gildia.pl

Działy archiwalne (fora nieaktywnych gildii na portalu) => Forum klimatów postapokaliptycznych => Wątek zaczęty przez: Ravel w Wrzesień 30, 2012, 09:48:11 am

Tytuł: Nowe RPG: Afterbomb Madness
Wiadomość wysłana przez: Ravel w Wrzesień 30, 2012, 09:48:11 am
Cześć, jeśli nie dotarła do Was dotychczas informacja na temat nowej postapokaliptycznej gry fabularnej to jestem tu po to, by to zmienić  :biggrin:   Najwyższy czas, bo premiera już na przełomie listopada i grudnia 2012.
(http://cyfrografia.pl/public/user/9e/16/1688_274b.png)
Cytuj
ZAJAWKA:
Amerykański sen na opak. Istny koszmar. Ziszczenie wszystkich lęków lat 50-tych XX wieku. Oto co spotkało USA, gdy sojusz obcych i komunistów zainicjował totalny konflikt atomowy, a potem rozpoczął inwazję. Jednak zagłada jest jak ciągnąca się latami, nieuleczalna gangrena. Stany Zjednoczone przypominają tkankę, która rozpaczliwie walczy o przetrwanie, ale nieubłaganie przegrywa z postępującą martwicą. Zmagania te trwają już blisko 150 lat, jakkolwiek wciąż jeszcze istnieją ogniska oporu, odpierające ataki Skalanych ciemną materią komunistów i walczących o przestrzeń życiową istot z innego wymiaru. Gehenna ciągnie się bez końca. A tobie przyszło żyć właśnie teraz – gdy Ziemia przypomina jądrowy poligon, flora i fauna zdają się być dekoracją horroru, a ludzkość cofnęła się do czasów plemiennych. Czy jesteś w stanie to znieść? Czy zdołasz wpłynąć na los USA? Przekonajmy się…

O GRZE:
AFTERBOMB MADNESS to postapokaliptyczna, groteskowa gra fabularna, w której gracze wcielają się w Amerykanów, żyjących w czasie III Wojny Światowej. Nadrzędnym celem rozgrywki jest przetrwanie w potwornych realiach zrujnowanego świata. Jednak aby móc tego dokonać, gracze – ambitni śmiałkowie silnie zdeterminowani by działać – będą musieli szukać sprzymierzeńców, wspierać różne społeczności i organizacje. Pasywność jest jak upiorna równia pochyła – prowadzi w prostej linii do fatalnego upadku, odczłowieczenia i ponurej akceptacji eutanazji, jaką aplikują Ameryce obcy i komuniści. Chwyć więc kostuchy w garść i rozpocznij rozgrywkę, by zwyciężać!


(http://afterbomb.pl/public/album_photo/23/01/0122_85d7.jpg?c=a945)


(http://afterbomb.pl/public/album_photo/27/01/0126_aef4.jpg?c=81bd)

(http://afterbomb.pl/public/album_photo/0d/01/010c_392d.jpg?c=8bc5)


(http://afterbomb.pl/public/album_photo/0f/01/010e_f450.jpg?c=1459)


Dużo, dużo więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie, na którą przy okazji zapraszam (nie wiem jaki jest tu stosunek do linkowania, więc jak coś użyjcie googla).
Tytuł: Odp: Nowe RPG: Afterbomb Madness
Wiadomość wysłana przez: seochess w Listopad 20, 2021, 01:58:32 am
Bardzo ciekawe. Zawsze mnie to interesowało.