Autor Wątek: Jaki film was najbardziej przestraszył....?  (Przeczytany 22741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filip SB

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 28, 2005, 07:47:14 am »
Klatwa ale japońska wersja, Ringu 2 i Dark Water rowniez japońskie wersje. Oczywiscie nie moge zapomniec nadmienic o Men behind the sun 1 i 2 filmy w sumie dla ludzi pasjonujacych sie ludzka anatomia:p
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline Logan film

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 29, 2005, 08:44:22 am »
Dead End
Ten film naprawdę trzyma w napięciu od początku do końca.

Cytat z horror.com.pl

"Jeśli...szukasz horroru który odbiega od obecnych standardów, jeśli znudziły Cię komercyjne "papki", jeśli nie znosisz rutyny... nie zastanawiaj się zbyt długo! Ten film jest dla Ciebie!"




Offline ejdżent

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 29, 2005, 08:39:55 pm »
Ostatnim filmem , któy mnie na prawdę wystraszył był taki jeden odcinek w Archiwum X- o jakimś mutancie. Po niektóych odcinkach czasem trudno było mi zasnąć, ale oczywiście mówie o tych starych częściach. Archiwum przestało mnie straszyć jak pojawiły się te motywy z molestowaniem Scully przez kosmitów, w końcu przestałem sobie zawracać tym głowe, bo zeszło na psy. Jakoś zresztą ostatnio nic nie może mnie przestraszyć  :p . Jak chciałem się ostatnio troche pobać, to sobie włączyłem Ukryty Wymiar(słyszałem, że ponoć bardzo straszne) oglądałem to w nocy w słuchawkach na uszach i nic. Może za stary już jestem :). I pomyśleć, że kiedyś chowałem się pod stałem przy scenach z kotem, który goni myszke Fajfera.  :D
Tak na prawdę to bardziej cenie sobie horrory, które stawiają na mądrą fabułe i klimat np. Omen I, Obcy, niż jakąś tam młóckę.

Offline Logan film

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 30, 2005, 10:00:53 am »
A Dead End widziałeś? Tam praktycznie nic nie pokazują, stan zwłok trzeba sobie wyobrazić z min i słów aktorów. Naprawdę powinien Cię wciągnąć bo ja też mam problem z przestraszeniem się. Większość horrorów to dla mnie nudna kicha, podczas gdy znajomi mi je polecają jako filmy z kategorii "nie obejżałam do końca bo tak się bałam". Cóż staż filmowy leci i trudno się już bać.  :cry:

Offline dai9n

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 06, 2005, 07:34:04 pm »
Jedynym filmem który mnie nieżle wystraszył to Teksańska masakra piłą mechanicznna - masakra
Powstańcie Jeźdźcy Theodena! Niech zadrżą włócznie, niech roztrzaskają się tarcze! Nastał Nowy Dzień! Krwawy dzień! I Słońce wstało!
Naprzód!
Naprzód! I na koniec Świata!!
Śmierć!
Śmierć!!
Śmierć!!!
Naprzód Eorlingowie!!!"

Offline bagienny

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 06, 2005, 07:36:41 pm »
Cytat: "Logan film"
Cóż staż filmowy leci i trudno się już bać.  :cry:

Polecam lekturę Stephena Kinga "Danse Macabre", może uleczy ;]
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline zaciekawiony

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 08, 2005, 09:56:48 pm »
U mnie to będzie chyba ,,Coś" Carpentera.
oże jeszcze ,,Arachnofobia'' choć to słabsze
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline d-s

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 08, 2005, 11:22:37 pm »
Cytuj
Ostatnim filmem , któy mnie na prawdę wystraszył był taki jeden odcinek w Archiwum X- o jakimś mutancie

O tym co * * * kanalami?

Offline zaciekawiony

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 09, 2005, 10:35:17 am »
A może z tym co wyjadał ludziom wątrobę?
albo tym co zamieniał pracowników firmy w zombii?
tam w co trzecim odcinku był jakiś mutant(w co drugim byli kosmici)
a straszyło nieźle.
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline 8jakis

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 10, 2005, 08:52:59 am »
"Zwirek i muchomorek" odcinek z rakiem, miałem trzy lata
 skąd wiadomo, że świat istnieje?

Offline Bizmut

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 10, 2005, 03:27:33 pm »
Stary dobry "Omen", co prawda oglądałem go mając 12 lat i do tej pory nie mam odwagi sięgnąć po ten film> :evil:

Offline Viruk

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 10, 2005, 06:27:04 pm »
"Darkness" i "Głosy", bardzo dobre filmy. Zwłaszcza ten drugi, pomimo nieco słabszej końcówki zasługuje na uwagę. Ciekawy pomysł, dobra gra aktorska i parę naprawdę niezłych scen.
Mitril nadchodzi

Offline darksphere

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 10, 2005, 08:57:18 pm »
Cytat: "Logan film"
Dead End
Ten film naprawdę trzyma w napięciu od początku do końca.


Nic nowego, po 20 minutach odgadnąłem jaki będzie koniec, ale zdarza się - pozosatało krytycznym okiem przyjrzeć się grze aktorów... Grali dobrze, choć z czasem nawet wychodzące z orbit oczy nie przerażały. BTW. Kim w końcu była ta laska, co się tam błąkała ?

Offline elzabbul

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 10, 2005, 09:35:51 pm »
Tego jednego najstraszniejszego chyba nie ma. Ogólnie bardzo lubię wszystkie horrory, Freddy, Jason to moi ulubieni bohaterowie normalnie. Podobało mi się bardzo Lśnienie, ale czy jakies straszne? Ostatnio natomiast Blair Witch Project zrobił na mnie nie małe wrażenie, bo jak się nie czepiać niektórych faktów i nie próbować obalać tego co nam wmawiają, to ogląda się to z wielką przyjemnością i tak samo wielkim strachem.

A jak jedziesz pod namiot do lasu, to BWP dzień wczesniej jest obowiązkowy  :badgrin:



EDIT: Napomnę jeszcze, że jak byłem małym dzieckiem (czyt:podstawówka) to Obcy I był naprawdę straszny. Perełka, film pomimo tylu lat ciągle jest fajny, ale czy tak samo straszy? Już mniej, ale jak ktoś jeszcze nie widział (jest ktoś taki?) to niech zobaczy.
url]http://www.bardasznikow.prv.pl[/url] Amatorska wytwórnia filmowa Bardasznikow - fajne filmy :)

Offline Logan film

Jaki film was najbardziej przestraszył....?
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 21, 2005, 01:28:01 pm »
Jak byłem mały to mnie Predator 2 przestraszył, kiedy zdałem sobie sprawę, że się pod kołdrą nie schowam bo i tak mnie zobaczy.  :D

 

anything