trawa

Autor Wątek: Przedmioty półlegalne  (Przeczytany 6308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 01, 2003, 01:30:38 pm »
Na sześciu kościach (za sześciu herosów) w Exploration Table wychodzi średnio koło 18, ale jeszcze tyle nie wyrzuciłem. Przy sześciu kolesiach w bandzie to jest chyba jakieś 80-85 przychodu. I nie, nie płacę za żadne takie tam, podstawowe reguły są wystarczająco poplątane.

Co z moim magiem? Mogę ubrać go w płaszcz mocniejszy niż ithilmar i gromril?

Offline Vatt'ghern

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 01, 2003, 05:10:20 pm »
moze rzeczywiscie przy 6 kolesiach to tyle wychodzi (mam na mysli reguly podstawowe, czyli income/ilosc typa = ilosc kasy, ktora mozesz dysponowac po odjeciu kosztow wlasnych, ktore nie sa blizej precyzowane przez mechanike, ale mozemy sie ich domyslac - leczenie, jedzenie, spanie, rozrywki)

co do maga to proponuje dzialac na podstawie analogii, czyli skoro magowie w WFB nie moga miec sea dragon cloak, to tu tez nie

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 02, 2003, 09:22:51 am »
Cytuj
co do maga to proponuje dzialac na podstawie analogii, czyli skoro magowie w WFB nie moga miec sea dragon cloak, to tu tez nie

...a szkoda  :wink:, przy okazji jak działa Sea Dragon Cloak w młotku? Chyba nie jest aż taki ...grallowaty?! :death:

Offline Vatt'ghern

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 02, 2003, 10:55:29 am »
mozna go nakladac na zbroje, dodaje wtedy zdaje sie +2 save przeciw strzelaniu i +1 w combacie, ale ile dokladnie daje to glowy nie dam

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 02, 2003, 01:52:41 pm »
To chyba tak samo jak asuriański Lion Pelt. Nadal szokuje mnie jego wyższa dostępność i większa użyteczność niż w wypadku Ithimaru i Gromrilu. Druchii chyba nie mają możliwości używania innych zbroji  :?:  chociaż taki sprzęt za pięć dych to chyba trochę przygięte... za to w przypadku wrzucenia skóry HellDrake'a na Gromril lub Ithilmar to już niezły golem powstaje.  :?
Będę jeszcze drążył: czy czarodziejka ma gdzieś napisane, że nie może rzucać czarów mając to na sobie? Army Builder w żaden sposób nie utrudnia dania jej tego na starcie...

Offline drachenfeles

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 02, 2003, 02:55:00 pm »
W oryginale czarodziejka ma taki sam dostęp do pancerzy jak inni bohaterowie, jednak skoro 'sea dragon cloak' wyszczególniono pod rubryką pancerze to znaczy, że jak go założy to nie będzie mogła czarować. Daj jej skill 'warrior wizard' i po sprawie.
A propos savea, to wynika, że daje +2 save w hth i +3 przeciw strzelaniu... zasadniczo to przegięty przedmiot.

Offline Nilgar

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 02, 2003, 03:14:57 pm »
zajebiście przegięty, zaajeebiiście. I co z tym teraz zrobić?

Offline Iberales

Przedmioty półlegalne
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 02, 2003, 07:50:15 pm »
Wywalić mu krytyka z łuku i zedrzeć skórę z trupa! :twisted:
Nie ma to jak podkręcony rzut kostka... :wink:
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

 

anything