trawa

Autor Wątek: Anime - Błaganie o pomoc  (Przeczytany 5604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jezus

Anime - Błaganie o pomoc
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 01, 2005, 09:03:54 pm »
U nas ze wzgledu na niemcow plyty DVD musza sie trzumac sredniej europejskiej, ale wiadomo ze i tak sa o parenascie procent tansze niz za granica < oni nie maja takiego problemu  :D >
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

grzybek

  • Gość
Anime - Błaganie o pomoc
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2005, 10:06:31 pm »
Dolar strasznie spada. Mozna tez teraz zobaczyc do USA

Offline SquizzZ

Anime - Błaganie o pomoc
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 02, 2005, 11:09:14 pm »
Cytat: "grzybek"
Dolar strasznie spada. Mozna tez teraz zobaczyc do USA

Z ciekawości sprawdziłem zapodane tu linki do polskich sklepów internetowych i zrobiłem małe porównanie cen z cenami światowymi...

Np. za całą serię Cowboy Bebop w Polsce trzeba wydać:

animestore.pl (tutaj)
500 PLN - IMO rzeźnicka cena... O_o (teraz już rozumiem ten ironiczny slogan w bannerze - We will fulfill all your needs... but for a PRICE! )

amazon.com (tutaj)
$39.60 za 11DVD (dolar coś po 3 złote stoi, no nie? )

animenation.com (tutaj)
$145 .25 za 6DVD - lol ciekawe skąd taki wzrost ceny...  (zapewne koszty reklamy, bo na prawie każdej stronie z recenzją serialu był link Buy at animenation.com...)

Przejrzałem jeszcze kilka innych sklepów, ale logika ich oferty była dla mnie zbyt zawiła... (m.in. kupując osobno DVD volume#1 - volume#6 wychodziło taniej niż od razu kupując cały box, tudzież każdy odcinek był wydawany TYLKO osobno w średniej cenie ~$10-$14 każdy (co przy 26 odcinkach generowało kosmiczną sumkę...), przy czym zdarzały sie perełki i niektóre odcinki były po $1-$3...)

jak to mówią - amazon na miszcza...

Acha, jak się robi żeby w google wyświetlić tylko australijskie strony...?  :doubt:  :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Qraq

Anime - Błaganie o pomoc
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 03, 2005, 01:16:27 am »
Cytat: "SquizzZ"

Acha, jak się robi żeby w google wyświetlić tylko australijskie strony...?  :doubt:  :)

hehe.. trzeba wejsc na australijskie google http://www.google.com.au/ :)

Offline Qraq

Anime - Błaganie o pomoc
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2005, 03:17:40 pm »
Cytat: "SquizzZ"
amazon.com (tutaj)
$39.60 za 11DVD (dolar coś po 3 złote stoi, no nie? )

jak to mówią - amazon na miszcza...


Na poczatku cena mnei zdziwila i zachwycila. ale... potem zaczalem sie zastanawiac(ta cena jest zbyt niska by byla prawdziwa... I kto pakuje cala serie na 3 plyty dvd? A czemu plyty sa bez blokady regionalnej?) Troche poszperalem i okazalo sie ze wszystkie te cudne oferty to chinskie lub tajwanskie "oryginalne piraty". Paskudne ripy o jakosci obrazu uwlaczajacej nazwie DVD. Ja bardzo dziekuje za cos takiego:( To juz taniej sobie jakiegos .ogm zassac - tez wybor jezyka bedzie:P
BTW.11dvd?! nie znalazlem, to chyba pomylka jakas

Offline SquizzZ

Anime - Błaganie o pomoc
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2005, 04:16:06 pm »
Cytat: "Qraq"
Na poczatku cena mnei zdziwila i zachwycila. ale... potem zaczalem sie zastanawiac(ta cena jest zbyt niska by byla prawdziwa... I kto pakuje cala serie na 3 plyty dvd? A czemu plyty sa bez blokady regionalnej?)
BTW.11dvd?! nie znalazlem, to chyba pomylka jakas

O fakk, ja nie wprawiony w zakupach za Atlanykiem myślałem, że to cena sklepowa...  a to jakaś wyprzedaż czy inna aukcja... :oops:  (shame on me)
Nie mam też zielonego pojęcia, skąd się tam ta jedenastka wzięła, sorry... (z product details wynika że 6, z opisu towaru że 3... :roll:)

Btw. mnie taka cena też zachwyciła... :lol:
A tak, to faktycznie pozostaje chyba tylko ssać...  :?

Pozdrawiam
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]