trawa

Autor Wątek: 2004 - podsumowanie roku z kroku  (Przeczytany 5297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
2004 - podsumowanie roku z kroku
« dnia: Grudzień 30, 2004, 11:30:22 am »
oki, maniacy, czas na podsumowanie tego roku, który mija.
wykorzystując nudę okresu między świętami a nowym rokiem, czas na zwierzenia, na temat swoich kolekcji i tego co się z nimi działo. dodatkowo załączam ankietę, w której można ujawnić swoje zeznanie podatkowe :badgrin: kto chce niech uściśla dokładnie ile.

Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2004, 11:37:05 am »
Jak widzę - wszystko jeszcze przede mną. Pusciłem tylko jakieś 2000.

Ale i tak czuję się "addicted"
I know your deepest, secret fear...
J.M.

Anonymous

  • Gość
2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2004, 11:45:48 am »
no to się zwierzam:
wydałem w przedziale objawy choroby (raczej bliżej odwyku), ale też trochę zarobiłem na komiksach (więc odbiłem się w kierunku pracoholizmu :lol: ).
stan kolekcji wygląda tak 2549 komiksów - rok burzliwy, bo przybyło około 500 tytułów, ale ubyło też około 250-300.
w tym roku na duże uzanie zasłużyły: bone - wydanie zbiorcze, peanuts - pierwsze 2 twardooprawowe, american elf, persepolis 2, cromwell stone (wydanie zbiorcze), z polskich oba tomy corto, achtung zelig!, rewolucje, hiroshima, epoka brązu. i pewnie wiele innych rzeczy, o których zapomniałem.

Offline Jim

2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2004, 12:15:37 pm »
z przerazeniem stwierdzam, ze znalazlem sie wsrod rozpustnych pracoholikow, chociaz powinienem wziac sobie na wstrzymanie i pobyc jeszcze troche studentem. no coz... zadowolony jestem z polozenia lap na blankets i jubileuszowym the prehistory of the far side. polskich tytulow nie bede powtarzal po timofie  8)

wkurza mnie natomiast, ze musze zrobic jakies nowe polki w pokoju, bo nowe komiksy leza juz na dywanie  :roll:

Anonymous

  • Gość
2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2004, 12:23:58 pm »
hmm ja tam nie wiem
ani nie chce sie chwalic ani siebie samego straszyc- zawsze to jest zycie ponad stan...te pieprzone komiksy

co do komiksowych mega pyt:

corto maltesa
kot rabina

polacy:
rwolucje
glinno
raczkowski

z rzeczy sprowadzonych- badz zakupionych:
najwieksze wrazenie zrobilo na mnie- blankets- ale nie wiem czy to nie w 2003 czytalem:/
podobnei persepolis
jakos mi sie miesza
a na pewno w tym roku:
- mother come home
jakos o nim wszyscy wokolo zapominaja a ladunek emocjonalny w nim jest ogromny.. tylko moze dlatego ze mniej stron niz kolderki ma i to stad...:)

- hicksville- poszukiwanie komiskowego graala :)
- its a good life if you dont weaken- innymi slowy: co cie nei zabije to cie wzmocni- fajowe 8)
- strangers in paradise- pieknie o kobietach pisze.. mezczyzna:)

uhh duzo tego
wiele tytulow wielu autorow

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2004, 12:26:57 pm »
no cusz sporo sprzedalem ....i nadal mam sporo do sprzedania....sporo inwestnąłem w introligatora .....uzupelnilem usagiego spodobal mi sie hiroshima i maciek czyli kolejne prawie 48 stron.....kelvin i hobbes tez rzadza....i moze kilka rzeczy o ktoryh zapomnialem
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline graves

2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2004, 01:41:15 pm »
Ciężka sprawa. Nie liczyłem do tej pory.
Kolekcja moja to 2450 komiksów, w tym roku doszło 270 pozycji.
Nie bardzo chce mi się zliczać ich ceny -najlepiej wybrać jakąś średnią. Tylko jaką? Napewno sporo zaniża DK -chociaż to tylko 31 zeszytów, więc tak bardzo aż nie zmienia to sytuacji biorąc pod uwagę takie pozycje jak gruby Kaznodzieja :roll:
Powiedzmy jednak, że średnia będzie trochę powyżej 10 -to około 3 tysiączków wydałem. Więc łapię się na rozpustnego pracoholika :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline burberry

2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2004, 01:41:29 pm »
Wyszło mi, że ponad 950 zł!  :oops: W całym życiu tyle nie wydałem, co w ciągu tego jednego roku!  A tytułów 58, choć pewnie coś pominąłem.

Najlepsze rzeczy, które kupiłem w tym roku:

V4V, Strażnicy 2 i 3, Kaznodzieja: Dumni Amerykanie, LND 1 i 2, Transmet 1 - 3, Rork 1 - 5, Usagi, Kot Rabina, Wtte.

Masakra...

PS. Zedytowałem posta, bo w obliczenia wkradł się błąd. :) Pomyliłem się o 4 pozycje i 100 zł.
Bóg Cię kocha

Anonymous

  • Gość
2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2004, 03:33:13 pm »
Cytat: "graves"
Powiedzmy jednak, że średnia będzie trochę powyżej 10 -to około 3 tysiączków wydałem. Więc łapię się na rozpustnego pracoholika :roll:


licz 20 :badgrin: i tak zostaniesz rozpustnikiem ;)

Offline adro

2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2004, 05:05:47 pm »
No coz ja wydalem ok.2500 zl , kupilem ok 150 pozycji .Faworyci tego roku to wg mnie Kaznodzieja , Samdman , Sincity , Glinno , Achtung zelig , Westerpaltte , hiroshima, Epoka brazu, Corto , Kot rabina, ostatni tom straznikow , Liga , Usagi  . pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline graves

2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2004, 07:45:47 pm »
Cytat: "timof"
Cytat: "graves"
Powiedzmy jednak, że średnia będzie trochę powyżej 10 -to około 3 tysiączków wydałem. Więc łapię się na rozpustnego pracoholika :roll:


licz 20 :badgrin: i tak zostaniesz rozpustnikiem ;)

jakbym liczył 20 -to by wyszedł objaw choroby... :roll: (wg twojej ankiety ;) )
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2004, 07:58:22 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "timof"
Cytat: "graves"
Powiedzmy jednak, że średnia będzie trochę powyżej 10 -to około 3 tysiączków wydałem. Więc łapię się na rozpustnego pracoholika :roll:


licz 20 :badgrin: i tak zostaniesz rozpustnikiem ;)

jakbym liczył 20 -to by wyszedł objaw choroby... :roll: (wg twojej ankiety ;) )


e tam otarłbyś się, ale wywinął ;)

do udanych rzeczy w tym roku należy zaliczyć wizytę marvano i sakai. w końcu z cywilizowanych komiksowo krajów ludzie przestali się bać białych niedźwiedzi na ulicach (pewnie motywacja finansowa była wyższa niż strach :badgrin: )

Offline Brychu

2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 30, 2004, 08:01:06 pm »
W tym roku kolekcja zwiekrzyła mi sie do 1296 sztuk.
Kupiłem 475 komiksów ale tylko 134 z nich to pozycje nowe. Wiekszość to starocie z TM-Semic.

Offline empro

2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 30, 2004, 10:03:10 pm »
sam już nie wiem ile komiksów w tym roku kupiłem, a za ile to nawet nie chcę myśleć :)

w ankiecie nie głosuję bo się załamię i będę rozsądniej kupował w przyszłym roku a tego sobie w sumie nie życzę wcale bo dobrze mi z tym "uzależnieniem" :)

pozdrawiam Noworocznie
empr0

Offline Gashu

2004 - podsumowanie roku z kroku
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 31, 2004, 10:27:18 am »
Obliczyłem sobie, że w tym roku na komiksy wydałem podnad 2000 złotych. Trochę mnie ta liczba przeraziła :P i postanowiłem, że będę się w nowym roku ograniczał.  8)  :lol:
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

 

anything