Autor Wątek: Potrzebna pomoc krasnoludzkich dowódców...  (Przeczytany 8004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gotrek

Potrzebna pomoc krasnoludzkich dowódców...
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 15, 2003, 09:05:56 pm »
Niestety nie mam. Zapytam sie znajomego, gra krasnoludami od paru edycji, wiec jak kiedys byly statystyki w innej edycji, to podam.
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline Falki

Potrzebna pomoc krasnoludzkich dowódców...
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 16, 2003, 06:51:45 am »
Cytat: "Wręcemocny"
na black knigtów całkiem niezli są ironbreakerzy z rune of courage na sztandarze(immune to psychology).Wtedy to nie muszą robic testów na panike a i outnumber fear na nich nie działa, a z t4 i savem na 2+ powinni troche przeżyc.

Pewnie że to jest świetna kombinacja przeciwko Undeadom. Ale jak już pisałem w innym poście to jest 50 punktów (chyba) wydanych na sztandar, który przeciwko wielu armiom się nie przyda (no, może przy unikaniu testów paniki od ostrzału).

Offline Gotrek

Potrzebna pomoc krasnoludzkich dowódców...
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 16, 2003, 02:34:12 pm »
Cytat: "Falki"
Cytat: "Wręcemocny"
na black knigtów całkiem niezli są ironbreakerzy z rune of courage na sztandarze(immune to psychology).Wtedy to nie muszą robic testów na panike a i outnumber fear na nich nie działa, a z t4 i savem na 2+ powinni troche przeżyc.

Pewnie że to jest świetna kombinacja przeciwko Undeadom. Ale jak już pisałem w innym poście to jest 50 punktów (chyba) wydanych na sztandar, który przeciwko wielu armiom się nie przyda (no, może przy unikaniu testów paniki od ostrzału).

To zalezy od przyjetej taktyki. Moze ona polegac na tym, ze Irnoni maja robic za oslone reszcie armii i ustawia sie ich tak, zeby zlapali 2-3 szarze. To da sie zrobic z wiekszoscia armii. Kto jak kto, ale oni powinni to przezyc (jak beda jeszcze mieli herosa naturalnie) i wtedy juz cala bitwa praktycznie wygrana :D
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline Gomrri

Yyy...
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 22, 2003, 01:46:35 pm »
Ktos juz napisal ze mozna gdybac i gdybac...i sie zgadzam w pelni z ta opinia :) Wiec nie bede juz pisal nic na temat przupuszczalnych zjawisk podczas bitwy (dajmy na to) dwarfs vs VC... Natomiast chcialem wszystkim przypomniec po co ten temat zakladalem :!:  Chcialem zeby ktos pomogl mi stworzyc rozpiske na 2200p uzywajac wymienionych przeze mnie modeli :!:  Czy ta tym forum nikt nie umie wypowiadac sie na temat :?:
Uważacie, że słuszna sprawa usprawiedliwia nawet wojnę. A ja wam mówię, że dobra wojna usprawiedliwia każdą sprawę!" Fredrich Wilhelm Nietzsche

Offline Michaelius

Potrzebna pomoc krasnoludzkich dowódców...
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 22, 2003, 04:22:24 pm »
Nie a po :) A co do armii to polecalbym cos takiego (niechce mi sie teraz punktow podliczac wiec bedzie na oko :)

1 flame cannon
1 organ gun
2 cannon
1 stone thrower accuracy+penetrating
2 bolt thrower jeden tylko penetrating drugi penetrating+skewering

12 thunderersow z muzykiem (bez bannera bo to darmowe 100 VP dla przeciwnika, a champion to strata punktow)
15 kusznikow z muzykiem

23 warriorow HA+SH+full CMG (obstawa dla runesmitha)
23 warriorow HA+SH+full CMG (obstawa dla lorda)
19 warriorow GW+HA+full CMG (obstawa dla BSB)
10 gornikow z championem i muzykiem

runesmith GW+GA+SH 3 x spellbreaker
lord GW+LA gromril+resistance
BSB z GA stone swiftness cleaving
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Michaelius

Potrzebna pomoc krasnoludzkich dowódców...
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 22, 2003, 08:03:57 pm »
ups chyba troche za duzo :) jak bedziesz redukowal to najpierw wywal bolce (i tak nie masz ich figurek:) a potem w nastepnej kolejnosci zmniejsz regimenty warriorow do 19 i wywal thunderersow, a jak bedzie potrzeba to zredukuj kusznikow bo to co wypisalem powyzej to ponad 2500 chyba wyszlo :)
A tak wogle te 2200 pkt to na Krakon?
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

 

anything