Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 329128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 12, 2015, 01:57:49 pm »
Ja zamierzam w oryginale kupować tylko główną serię - poboczne mnie średnio interesują (choć taki "Darth Vader" zachęca) i poczekam aż Egmont wyda.

No nie wiem. Egmont postawił raczej na DC + Vertigo, ciężko tam będzie jeszcze Marvela wcisnąć. Po pierwsze koszt tych wszystkich licencji, a po drugie to już byłaby lekka przesadza wydając tyle komiksów w ciągu roku. Samobója sobie raczej to wydawnictwo nie strzeli.

Mam natomiast podobne plany do Twoich, kompletować główną serię i ewentualnie Darth Vadera bo zapowiada się całkiem przyzwoicie.

Offline Inuki

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #241 dnia: Luty 12, 2015, 02:13:18 pm »
Tylko, że na Fejsie Star Wars Komiks jest info, że będą nadal wydawać komiksy SW. Niby jest jeszcze szansa na niektóre albumy od DH ale priorytetem jest bycie na bieżąco z nowym kanonem. Tak więc nie ma co SW w Polsce jeszcze przekreślać  :biggrin:

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #242 dnia: Luty 12, 2015, 02:58:00 pm »
Jak na razie zapowiedziane sa 4 serie (do czerwca) ale to oczywiscie moze sie zmienic.


Pierwszy numer Vadera powinien dotrzec do mnie jutro, podziele sie wrazeniami :smile:


Z tego co sie orientuje to Egmontowski Star Wars Komiks sprzedawal sie calkiem niezle. Podejzewam wiec, ze beda sie starali wydac to w takiej wlasnie formie.

Offline Itachi

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #243 dnia: Luty 12, 2015, 03:53:23 pm »
Pierwszy numer Vadera powinien dotrzec do mnie jutro, podziele sie wrazeniami :smile:

Z ciekawości, gdzie zamawiałeś? W Atomie?

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 12, 2015, 04:21:48 pm »
Z ciekawości, gdzie zamawiałeś? W Atomie?


Nie, mieszkam w Anglii, wiec u jednego sprzedawcy na ebayu kupuje.


Co ciekawe sprzedawal on Star Wars #2 z darmowa miedzynarodowa przesylka.

Offline bowman007

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 12, 2015, 04:44:35 pm »
Ja zamawiałem w Atomie i Vadera odebrałem wraz z tym pierwszym numerem wczoraj :) zapakowane świetnie :) a czytadło pierwsza klasa :)

Offline Itachi

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 12, 2015, 07:23:30 pm »
Ja zamawiałem w Atomie i Vadera odebrałem wraz z tym pierwszym numerem wczoraj :smile: zapakowane świetnie :smile: a czytadło pierwsza klasa :smile:

Przekonałeś mnie, dokładam Vadera do koszyka.

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 13, 2015, 09:13:52 am »
Vaderki przyszly. Przeczytane. Zapowiada sie calkiem niezle, ale od razu widac, ze Marvel bedzie sie skupial na eksloatowaniu ogranych schematow i powtarzal do bolu to co juz znamy z filmow.


No, ale ludzie przeciez lubia te rzeczy, ktore juz znaja  :smile:



Offline Itachi

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #248 dnia: Luty 13, 2015, 11:09:18 am »
Niezła wariantowa kolekcja :wink:

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #249 dnia: Luty 13, 2015, 12:18:10 pm »
Dzieki.


Jeszcze paru brakuje niestety. W Marvelu strasznie szaleja z tymi wariantami wiec jak sie jest komplecista to niestety robi sie problem...

Offline radef

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #250 dnia: Luty 13, 2015, 12:39:41 pm »
A co robisz z kodami na "Digital Copy" na marvel.com - zostawiasz, sprzedajesz czy może rozdajesz?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #251 dnia: Luty 13, 2015, 12:57:34 pm »
A co robisz z kodami na "Digital Copy" na marvel.com - zostawiasz, sprzedajesz czy może rozdajesz?


Jak na razie to nawet o tym nie myslalem. Jedyna appke, ktora mam do komiksow to Dark Horse Comic app. Dlaczego pytasz? :)

Offline radef

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #252 dnia: Luty 13, 2015, 01:06:03 pm »
Jak na razie to nawet o tym nie myslalem. Jedyna appke, ktora mam do komiksow to Dark Horse Comic app. Dlaczego pytasz? :smile:
Trochę schodzimy z tematu, ale chętnie bym przyjął kod na cyfrową wersję, bo nadal się zastanawiam nad kupnem tego numeru (a nie chcę się wplątywać w kolejną serię), szczególnie teraz, gdy przeczytałem 2. pierwsze numery "Star Wars", które bardzo mi się spodobały. Szkoda tylko, że nie każdy numer jest wydany w takim standardzie jak pierwszy, czyli lepsza okładka, mniej reklam, ponieważ czasem wkurzają reklamy co 3 strony i krótkość zeszytu (20 stron komiksu w zasadzie).
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2015, 01:11:05 pm wysłana przez radef »
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Itachi

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #253 dnia: Luty 14, 2015, 12:45:51 pm »
Jeszcze paru brakuje niestety. W Marvelu strasznie szaleja z tymi wariantami wiec jak sie jest komplecista to niestety robi sie problem...

Zapytam z ciekawości, ile zapłaciłeś za wariant Rossa?

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #254 dnia: Luty 14, 2015, 03:47:38 pm »
Zapytam z ciekawości, ile zapłaciłeś za wariant Rossa?


Ross kosztowal mnie £29.99.