Autor Wątek: CS: Source- Boty  (Przeczytany 13426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rewers

CS: Source- Boty
« dnia: Grudzień 29, 2004, 06:49:07 pm »
Jako że nie zabardzo znalazłem temat do tego nawiązujący więc go założyłem (może za mało szukałem) ale do rzeczy :
Czy komuś z was udało się odpalić boty, bo ja ściągnąłem dwa różne(jeden z instalką instalujący 1 plik dll i drugi  z 5 pięcioma plikami i z
 instrukcją gdzie wkleić) i przy dodawaniu bota przez konsolę to on mi pisze, że błąd tworzenia bota ( oczywiście nie zainstalowałem jednocześnie
 dwóch rodzajów botów). Cieszył bym się gdyby ktoś podał link z działającą sztuczną inteligencja i napisał jak ją wpakować do kontenera.

z góry dzięki

Offline Aver

CS: Source- Boty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2004, 07:01:46 pm »
Ja jak kiedyś grałem w Cs'a (Ahh co to były za piękne czasy :) ) to miałem boty [Grałem z nimi tylko wtedy gdy net mi padał] i wtedy przynajmniej bynajmniej do każdej mapy z osobna należało ściągnąć Waypointy dzięki którym boty wiedziały gdzie biegać.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline SquizzZ

CS: Source- Boty
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2004, 07:33:55 pm »
A można poprosić o kompletne nazwy (+ wersja) tych botów, dokładną treść błędu jaki wyskakuje przy każdym z nich, oraz komendę konsoli jaką to wywołujesz..?

Pozdrawiam.
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

gość1

  • Gość
CS: Source- Boty
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2004, 08:34:09 pm »
z tego co wiem w cs:s mialy byc boty made by valve ale cos nie wypalilo i nie ma=\ co do innych rodzajow to sie tym nie interesowalem za bardzo ale podboty nie dzialaja z tego co wiem.
ze tak powiem przerzuc sie na cs 1.6 bo cs:s jest najgorsza wersja od 1.4=f to tylko moje zdanie a w cs`a gram od 1.1

Offline Khorne

CS: Source- Boty
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2004, 08:39:34 am »
www.ivpbot.tk

uniwersalne boty do cs  8)
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Rewers

CS: Source- Boty
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2004, 08:54:03 am »
komenda dodająca bota to : "bot-add" (po wpisaniu pierwszych dwóch liter konsola sama uzupełnia więc błędu w pisowni raczej nie mam) po
wpisaniu wyskakuje : "Error: CreateBot() failed."
pierwsze boty jakie miałem to Lf bot  , według instrukcji trza zainstalować go do  folderu z cs:s  jako, że to nic to nie dało to plik który zainstalował
powklejałem gdzie tylko się dało - co też nic nie dało .
adresu z którego sciągnołem tego drugiego znaleźć nie mogę ale efekt
ten sam choś były 3 pliki .dbl  ,1 navigation file do mapy de_dust.nav
i 1 plik "server_i486.so".
pozzzdro

Offline Khorne

CS: Source- Boty
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2004, 09:17:23 am »
Cytat: "Rewers"
komenda dodająca bota to : "bot-add" (po wpisaniu pierwszych dwóch liter konsola sama uzupełnia więc błędu w pisowni raczej nie mam) po
wpisaniu wyskakuje : "Error: CreateBot() failed."
pierwsze boty jakie miałem to Lf bot  , według instrukcji trza zainstalować go do  folderu z cs:s  jako, że to nic to nie dało to plik który zainstalował
powklejałem gdzie tylko się dało - co też nic nie dało .
adresu z którego sciągnołem tego drugiego znaleźć nie mogę ale efekt
ten sam choś były 3 pliki .dbl  ,1 navigation file do mapy de_dust.nav
i 1 plik "server_i486.so".
pozzzdro


chodzi ci o ten adres, który podałem tobie? jak nie, to sprawdz go  :roll: i powiedz co z tego bota wyszlo ;)
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline SquizzZ

CS: Source- Boty
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2004, 10:15:32 am »
Wygląda na to że posiadacze oryginału mieli kłopoty z botami (support dla botów był zablokowany) - ponoć zostały już wydane patche, może na oficjalnym forum coś znajdziesz...

A co do komendy jak to robisz, to chodziło mi raczej o parametry z jakimi wywołujesz te komendy, bo samo add_bot to chyba za mało... (w którymś z wątków widziałem jak ktoś przedstawił bardziej złożoną składnię...)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

gość1

  • Gość
CS: Source- Boty
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2004, 11:58:57 am »
czekamy na kolejny genialny apdejt stima....

Offline Rewers

CS: Source- Boty
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2004, 06:08:09 pm »
Cytuj
chodzi ci o ten adres, który podałem tobie? jak nie, to sprawdz go  i powiedz co z tego bota wyszlo

nie o ten chodziło ale te tez próbowałem i albo nie umiem ich włączyć albo nie działają - znaczy żadnych zmian
Cytuj
A co do komendy jak to robisz, to chodziło mi raczej o parametry z jakimi wywołujesz te komendy, bo samo add_bot to chyba za mało...
 (w którymś z wątków widziałem jak ktoś przedstawił bardziej złożoną składnię...)

 przy obydwu tych co miałem boty powinna wywoływać komenda  bot_add_(t lub ct) ; przy czym samo bot_add też miało działać
 inne dłuższe są naprzyład by boty biegały tylko z nożem
Cytuj
czekamy na kolejny genialny apdejt stima....

 a właściwie co się robi by zabdejtować stema i cs, patrzyem na oficjalną stroną stema i tam niby są nowe łatki
(sprawdziłem jakie mam i mam starsze)  ale nie ma żadnego linka do rozpoczęcia ładowania , niby mam ustawione aby ałtomatycznie ściągał łatki
ale on sam z siebie nie chce zacząć.

pozzzzzdro

gość1

  • Gość
CS: Source- Boty
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2004, 06:11:11 pm »
wylacz stima i go wlacz ponownie - nowa latke automatycznie pobierze

Offline Rewers

CS: Source- Boty
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 31, 2004, 09:42:35 am »
Cytat: "Deathscythe aka coen"
wylacz stima i go wlacz ponownie - nowa latke automatycznie pobierze


A on przy tym aktualizuje np. cs:s lub hl2 ? a jakiś inny sposób jest ?, bo po wyłączeniu i włączeniu steam nic nie ściąga
 a   na stronie steam'a w dziale news są nowe np do cs:s z Dec 22,  a ja mam ostatnią aktualizacje z Dec 15, 2004 ,

gość1

  • Gość
CS: Source- Boty
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 31, 2004, 11:01:57 am »
powinien pobierac automatycznie przy restarcie O_o przynajmniej tak jest zaprojektowany [;

 

anything