Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Konfrontacja

Wielka Inkwizycja- możliwy termin na turniej konfrontacji

<< < (2/6) > >>

veyDer:
Na forum Mythosa więcej zainteresowanych tym tematem... :P

Na razie plany są takie:
Sobota - turniej Rag'Naroka - 3 bitwy (bez scenariusza z ćwiartkami), 1000 PA, bez wymogu malowania (i bez nagród w postaci gemów, ale pewnie dyplomy będą)
Niedziela - turniej Konfrontacji - 4 bitwy, 300 PA albo 2x200 PA, wymóg malowania i inne ustalenia rankingowe. Narzekania na ten wymóg będę olewał długim prostym, bo na ostatniej Inkwizycji jakoś udało się 16 osobom pomalować 150 PA. Tutaj mamy jeszcze 2 miesiące, więc też nie widzę problemów :roll:

Nagrody :)
1. miejsce - 80 Smoczych Gemów (chyba, że Mythos coś extra dorzuci :lol:)
2. miejsce - 40 SG (jw)
3. miejsce - 20 SG (jw)

Jeśli będzie zainteresowanie, turniej Rag'Naroka również można zrobić sankcjonowany (czyli z nagrodami, ale też z wymogami rankingowymi)

Piter:

--- Cytat: "veyDer" ---Jeśli będzie zainteresowanie, turniej Rag'Naroka również można zrobić sankcjonowany (czyli z nagrodami, ale też z wymogami rankingowymi)
--- Koniec cytatu ---


lol, chcesz zrobic turniej Ragna z wymogiem malowania ?

veyDer:
No co, trzy pomalowane armie może już będą, jak się przyłożysz do roboty, to będą cztery  :badgrin:

Nie no, żartuję, za wcześnie jeszcze... Na razie myślę, że proxy będą dopuszczone (ale bez przegięć, to ma być armia do Rag'Naroka a nie do WFB), żeby każdy mógł sobie potestować to, co będzie chciał kupić do Raga...

Fenris:

--- Cytat: "veyDer" ---Niedziela - turniej Konfrontacji - 4 bitwy, 300 PA albo 2x200 PA, wymóg malowania i inne ustalenia rankingowe.

--- Koniec cytatu ---


W takim razie jestem za czarem par. Po po pierweze dawno nie było a po drugie idziemy małymi kroczkami po 50 pkt malowanych na turniej. Na nastepnym turnieju zrobimy bitewki na 250 pkt ;) .

Filip:
Popieram przedmówce.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej