gildia.pl

Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) => Patronaty GGK => Windchaser - oficjalne forum gry => Wątek zaczęty przez: Girwan w Sierpień 09, 2009, 12:05:23 pm

Tytuł: Problemy z grą
Wiadomość wysłana przez: Girwan w Sierpień 09, 2009, 12:05:23 pm
Mam problem z uruchomieniem gry. Komputer spełnia wymagania, gra się uruchamia. Widzę początkowe loga itp. Mam plansze startową z rozpoczęciem kampanii, klikam cz część pierwszą .. i nic się nie dzieje. Gdzie tkwi problem?

Klikam i klikam, resetuje kompa ... i nic. Wciąż mam przed nosem okno z przyciskami: Kampania czI, kampania część II, ustawienia, wczytaj grę itp ..
Tytuł: Odp: Problemy z grą
Wiadomość wysłana przez: Diabol w Sierpień 11, 2009, 02:56:20 pm
Ja w ogóle nie mogę uruchomić gry. Po sprawdzeniu płyty czarny ekran, po którym gra wraca do windowsa ze standardowym blędem (wysyłaj/nie wysyaj)
Tytuł: Odp: Problemy z grą
Wiadomość wysłana przez: Girwan w Sierpień 11, 2009, 04:17:01 pm
Dział pomocy z Techlandu dał mi radę:

Proszę usunąć "ręcznie" wszystkie pliki gry z lokacji w której zostały zainstalowane a następnie usunąć klucz "Windchaser" z rejestru systemowego.

1.Start -> Uruchom wpisać "regedit"
2. Odnaleźć klucz ...HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Windchaser (w przypadku systemów 64bit klucz Windchaser powinien znajdować się w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Windchaser)
3.Kliknąć na nim prawym
przyciskiem myszy i wybrać opcję Usuń (Uwaga! proszę tylko usunąć klucz "Windchaser" jeśli go nie ma proszę przejść do następnego punktu, usunięcie innego klucza może doprowadzić do uszkodzenia systemu)

Po usunięciu klucza instalator powinien się ponownie uruchomić, podczas instalacji na trzeciej stronie proszę pozostawić opcję domyślą "Zainstaluj dla wszystkich użytkowników tego komputera" na kolejnej stronie domyślna lokacja powinna być "C:\Program Files\Techland". Wszystkie operację proszę wykonywać na koncie z uprawieniami administratora.

no i się udało :):):)

Diabol - > czy Twój komp spełnia wymagania?
Tytuł: Odp: Problemy z grą
Wiadomość wysłana przez: B@rt w Sierpień 13, 2009, 02:46:05 pm
Ja takiego problemu nie miałem z odpaleniem gry. Akurat trafił wam się dziwny przypadek. :roll: