trawa

Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 329301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gascan

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #765 dnia: Wrzesień 12, 2017, 09:27:12 pm »
To będzie test.:

"Z informacji, jakie udało nam się dzisiaj uzyskać, wynika, że kolekcja będzie jednak TESTEM. Komiksy mają być dostępne w rejonach Szczecina, Gdańska i Rzeszowa. Kolejną zmianą jest data premiery pierwszego tomu. Według oficjalnej strony kolekcji i wiedzy pracowników infolinii (dedykowanej tej kolekcji), premiera została wyznaczona na 13 września, czyli na jutro. Jednak zarówno Ruch, jak i firma DeAgostini twierdzi, że premiera nastąpi dopiero w czwartek (14 września). Trudno więc jednoznacznie określić, kiedy możemy spodziewać się pierwszego tomu. Zdanie Ruchu wydaje się być najbardziej wiarygodne, choćby ze względu na udzielenie nam informacji o wyznaczonych "testowych" rejonach Polski."
Gówniana strategia z tymi testami. Ja się napaliłem, a teraz mam to gdzieś.
Cytat z filmożerców.http://filmozercy.com/wpis/komiksowa-sroda-star-wars-punisher
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2017, 09:32:25 pm wysłana przez gascan »

Offline mappy

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #766 dnia: Wrzesień 12, 2017, 10:00:50 pm »
W grafiku ustawiłem odbiór komiksów z Ruchu na dzień jutrzejszy. Do tego miałem pomacać w Empiku te srebrne wydania Odrodzenia i za jednym zamachem zdobyć pierwszy numer SW, a tutaj test i jeszcze daleko ode mnie.

JanT

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #767 dnia: Wrzesień 12, 2017, 10:39:05 pm »
Reklamy nie ma w TV ani na kanale YT https://www.youtube.com/user/DeAgostiniPolska co też potwierdza test.

Ale Punisher będzie  :biggrin:

Offline Cyber

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #768 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:59:56 am »
Najpierw Conan a teraz to samo ze Star Wars. Normalnie wyszedłem z siebie i stoję obok. Kur.. cieszyłem się jak dziecko, zwłaszcza na numery z klasycznym Star Wars Marvela. Brak słów...

Offline Lesiok

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #769 dnia: Wrzesień 13, 2017, 07:47:14 am »
U mnie w kiosku pani niestety nic na temat nowej kolekcji nie wiedziała:( czyli czekamy pewnie do grudnia.

Offline peta18

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #770 dnia: Wrzesień 13, 2017, 09:42:14 am »
U mnie w kiosku w Szczecinie cisza.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Czytelnik

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #771 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:39:17 pm »
Bydgoszcz - w salonikach prasowych które odwiedziłem nic nie wiedzą.

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #772 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:42:46 pm »
Z facebooka wiem, ze w Gdansku w ksioskach jest.

Offline Cringer

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #773 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:53:18 pm »
@Czytelnik
Saloniki prasowe moga nie mieć testu. Pytaj w ruchu.

Offline marian381

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #774 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:55:40 pm »
Z facebooka wiem, ze w Gdansku w ksioskach jest.

Skąd dokładnie to info?
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #775 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:59:46 pm »
Skąd dokładnie to info?

Znajomy kupil i sie pochwalil.

Offline Czytelnik

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #776 dnia: Wrzesień 13, 2017, 01:36:04 pm »
Użyłem dumnie brzmiących słów pisząc saloniki prasowe ale były w tym także kioski  :smile:

Muszę się jednak podzielić swoją opinią, bo przyznam że jestem całą sytuacją nieco poirytowany. Gdyby faktycznie miało się okazać że jest to tzw. test i publikacje będą dostępne tylko w wybranych miastach Polski to uważam że firma DeAgostini ma swoich klientów w bardzo głębokim poważaniu. W przypadku "Conana", Hachette nie umieszczało żadnych oficjalnych komunikatów i to jest dla mnie całkowicie zrozumiałe, robią "po cichu" test i się tym nie chwalą wszem i wobec. W przypadku DeAgostini mamy oficjalną stronę www z informacjami o konkretnych datach ukazania się poszczególnych części komiksu. Nie ma tam żadnej wzmianki że dotyczy to wyłącznie dwóch, trzech miast. I co? Ktoś kto zajrzy na ich stronę będzie biegał od kiosku do kiosku jak idiota w poszukiwaniu czegoś czego tam w ogóle nie ma i co więcej nigdy nie miało być.

Irytuje mnie jak wiele firm zaczyna mieć zwyczajnie gdzieś swoich klientów. Począwszy od Egmontu który moim zdaniem wzorce kontaktu z klientem czerpie z głębokiego PRLu, a przynajmniej z komedii Barei, poprzez Fantasmagorię dla której klient to wróg publiczny nr 1 który nie dość że naraża firmę na straty bo nie kupuje a przecież miał kupować, a przy tym nie okazuje żadnej wdzięczności i jeszcze nachalnie czegoś chce, po DeAgostini który oficjalnie ogłasza sprzedaż lecz zapomina dodać że owszem ale tylko w paru punktach Polski... no sorry taki mamy klimat.

Tak jak początkowo byłem zadowolony że kupię sobie przynajmniej 12 pierwszych albumów tak teraz zaczynam się zastanawiać czy rzeczywiście chcę finansować ludków z DeAgostini.

Offline Doctus

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #777 dnia: Wrzesień 13, 2017, 01:37:21 pm »
U mnie w kiosku w Szczecinie cisza.

W jakich kioskach szukałeś? Ja się przejdę jutro do Kaskady i Galaxy, może w tych salonach prasowych będą mieli.

Offline rzem

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #778 dnia: Wrzesień 13, 2017, 01:55:52 pm »
Muszę się jednak podzielić swoją opinią, bo przyznam że jestem całą sytuacją nieco poirytowany.
...
Tak jak początkowo byłem zadowolony że kupię sobie przynajmniej 12 pierwszych albumów tak teraz zaczynam się zastanawiać czy rzeczywiście chcę finansować ludków z DeAgostini.


Ja przeżyłem straszny zawód dzisiaj rano jak przeczytałem newsy na forum, że to test...
Od wczoraj stałem w blokach, żeby ruszać za #1.
Strona naprawdę wprowadza w błąd.
Ten stosunek do klienta wynika chyba z tego, że wydawcy komiksów są monopolistami dla danego tytułu i wiedzą, że miłośnicy komiksu są w stanie znieść duży wysiłek i niewygody.
Dalej liczę, że będę miał #1-12. Staram się nie zrażać, ale sytuacja faktycznie irytująca.

Offline misiokles

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #779 dnia: Wrzesień 13, 2017, 02:49:13 pm »
A jak kolekcja jutro ruszy i pojawi się w kioskach to odszczekacie, czy to będzie już poważne olewanie klientów?
[gdyż pewnie nikt do BOKU Deagostini nie dzwonił...]

 

anything