trawa

Autor Wątek: rozpiska beastmenow  (Przeczytany 7353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jachu_ka

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 11, 2003, 02:17:12 pm »
no wiec zagralem z Vladdem- sprzedal mi duze zwyciestwo- mial 3 oddzialy kawalaerii w tym jeden ciezki, dwa dziala, czarusia na pegazie i lorda na smoku- gory odbijaly sie od kawalerii jak pileczki, jedynie Banebeast z dwuraka zatlukl jakiegos smieciucha ktory trzymal kase- wszystko u niego musialo zdawac panike, smok oblal i uciekl za stol :D
no ale to co zostalo poradzilo sobie niezle- ogry dostaly dwadziescia piec hitow z conflagration of doom, podobnie rydwan, drejk dostal jednego hita i oczywiscie oblal sejwa;) w sumie przegralem bo dalem sie wymanewrowac, ale przy kawaleryjeskiej armii i moim zerowym doswiadczeniu to raczej nic dziwnego :)
enyłej, wnioski:
- ogry musza koniecznie miec dwuraki inaczej nijak sobie nie poradze z kawaleria
- strasznie bolesny jest brak szamanow, no ale w kampani nic na to nie poradze
- gory ze skormishem i ambushem sa bardzo niebezpieczne dla kazdej armii na piechote- oblazlem Vladda jak chcialem ale mi lobuz uciekl :(

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline SzAjBuS

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 13, 2003, 07:45:17 am »
co do ogrow, to jest co co mowilem, przed bitwa okreslenie na co maja polowac
Co do zasadzki... skoro kawaleria uciekla orzed nia tzn ze miales piekna mozliwosc zaatakowania z dwoch stron : )
Trza tak bylo kombinowac
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Gue'vesa'El Holton

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 13, 2003, 04:55:10 pm »
Jachu, fitrzaki futrzakami, ale od kiedy w szóstej edycji stracili harpie to mógłbyś parę furii dorzucić...a jeśli koniecznie chcesz klimatycznie to ja bym wrzucił zamiast ogrów bestigory z mark of Khorne i Beast bannerem... według mnie kolesie z trzema atakami w szarży i dwurakami, wychodzący z ambusha to potęga.
łynie krew!
Rośnie gniew!
Śmierć sen przerywa!
Wojna wzywa!

Offline Papa_Smerf

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 13, 2003, 06:59:50 pm »
Bestigory nie maja ambusha.
estem wszystkim i niczym.

Jankiel

  • Gość
rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 13, 2003, 08:07:01 pm »
Wystaw furie, używając starych harpii - będą wyglądały dobrze, pomaluj na brązowo i będzie OK.

Offline jachu_ka

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 14, 2003, 03:45:29 pm »
no wlasnie sie zastanawiam czy ogry czy minotaury- te durgie troche bardziej pasuja klimatem, maja lepsze staty ale nie moga miec command groupa :? nie wie ktos czy to ma tak zostac?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

 

anything