trawa

Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 329373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cyber

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #870 dnia: Grudzień 07, 2017, 12:25:36 pm »
Jak z PRL :lol:

Offline sum41

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #871 dnia: Grudzień 07, 2017, 06:02:44 pm »
Pewnie sa  z czekolady i się rozpuściły :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline graves

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #872 dnia: Grudzień 07, 2017, 06:23:48 pm »
Przynajmniej są niepowtarzalne :smile:
Mam dwa chewbacci i każdy jest niepowtarzalnie sknocony.
Jeden ma zabójczy wzrok, a drugi nie :smile:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline LordDisneyland

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #873 dnia: Grudzień 07, 2017, 08:12:43 pm »
Kurde, a u mnie w lidlwars wszystko wygląda przyzwoicie. Czuję się poszkodowany, bo te warianty wyglądają dużo ciekawiej...jak kumpel przysłał zdjęcie gumofinnów, śmiałem się parę minut, ale twoje Ciubaki- sam mniód :D :) :D

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #874 dnia: Grudzień 11, 2017, 11:32:02 am »
Orientuje się ktoś czy kolekcja deagostini będzie zawierać shadows of the empire?

mkolek81

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #875 dnia: Grudzień 11, 2017, 11:40:34 am »
Orientuje się ktoś czy kolekcja deagostini będzie zawierać shadows of the empire?
Ten komiks stoi pod znakiem zapytania, bo może być w kolekcji lub nie. Zależy na jakiej edycji DeAgostini będzie opracowywało kolekcje.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #876 dnia: Grudzień 12, 2017, 07:27:51 am »
Wie ktoś może czy nowy Star Wars Komiks jest już dostępny w sklepie Gildii? Napisali mi w piątek, że mieli problem z dostawą tego tytułu i najwcześniej w poniedziałek 11.12 dostaną na magazyn. Wszystkie pozycje, które chciałem kupić zostały już skompletowane tylko blokują mi wysyłkę te SW.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 07:34:16 am wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline wonaps

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #877 dnia: Grudzień 12, 2017, 02:21:19 pm »
zamówić zawsze możesz;) będzie to wyślą;)
https://www.gildia.pl/komiksy/350181-star-wars-komiks-72-06-2017-tajna-wojna-mistrza-yody
mi się wczoraj udało kupić w zwykłym kiosku;)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #878 dnia: Grudzień 12, 2017, 05:05:34 pm »
No to wyrzuciłeś w błoto 6 zł, a za to przecież można kupić 2 chleby i żyć jak król przez co najmniej 2 tygodnie, albo nawet wydrążyć w nich dziury i założyć na nogi, żeby nie biegać na boso jak nadejdą mrozy.

EDIT: To nie ja napisalem. Ja takich głupot nie pisze. Ktos mi sie wlamal na konto. Sprawdzilem po IP i wiem kto, ale ochrona danych osobowych nie pozwala mi tego zdradzic, oprocz kilku liter fldrant. Zostawiam, zeby Moderator zobaczyl co tu sie wyrabia. A potem oczywiscie do skasowania.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 07:55:11 pm wysłana przez KukiOktopus »

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #879 dnia: Grudzień 12, 2017, 07:57:03 pm »
Dzisiaj wysłali mi paczkę, także soko. Myślałem z początku, że to takie opóźnienie jak z październikowymi DC Odrodzenie, a potem zobaczyłem, że w moim kiosku mają ze 4 egzemplarze, to zacząłem wątpić. Ogólnie kupuję na Gildii, bo mają przedsprzedaż to co mi tam szkodzi dorzucić takie Star Warsy i zaoszczędzić te 6 zeta kosztem czasami jednego albo dwóch dni kompletowania zamówienia.

Offline Kokosz

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #880 dnia: Grudzień 13, 2017, 08:20:44 pm »
Jako, ze SW Legendy to już zamknięty zbiór, zastanawiałem się czy jest gdzieś spis wszystkich zeszytów, które się ukazały? Najlepiej w zestawieniu z trejdami. I omnibusami. Ktoś może widział coś takiego?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #881 dnia: Grudzień 13, 2017, 10:01:14 pm »
Musisz pogrzebać na Wookieepedii. Zacznij tutaj:
http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_Legends_comics


Przy okazji tutaj komiksy z nowego kanonu:
http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_canon_comics


I cały obecny filmowo-serialowo-komiksowo-książkowo-growy kanon:
http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_canon_media

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #882 dnia: Grudzień 14, 2017, 12:02:00 am »
Jak wrażenie, po seansie? Ja rozczarowany.

Offline gobender

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #883 dnia: Grudzień 14, 2017, 07:56:47 am »
Nie denerwuj mnie. Idę dziś.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #884 dnia: Grudzień 14, 2017, 08:22:37 am »
Jestem psychofanem filmów. Na plus najfajniejsza postać poprzednika Kylo Ren, który rozwija teraz skrzydła po całości, Luke, wiceadmirał Holdo, DJ i powrót pewnej znanej i kochanej postaci, Rey trochę lepiej niż poprzednio. Na minus cała reszta. Jest kilka mocnych scen i ciekawych zwrotów fabularnych, ale całość jako całość jest gorsza niż "Atak Klonów". Ergo najgorsza.

 

anything