Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

CS: Source- Boty

(1/3) > >>

Rewers:
Jako że nie zabardzo znalazłem temat do tego nawiązujący więc go założyłem (może za mało szukałem) ale do rzeczy :
Czy komuś z was udało się odpalić boty, bo ja ściągnąłem dwa różne(jeden z instalką instalujący 1 plik dll i drugi  z 5 pięcioma plikami i z
 instrukcją gdzie wkleić) i przy dodawaniu bota przez konsolę to on mi pisze, że błąd tworzenia bota ( oczywiście nie zainstalowałem jednocześnie
 dwóch rodzajów botów). Cieszył bym się gdyby ktoś podał link z działającą sztuczną inteligencja i napisał jak ją wpakować do kontenera.

z góry dzięki

Aver:
Ja jak kiedyś grałem w Cs'a (Ahh co to były za piękne czasy :) ) to miałem boty [Grałem z nimi tylko wtedy gdy net mi padał] i wtedy przynajmniej bynajmniej do każdej mapy z osobna należało ściągnąć Waypointy dzięki którym boty wiedziały gdzie biegać.

Pozdrawiam Aver

SquizzZ:
A można poprosić o kompletne nazwy (+ wersja) tych botów, dokładną treść błędu jaki wyskakuje przy każdym z nich, oraz komendę konsoli jaką to wywołujesz..?

Pozdrawiam.

gość1:
z tego co wiem w cs:s mialy byc boty made by valve ale cos nie wypalilo i nie ma=\ co do innych rodzajow to sie tym nie interesowalem za bardzo ale podboty nie dzialaja z tego co wiem.
ze tak powiem przerzuc sie na cs 1.6 bo cs:s jest najgorsza wersja od 1.4=f to tylko moje zdanie a w cs`a gram od 1.1

Khorne:
www.ivpbot.tk

uniwersalne boty do cs  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej