą Umarłych w roli głównej :) W sumie mnie jest łatwo przestraszyć sugestywnym hororem, bo lubię dac się ponieść i poddać atmosferze, zamiast stawac okoniem...;)

inna sprawa, że mało takich sugestywnych horrorów...

Offline smiglowa

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 26, 2005, 05:51:10 pm »
Tydzień nie spałam przed obejrzeniem BlairWitchProject i tydzień po obejrzeniu. Ulga przyszła dopiero wtedy, gdy dowiedziałam się, że po lasach Maryland wcale nie biega żadna wiedźma i że to wszystko nieprawda. No, ale co się namęczyłam, to już moje...

Offline 007

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 26, 2005, 06:40:40 pm »
"Misery"  - o Boże, jak sobie wybobrażę, w takiej sytuacji sie znaleść  :?

***********************************
SPOILER
***********************************














Jak mu np. tym młotem te nogi połamała  :(

Offline IkitClaw

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 26, 2005, 08:26:27 pm »
był taki film, takiego bardzo znanego pana. Carpentera. Coś... nie pamietam, żeby coś mnie tak przestraszyło jak ten film, ta atmosfera... gorsza niż w obcym...

Offline Hanntu

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 26, 2005, 08:42:11 pm »
"Gulczas, a jak myślisz"  :D a tak na powaznie to "Szósty zmysł" i "The Ring"
ażdy nowy dzień zaczyna się głęboka nocą. Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei!

Offline Formaldehyd

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 26, 2005, 10:18:09 pm »
Cytat: "IkitClaw"
był taki film, takiego bardzo znanego pana. Carpentera. Coś... nie pamietam, żeby coś mnie tak przestraszyło jak ten film, ta atmosfera... gorsza niż w obcym...


To doskonaly film. Bez wątpienia jeden z najbardziej udanych obrazow Johna Carpentera. Onegdaj będąc małym brzdącem rowiez napędził mi niezlego stracha.
 am the son of a bitch and Edgar Allan Poe.

Offline Jimmy

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 27, 2005, 08:15:27 am »
Cytat: "śmigło"
Cytuj
"Frantic",

kompletny gniot, co z tego, ze to polanski, film jest fatalny.

Jest fajny wcale nie dlatego ze wyrezyserowal Polanski ale dlatego ze ma przytlaczajacy, niepokojacy klimat
Cytat: "śmigło"
Cytuj
"Kolekcjoner kosci" i "Okup"

te filmy to gnioty co niemiara. bardziej od nich w napieciu trzymala mnie "szklana pulapka".

Ej, nikt nie mowil ze to musi byc "akcyjny" klimat a la "Szklana pulapka"! Mi sie te filmy podobaly, Tobie nie, ale wydaje mi sie ze obiektywnie przesadzasz oceniajac je "az" jako gnioty
Cytat: "śmigło"
"milczenie owiec", "memento"

O tych zapomnialem, rowniez goraco polecam.

Swego czasu przestraszyl mnie bardzo "6 zmysl" - podejrzewam ze i teraz nie ogladalbym go ze spokojem... A z najnowszych bardzo fajny jest "Saw". Przestraszyc w sensie podskakiwnaia na fotelu to nie przestraszy, ale tak jak "Siedem" i "Cube" baaaaardzo mocno trzepnie po glowie... :badgrin:

Offline Formaldehyd

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 27, 2005, 08:23:14 am »
Prawde mówiac nigdy nie rozumialem szumu i zachwytów wokół "6 zmysłu". Nie zmiazdzył mnie ten film jakos szczegolnie, ani nie przestraszyl.
 am the son of a bitch and Edgar Allan Poe.

Offline bufaloxxx

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 27, 2005, 08:31:25 am »
teraz  to już sie zadnych filmów nie boje :D a taki co trzymie w napieciu to tozsamość.
zasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu...
Ale weź tylko pierdnij...

Offline Jimmy

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 27, 2005, 08:54:21 am »
Cytat: "Formaldehyd"
Prawde mówiac nigdy nie rozumialem szumu i zachwytów wokół "6 zmysłu". Nie zmiazdzył mnie ten film jakos szczegolnie

Nie mow ze zakonczenie Cie nie zaskoczylo?
Cytat: "Formaldehyd"
, ani nie przestraszyl.

Oj, kilka scen bylo niezlych, np jak maly obudzil sie noca i we wlasnym domu spotkal duchy... (ale ogladalem dosyc dawno, wiec nie pamietam zbyt dobrze)
Cytat: "bufaloxxx"
teraz  to już sie zadnych filmów nie boje :D

Moze nie ogladasz odpowiednich filmow ;)

Offline Formaldehyd

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 27, 2005, 09:06:00 am »
Cytat: "jimmy"
Cytat: "Formaldehyd"
Prawde mówiac nigdy nie rozumialem szumu i zachwytów wokół "6 zmysłu". Nie zmiazdzył mnie ten film jakos szczegolnie

Nie mow ze zakonczenie Cie nie zaskoczylo?
Cytat: "Formaldehyd"
, ani nie przestraszyl.

Oj, kilka scen bylo niezlych, np jak maly obudzil sie noca i we wlasnym domu spotkal duchy... (ale ogladalem dosyc dawno, wiec nie pamietam zbyt dobrze)
Cytat: "bufaloxxx"
teraz  to już sie zadnych filmów nie boje :D

Moze nie ogladasz odpowiednich filmow ;)


Owszem, zaskoczylo, ale bynajmniej nie przestraszyło:) Nie ulega wątpliwosci ze jest to najlepszy film tego pana, ale wg. mnie daleku mu do arcydzieła. Ale nie sugeruj sie zbytnio moją opinią, bo ja jestem takim troche konserwatywny dziadem - najlepiej bawie się przy starych horrorach. Nowości raczej do mnie nie przemawiają (z małymi wyjątkami).
 am the son of a bitch and Edgar Allan Poe.