gildia.pl

Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) => Forum Gier Planszowych => Wątek zaczęty przez: kamiskam w Styczeń 03, 2021, 05:04:01 pm

Tytuł: Wyjdzie w Graniu szuka pasjonatów gier planszowych z doświadczeniem w montażu lu
Wiadomość wysłana przez: kamiskam w Styczeń 03, 2021, 05:04:01 pm
Portal i kanał o planszówkach (i nie tylko), Wyjdzie w Graniu (https://wyjdziewgraniu.pl/), przyjmie do swojego zespołu osoby z doświadczeniem (niekoniecznie zawodowym) w montażu filmowym lub pisaniu artykułów/tekstów.

Mówimy tu o kreatywnej przestrzeni, w której – wraz z żądnymi twórczego spełnienia i jednocześnie przygotowanymi do swojej misji osobami – udasz się w fantastyczną podróż po samospełnienie, jednocześnie przynosząc radość i światełko planszówkowych przygód ludziom we wszystkich zakątkach Polski i świata. Wspieramy się, pomagamy sobie, często razem ogrywamy gry, a przede wszystkim żartujemy i jemy razem (mamy ciasteczka!).

Jeśli pasjonują Cię gry planszowe, potrafisz montować filmy lub pisać o grach, napisz na wwgkontakt@gmail.com, aby bardziej szczegółowo porozmawiać o potencjalnych warunkach współpracy. W wiadomości mile widziane wszelkie informacje o jakimkolwiek doświadczeniu, które może wydawać się tu przydatne :)

(https://i.ibb.co/DV844Jr/ogloszeniewide.png)

PS. Pozwalam sobie wrzucić nasze ogłoszenie w tym dziale, ponieważ podejrzewam, że na naszym forum mogą być osoby nim zainteresowane.
Tytuł: Odp: Wyjdzie w Graniu szuka pasjonatów gier planszowych z doświadczeniem w montażu lu
Wiadomość wysłana przez: kamiskam w Styczeń 05, 2021, 09:46:24 am
Podmieniłem grafikę, ponieważ przez niedopatrzenie miała niepotrzebną męską formę, a oczywiście zgłoszenia kobiet są równie mile widziane :)