Autor Wątek: Ankieta  (Przeczytany 7116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Janek Pietkiewicz

Ankieta
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 25, 2003, 03:45:47 pm »
No to ja was pocieszę i powiem, że jak tylko pozbieram i nauczę się porządnie grać w WFB, to zaraz zacznę równolegle grać w Mordheim.
I mam już kilku Opętanych/Potępieńców.

Offline Dracon2

Ankieta
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 26, 2003, 02:09:40 pm »
Cytat: "nahar"
moze chodzi o to ze aby ja wypelnic trzeba byc zalogowanym do gildii, a duzo osob tylko sobie czyta posty.....
mam nadzieje ze tak jest.......i jest nas DUZO


to chyba prawda bo popatrzcie na ilość wyświetleń tematów i już wszystko jasne, a ja nie wiem dlaczego Polacy mają taki duży problem z wypełnianiem formularzy?

Offline drachenfeles

Ankieta
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 26, 2003, 03:28:51 pm »
tja poprostu stracą na tym, że będą gdzieś zarejestrowani ;-D

Offline Rkhatzar

Ankieta
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2003, 05:01:25 pm »
drachenfeles wiesz jak sie gdzies zarejestrujesz to MOGĄ[ w domysle ONI] cie znalezdz......  ja zaznaczylem moja ulubiona bande Forest Gobliny. gram tez Mrocznymi Elfami.  Apropo ile macie Ludu w rozpiskach nastawionych na kampanie?:-) taak pytam.  no w tym tygodniu zprowadzam wreszcie moje gobasy  i bede mogl grac bez "proxow"
Bu.. BU..BU!...BUhehehehe:-P
Ja być wielka zielona noga a ty?"

Offline drachenfeles

Ankieta
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 10, 2003, 06:29:59 pm »
No tak, ONI są wszędzie!!

Offline Nilgar

Ankieta
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 11, 2003, 09:25:36 am »
Cytuj
ile macie Ludu w rozpiskach nastawionych na kampanie?

W kampanii powinno się zaczynać od maksymalnej ilości bohaterów - w końcu to oni przynoszą kasę. Ja swoim na początku dałem chyba tylko łuki (elfie łuki  :)  . Po kilku bitwach stać mnie już było na pancerze, ale najważniejszym zakupem okazały się lina i hak dla każdego - pomimo I6 zdaża się, że coś nie wyjdzie i głupio jest tracić bohatera w taki sposób.

Offline drachenfeles

Ankieta
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 11, 2003, 10:02:01 am »
No tak elf z liną i hakiem to będzie istny matrix ;-) a tak wtracając do tematu to nigdy nie używam pancerzy, nigdy nie okazały się skuteczne, moim zdaniem lepiej zakupić kilku dodatkowych henchmenów niż jedną zbroję.

Offline Nilgar

Ankieta
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 11, 2003, 10:56:15 am »
Nie śmiej sie z lin i haków  :wink:  w pierwszej bitwie, którą grałem po naszpikowaniu strzałami biednych krasnoludków nie wyszedł mi test na Inicjatywę przy schodzeniu 2" w dół.  :cry:  Ruch nie był potrzebny, bo było już po bitwie ale mój Shadow Master wyrzucił pod rząd chyba ze cztery szóstki i wyszedł Out of Action, a gdy leżał nieprzytomny jakieś ch... skroiły go z ithilmarowej kurtki i innych takich gadżetów  :shock:  W efekcie pomimo spektakularnego zwycięstwa odniosłem takie straty, że wypadało rozpuścić warband i zacząć kampanię nowym  :?
Numer z samymi szóstkami przydażył mi się raz jeszcze i wtedy nie uratował mnie nawet Rope & Hook - koleś rzucił 6 przy schodzeniu, po nieudanym przerzucie okazało się, że spadł za blisko dziury i musi rzucać jeszcze raz - oczywiście skrewił, spadł i znowu OOA  :o

Offline nahar

Ankieta
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 11, 2003, 01:10:09 pm »
Chyba nie mozna kupowac na starcie kampanii zadnego ekwipunku (na pewno nie mozna lucky charmów miec)????????
paweł

Offline Vatt'ghern

Ankieta
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 11, 2003, 02:18:04 pm »
Cytuj
Chyba nie mozna kupowac na starcie kampanii zadnego ekwipunku?


o co ci chodzi?

Cytuj
Po kilku bitwach stać mnie już było na pancerze, ale najważniejszym zakupem okazały się lina i hak


okulary potrzebne, kurde!

a tak na powaznie, to masz racje, nie mozna. na poczatku dostepne jest tylko to, co masz w tabelkach dla herosow i stronnikow (jakos lepiej to brzmi niz henchmen)

Offline Pianandrill

Ankieta
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 11, 2003, 03:50:05 pm »
Kurde no nie wiem ja nie moge zagłosować w ankiecie :|
jak się bierze w tym udział?
mam wyświetlone wyniki ale nie ma nic dzięki czemu mogę wziąśc w tym udział...
hose who are about to die, we salute to you!

Offline Nilgar

Ankieta
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 11, 2003, 04:21:15 pm »
Cytat: "nahar"
Chyba nie mozna kupowac na starcie kampanii zadnego ekwipunku (na pewno nie mozna lucky charmów miec)????????

Nie można nic poza tym co jest na liście bandy, kupiłem sznurki zaraz po pierwszej bitwie. Lucky Charm jest chyba trochę za tani (czy jest ktoś kto nie dał go wszystkim swoim herosom?) dlatego kumple wymyślili żeby był jednorazowy.

Offline Mart

Ankieta
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 11, 2003, 05:25:05 pm »
Gdzieś czytałem oficjalne faq(nie wiem czy dobrze pisze) i L.Ch. miał się zmienić mniej więcej tak cena bez zmian dostępność 10(,lub11 tego niepamiętam) i chroni przed pierwszym trafieniem(zamiast pierwszą raną).
Znajde dam znać jak to wygląda.

Offline drachenfeles

Ankieta
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 11, 2003, 06:51:49 pm »
Było by fajnie zabanować na turniej taki przedmiot.

 

anything