Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 329180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #900 dnia: Grudzień 20, 2017, 08:04:17 pm »
Jako SW ortodoks jedyne czego dotknąłem z uniwersum poza filmami to słownie trzy książki ze Starej Republiki. Generalnie więcej wyjątków nie przewiduję.
Jak widać co fan to opinia. :wink:
To żaden z Ciebie fan ortodoks, ominęło cię praktycznie całe expanded univierse, dziesiątki świetnych historii.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #901 dnia: Grudzień 20, 2017, 08:39:20 pm »
O przepraszam, a to chyba zależy od punktu widzenia. Ja się uważam za ultra-ortodoksyjnego fana i zaliczam do obowiązującego kanonu tylko i wyłącznie filmy.

Offline Szekak

Odp: Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #902 dnia: Grudzień 20, 2017, 09:27:06 pm »
Dla mnie fan ortodoks to jest osoba która łyka jak pelikan wszystko co jest związane z daną rzeczą, więc tutaj u mnie tez się nie łapiesz pod definicję. :D

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #903 dnia: Grudzień 20, 2017, 09:53:36 pm »
Eee tam, to raczej definicja jelenia a nie ortodoksa.

Offline LucasCorso

Odp: Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #904 dnia: Grudzień 20, 2017, 10:13:32 pm »
Eee tam, to raczej definicja jelenia a nie ortodoksa.


Czy tu naprawdę są ludzie czytający z przymusu coś, co nie sprawia im przyjemności?
Czy Ty znasz takich?


Współczuję...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #905 dnia: Grudzień 20, 2017, 10:39:53 pm »
To do mnie było? Nie rozumiem.

Offline LucasCorso

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #906 dnia: Grudzień 20, 2017, 10:42:06 pm »
To się fajnie składa, bo ja też nie jestem pewien czy to o jeleniu to do mnie było i też nie rozumiałem...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #907 dnia: Grudzień 20, 2017, 10:56:14 pm »
Aaaaa o to chodziło. Tak, łykanie całego szlamu jak leci podpada pod moją definicję jelenia ale to tylko moja prywatna opinia w żaden sposób nie wiążąca. I na co to współczucie?

Offline LucasCorso

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #908 dnia: Grudzień 20, 2017, 11:02:17 pm »
Pytałem czy znasz kogoś kto kompulsywnie czyta wszystko jak leci nawet bez przyjemności?

I to jemu wspolczulem, nie Tobie.

Ja kompulsywnie, ale z rozkoszą czytam/ogladam w tej chwili wszystko jak leci (nawet "szlam") SW, ST, Marvel +MCU i jeszcze od ubiegłego piątku oryginalne Universum Image
W planach mam to samo z Doctorem WHO i Dreddem, a przed śmiercią DC

Ale za jelenia sie nie uważam.
I co poradzisz?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2017, 11:05:36 pm wysłana przez LucasCorso »
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #909 dnia: Grudzień 20, 2017, 11:21:05 pm »
   Ach, nie nie znam chyba takiej osoby. Nic nie zamierzam na to radzić, pod tym względem jestem liberałem dla każdego coś dobrego.

Offline gobender

Odp: Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #910 dnia: Grudzień 21, 2017, 06:48:09 am »
To żaden z Ciebie fan ortodoks, ominęło cię praktycznie całe expanded univierse, dziesiątki świetnych historii.

Kwestia dyskusyjna. Śledziłem EU praktycznie od renesansu SW czyli Trylogii Thrawna. Zarówno w wersji książkowej jak i komiksowej. I nawet te najbardziej zachwalane historie uważałem za mocno przeciętne. Własciwie od niczego nie chciało mi sie wracać. Może poza komiksowym Dark Empire, które jako historia też było takie sobie, ale lubię tam rysunki.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #911 dnia: Grudzień 21, 2017, 07:13:14 am »
A propos jeszcze Ostatnich Jedi. Gościu trafia w punkt swoją recenzją:

Offline gobender

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #912 dnia: Grudzień 21, 2017, 07:31:59 am »
Połowa to streszczenie obu filmów a druga połowa to ból tyłka autora na temat forced diversity (nieważne czy słuszny czy nie). Gdzie tam masz recenzję filmu?

Offline death_bird

Odp: Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #913 dnia: Grudzień 21, 2017, 08:39:18 am »
To żaden z Ciebie fan ortodoks, ominęło cię praktycznie całe expanded univierse, dziesiątki świetnych historii.

No i na tym właśnie polega ortodoksja.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Garf

Odp: Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #914 dnia: Grudzień 21, 2017, 08:15:27 pm »
To żaden z Ciebie fan ortodoks, ominęło cię praktycznie całe expanded univierse, dziesiątki świetnych historii.

No i na tym właśnie polega ortodoksja.

Z punktu widzenia ściśle językowego interpretacja death_birda jest chyba bardziej uzasadniona: w końcu wyróżnikiem Kościoła ortodoksyjnego (czyli prawosławnego) też jest to, że uznaje tylko pierwszych siedem soborów...

Ja kompulsywnie, ale z rozkoszą czytam/ogladam w tej chwili wszystko jak leci (nawet "szlam") SW, ST, Marvel +MCU i jeszcze od ubiegłego piątku oryginalne Universum Image

Chyba już to kiedyś wklejałeś, ale mógłbyś wskazać, według jakiej rozpiski poznajesz Expanded Universe SW? Z Twoich postów wnioskuję, że idziesz według chronologii publikacji, a nie czasu akcji. Czytasz tylko komiksy, czy także powieści i inne treści? :)
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!