trawa

Autor Wątek: Poszukiwany, Poszukiwana... zespoly, muzycy itp  (Przeczytany 80029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karol3

Szukam wokalisty/perkiusisty z Kielc
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 27, 2005, 01:58:12 pm »
Witam, szukam wokalisty lub perkusisty do zespołu rockowego/emo najlepiej który coś umie. Koniecznie z Kielc lub z okolic. mój mail : macallen@o2.pl    zapraszam

Offline balagan

gitarzysta poszukuje muzyków do współpraacy
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 14, 2005, 12:00:16 am »
Jestem: Gitarzystą /czasem tez sobie śpiewam
Poszukuję muzyków do współpracy
dyspoonuje konkretnymi pomysłami oraz jestem otwarty na pomysły innych.
Imie: Tomek
wiek 23
Gitara elektryczna oraz klasyczna.Gram 9,5 roku. Posiadam własny sprzęt na terenie wroocławia: Piec 130W, gitara, Mooge załatwić nagłośninenie pood wokal oraz inne instrumentty. Grałem w zespoołach. Doswiadczenie koncertowe. Genenrlnie moja twórczoość zwiazana jest z szeroko pojetym metalem, jestem jednak otwarty na wszelkie inne propoozycje. W swojej karierze ocierałem się o klimaty: Gothic Heavy Death wszelkie inne odmiany metalu jak zwał tak zwał, Hard Rock, ROck, Blues, Jazz, Muzyka klasyczna lubie motywy, barokowe,celtyckie, ludowe (skończona szkoła muzyczna -1st.) pooezja śpiewana,szanty, rege, punk
Gram tez troche nan klawiszu oraz przez jakis czas grałeem w kapeli na basie ale mooj głóownny instrumemnt to jednk gitara
mozliwość udostepninenina namiastki mojej twróczości w postaci mp3 po kontakcie
GG:2024925
email: balagan@wp.pl

Czekam tylko na poważne propozycje.TZN. Nie wymamgam jakis super technicznych umiejetnonśći ale jesli jestes młodym gitarzystą lub innym muzykiem, zapalonym do założenia zespołu a nie umiesz za bardzo grać, masz problemy z rytmem czy fałszujesz to daj sobie spokój.

Poozdro

Tomek

Offline Sagalia

kraków - szukam ludzi do zespołu
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 30, 2005, 01:10:06 pm »
W grodzie ksiecia Kraka ja wokalistka, heroldów rozsyłam z wieścia, iż  szukam muzyków do zespołu grającego w  klimatach Nightwish, tudziez muzyki celtyckiej, dawnej, odwołujacej sie do metafizyki  "Dead can dance", czy szeroko pojetego gotyku.
ym -uskrzydlony ogień

Offline er

Warszawa - zespół poszukuje muzyków
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 15, 2006, 10:20:07 am »
Cześć,  
zespół składający się w obecnej chwili z perkusisty, basisty, gitarzysty oraz skreczowca poszukuje muzyków z głowami pełnymi pomysłów oraz chęcią grania. Nasz styl muzyczny trudno jednoznacznie określić, ale powiedzmy, że jest to tzw. rock progresywny, w którym staramy się odnosić do innych gatunków, jak jazz, czy funk. Stylistyka nie jest oczywiście najważniejsza. Chodzi w końcu o to, co powstanie z połączenia różnych wrażliwości. Poszukujemy zarówno pomysłowych gitarzystów, jak i dęciaków, klawiszowców, czy osób grających na egzotycznych instrumentach (np. didgeridoo, czy tablach).
Kontakt:erich@aster.net.pl
Pzdr,
Er

Offline boriena

help
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 18, 2006, 07:31:42 pm »
normalnie mam prośbę do was o pomoc! Bo zakładam zespół, ale moi muzycy mają małe doświadczenie. Jeden wogóle nie miał kontaktu z perkusją, drugi ledwo co zagina na basie ale klei znakomite teksty. ja jestem trochę obcykana ale nie wiem jak zrobić żeby działać Help ktoś :D
D

Offline boriena

Poszukiwany poszukiwana
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 19, 2006, 07:35:32 pm »
Poszukuję basisty i/lub perkusisty z nidzicy. w celu pomocy mojej kapeli. No tak lepiej ;D
D

Offline surmik

Poszukiwany, Poszukiwana... zespoly, muzycy itp
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 20, 2006, 02:51:39 pm »
Chciałbym sobie troszkę pograć w Warszawie, jeżeli więc znajdą się jacyś chętni gitarzyści, basiści, perkusiści, którzy dysponuja lub maja dostęp do jakiejś sali prób i chcieliby sobie pograć w klimatach Ewy Braun, Isis, Meshuggah czy Neumy to z checią przyłącze się ze swoja gitarą :)

Bylo by to coś zupełnie bezzobowiązań i dla przyjemności ;)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Symbol

Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 19, 2006, 12:15:13 am »
Trwają prace nad albumem muzycznym dedykowanym Narodowym Siłom Zbrojnym. Do udziału w kompilacji zgłosiło się już 12 polskich zespołów i solistów.

Jednym z nowych projektów Związku Żołnierzy NSZ jest album muzyczny. Ma on być formą muzycznego hołdu dla ludzi, którzy tworzyli Narodowe Siły Zbrojne i dla wszystkich żołnierzy tej legendarnej formacji zbrojnej. Dla ich bohaterstwa i wiary. Dla ofiary z życia i młodości, jaką wielu z nich złożyło. Chcemy, aby album był też impulsem skłaniającym słuchacza do refleksji nad dramatyczną historią naszego Narodu i jego walk o Wolność.

Celem projektu jest prezentacja utworów muzycznych związanych swą tematyką z polskimi, narodowymi formacjami partyzanckimi w latach 1939-56, w szczególności z NSZ oraz ogólnie z tematyką patriotyczną. Mogą to być zarówno współczesne adaptacje oryginalnych pieśni i wierszy partyzanckich, jak i utwory z autorskimi tekstami w mniejszym lub większym stopniu dotykającymi tej tematyki. Zainteresowanym osobom ZŻ NSZ udostępni zbiór oryginalnych pieśni żołnierzy NSZ z czasów wojny.

Na projekt muzyczny składać będzie się płyta cd z utworami, wzbogacona książeczką z fotografiami polskich partyzantów oraz materiałami informacyjnymi na temat NSZ.

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich zainteresowanych artystów, zespoły i projekty, niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny wykonują. Ostatecznym terminem nadsyłania utworów jest 30.06.2006 r.

Więcej informacji: zgnsz@op.pl, tel 0607 697 381

Offline rea

Poszukiwany, Poszukiwana... zespoly, muzycy itp
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 08, 2006, 03:15:18 pm »
gitarzysci z wrocławia z własnym sprzetem mile widziani!

oferuje gre w mlodym i zajebiscie prosperujacym zespole :D

konakt w profilu.najlepiej przez gg

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Poszukiwany, Poszukiwana... zespoly, muzycy itp
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 08, 2006, 03:23:31 pm »
pilnie poszukuje dobrego i w miare taniego (sa takie??) studia nagran w celu dogrania wokali. Najchetniej z okolic śląska.
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Symbol

Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 11, 2006, 05:51:26 pm »
Witryna internetowa projektu
"Hołd muzyczny dla Narodowych Sił Zbrojnych"
:arrow: http://www.phalanx.pl/hold_nsz.0.html

Offline Netsu

Poszukiwany zespół na koncert we wrocławiu!
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:25:57 pm »
Koncert pod hasłem ogólnie metalowym ma odbyć się 30.06 w klubie Wagon we Wrocławiu.
Jedyny problem polega na tym że ze względu na ilość materiału nasz zespoł nie może wystąpic tam samemu. Nie szukamy supportu ale zespołu który MY moglibysmy supportować (mamy bardzo mało materiału i szczątkowe doświadczenie na scenie).
Kontakt jak najszybciej pod nr gg: 2008688
czuj sie w banana...

Offline Clayman_

Poszukiwany, Poszukiwana... zespoly, muzycy itp
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:18:12 pm »
ile placicie?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Netsu

Poszukiwany, Poszukiwana... zespoly, muzycy itp
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:21:45 pm »
klub nic nam nie płaci (bo i na nic nie zasługujemy)
czuj sie w banana...

Offline Clayman_

Poszukiwany, Poszukiwana... zespoly, muzycy itp
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:25:21 pm »
a gwiezdzie wieczoru moglby cos zaplacic skoro wy nic nie chcecie?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.