gildia.pl

Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) => Komiksy polskie => Wątek zaczęty przez: Gruby Geek w Lipiec 27, 2019, 04:41:20 pm

Tytuł: Jan Kabaciński Comics
Wiadomość wysłana przez: Gruby Geek w Lipiec 27, 2019, 04:41:20 pm
Witajcie!

Przez ostatnich kilka miesięcy intensywnie pracowałem nad swoim pierwszym komiksem, w efekcie czego powstał cały ZIN inspirowany bogactwem lat 90 i napędzany wszechobecną nostalgią! Oto przed Wami wielkie giwery, flaki i gry na automaty, czyli po prostu 90s FOREVER zin 8)

WERSJA ONLINE / DO POBRANIA
https://issuu.com/90sforever/docs/90s_forever_zin (https://issuu.com/90sforever/docs/90s_forever_zin)

(https://image.isu.pub/190718182520-9f2f6194fb38c98dc811667dcaf91a3e/jpg/page_1.jpg)


OTO PRAWDZIWA EKSPLOZJA 90s❗️💥🔥🤯


Mamy gorące wakacje w samym środku lat 90, a na podwórkach całego kraju królują guma balonowa, automatowe mordobicia i komiksowe zeszytówki. Lejący się z nieba żar roztapia asfalt niczym wodne lody na patyku. Wtem z gęstej jak wata cukrowa mgły nostalgii wyłania się wyhodowany na kosmicznych sterydach i obwieszony amunicją wielkości ludzkiej głowy potworek swoich czasów. 90s FOREVER to zin pełen małomównych twardzieli, wielkich spluw, rządowych intryg i krwawych porachunków. Tutaj bezsprzecznie rządzi ten, kto ma większego gnata i jeszcze większe cojones. Oto komiks będący tak potężną dawką testosteronu, że na bicepsach czytelnika natychmiast pojawiają się żyły wypełnione krwią pompowaną w rytm eurodance’u.

90s FOREVER! zin zawiera:
- Niezwykle krwawe i brutalne przygody rządowej brygady Death Lords, składającej się z przywróconych do życia i zmodyfikowanych genetycznie żołnierzy❗️

- Komiksową wariację na temat legendarnego przełącznika w automatach z grą “Mortal Kombat” mającego rzekomo uruchomić w grze tryb mniej krwawy. Tutaj rozgrywkę podkręcamy do MAXIMUM❗️

- Prostą i szybką receptę na uniknięcie masakry w Parku Jurajskim! John Hammond by to pokochał❗️

Liczba stron: 25
Kolory: Czerń i biel

WERSJA PAPIEROWA W ŚCIŚLE LIMITOWANYM NAKŁADZIE DOSTĘPNA BĘDZIE NAJPRAWDOPODOBNIEJ JESZCZE PRZED KOŃCEM WAKACJI
Tytuł: Odp: 90s FOREVER zin
Wiadomość wysłana przez: xetras w Sierpień 17, 2019, 09:06:44 am
Mi to się kojarzy ten okres z samobójstwem ostatniej wersji rokendrola czyli grandżu i wypływem fhraszu i rajwu u nas chyba z The Prodigy kojarzonego. Odkryłem wtedy niezapomniane Fine Young Cannibals również.
W Pl rock miał się dobrze aż do Księgi Tajemniczej Prologu z Władysławem Kowalskim w roli narratora oraz Kaśki Nosowskiej, powracającej na łono elektro bitów w płytach puk.puk i Milena.

Zmienił się wtedy świat. Zczezł niszowo. Tzn. bioróżnorodność jest płodna i twórcza ale więcej wysiłku trzeba włożyć w ogarnianie i czasoprzestrzeni i relacji z otoczeniem społecznym.

Kto szuka ten znajdzie- czego i Wam życzę!
Tytuł: Odp: 90s FOREVER zin
Wiadomość wysłana przez: Gruby Geek w Sierpień 30, 2019, 08:06:39 am


Orzeł wylądował :!:  90s FOREVER zin jest już dostępny w specjalnej limitowanej wersji fizycznej :!:  Nakład to jedyne 20 sztuk, a cena za egzemplarz wynosi 20zł ;)  Zamówienia można składać mailowo na: zamowzina@gmail.com. Kto pierwszy ten lepszy 8)


Wersja fizyczna zawiera oczywiście kilka bonusów:


 :arrow: Wryskę wzorowaną na najntisowych kartach z zawodnikami NBA. Koszykarze w mojej interpretacji są rzecz jasna podrasowani i mają specjalne supermoce! (Jeśli masz jakiegoś ulubionego zawodnika, możesz to zaznaczyć w mailu ;) !),


 :arrow: Dodatkowy minikomiks, w którym zadebiutuje budzący grozę, niewspomniany jeszcze z imienia DEFRAKTOR, czyli ucieleśnienie lat 90!


 :arrow: Alternatywną okładkę do komiksu DEATHLORDS bazującą na jednym z absolutnych najntisowych klasyków.


Format B5, 30 stron, okładka kolorowa, środek czarno-biały


Koszt przesyłki zależny od preferencji zamawiającego. Komiks można też odebrać osobiście w Poznaniu :)

(https://i.ibb.co/ZLHH6Tk/69088239-477976246388816-5177269366621732864-o.jpg)
(https://i.ibb.co/0m23RnL/69449596-477972509722523-8862158277874548736-n.jpg)
Tytuł: Odp: Jan Kabaciński Comics
Wiadomość wysłana przez: Gruby Geek w Listopad 01, 2019, 06:04:33 am

PREMIERA NOWEGO ZINA 8)

WERSJA ONLINE / DO POBRANIA
www.jankabacinski.com (https://forum.gildia.pl/www.jankabacinski.com)

Żółty, obleśny księżyc powoli wtacza się na firmament, a wszystkie figurki w Twoim pokoju zaczynają coraz mocniej podrygiwać w swoich pudełkach. Nadeszła noc, podczas której nawet wyjęty z mikrofali kotlet zaczyna patrzeć na Ciebie spode łba... NADESZŁO HALLOWEEN! :evil:
HALLOWEEN ZIN
zawiera:

MONSTER MANIACS WARS — Toy Story na sterydach!

ZABÓJCZE LODY NIE WIADOMO SKĄD — gdy zimnokrwiści mordercy dojdą do głosu, nie skończy się tylko na lizaniu!

24 strony krwawych harców w świetle neonów :lol:
Tytuł: Odp: Jan Kabaciński Comics
Wiadomość wysłana przez: Gruby Geek w Luty 02, 2020, 10:23:38 pm

Przedstawiam Wam mój nowy projekt, który ukaże się w ramach projektu ZINE TANK. Będzie dostępny tylko w wersji fizycznej. Poniżej okładka i zajawka tego co znajdziecie w środku. Chętnych odsyłam na fp Łukasza Kowalczuka  https://www.facebook.com/elkowalczuk/ (https://www.facebook.com/elkowalczuk/) który jest inicjatorem całego przedsięwzięcia i to właśnie u niego można ZINE TANKI nabyć ;)


(https://cdn-lubimyczytac.pl/upload/books/4917000/4917222/794647-352x500.jpg)


KILLER FOOD: Tribute Zine


40 stron

"TOMATO HOLOCAUST" — ludzkość od zarania dziejów walczy z inwazjami morderczych pomidorów. Jest jednak człowiek, który może powstrzymać je raz na zawsze. Pomidory, strzeżcie się, bowiem tym razem nie będzie taryfy ulgowej!

"FOOD METAL JACKET" — Straszliwa trauma, z którą każdego dnia musi mierzyć się Sgt. Sausage, ma swój początek na wilgotnych grzęzawiskach Wietnamu. Kiedy ciszę rozdziera seria z broni maszynowej, a wokoło zaczynają fruwać kawałki mięsa, uświadamiasz sobie, że nic już nie będzie takie jak wcześniej.

"THEY LIVE!" - Co stanie się w momencie, gdy pozostawione w lodówce resztki jedzenia zaczną żyć swoim własnym życiem? Oczywiście, że spróbują przejąć kontrolę nad światem!

Opowiadanie "Hipster Killa" o kawie voodo, która została zesłana na ziemię by siać śmierć i zniszczenie.
Tytuł: Odp: Jan Kabaciński Comics
Wiadomość wysłana przez: Gruby Geek w Lipiec 20, 2020, 06:51:14 am

Cześć, w ubiegłą środę miała miejsce premiera części drugiej 8) W sprzedaży nadal są jeszcze 3 wersje okładkowe, które wrzucam poniżej.


Wersja Standardowa

(https://i.ibb.co/ZcqNj8k/1.jpg)


Backstreet Boys Exclusive

(https://i.ibb.co/Mc0bCF1/1.jpg)


Łukasz Kowalczuk Variant Cover

(https://i.ibb.co/sq0hfDS/90s-forever-cover-foldin3-1.png)


W kwestii wariantu wykonanego przez Łukasza Kowalczuka możecie uderzać bezpośrednio do Kasi ze Słowobrazu - https://www.facebook.com/slowobraz/ (https://www.facebook.com/slowobraz/). Wersję standardową okładki kupicie w sklepie Gildii - https://www.gildia.pl/komiksy/432791-90s-forever-2-0 (https://www.gildia.pl/komiksy/432791-90s-forever-2-0) Wersja Backstreet Boys Exclusive jest natomiast dostępna bezpośrednio u mnie. W sprawie zakupu możecie pisać na adres zamowzina@gmail.com


Poniżej wrzucam jeszcze info o projekcie i kilka przykładowych plansz. Enjoy :)
OPIS


Kolejne upalne lato. Z gęstych jak lody waniliowe oparów testosteronu wyłania się potwór. 90s FOREVER 2 nadchodzi! Oto kontynuacja ubiegłorocznego zina powiększona do wersji 2.0. Tym razem jeszcze większe spluwy, jeszcze większe mięśnie i jeszcze więcej kieszonek! Zobacz walczące na śmierć i życie kupy mięśni! Poczuj w ustach smak krwi NINJA! W środku komiksu znajdziesz:
 
- Krwawą epopeję zemsty. Śmiertelnie niebezpieczny najemnik budzi się z 30-letniej śpiączki i wyrusza, by pomścić śmierć swoich kolegów. Na jego drodze staną zastępy ninja, ludzki czołg, oraz afroamerykański mistrz tajskiego boksu.
 
- Opowieść o byłym wrestlerze, który przemierzając świat na harleyu, wyżyna w pień dyktatorów i członków karteli narkotykowych. Co zrobi, gdy bandyci porwą jego ukochaną? Do czego zdoła się posunąć, by uratować miłość swojego życia?
 
- Znany z kart TM-SEMIC klub czytelnika, a właściwie KLUB NAJEMNIKA, To rubryka, w której fani 90s FOREVER mogą dać upust swoim emocjom i zapytać o rzeczy naprawdę ważne, związane z ich ulubionym brandem.
 
- Artykuł o crossoverze dwóch ikonicznych marek lat 90, czyli figurkach spod szyldu G.I. Joe i Mortal Kombat. Jak powstały i dlaczego część fanów nie chce o nich pamiętać?


Liczba stron:52


Znajdź mnie na fb ;)
https://www.facebook.com/najntisforewer/ (https://www.facebook.com/najntisforewer/)

Tytuł: Odp: Jan Kabaciński Comics
Wiadomość wysłana przez: Gruby Geek w Październik 29, 2020, 10:53:57 am

Stało się!🤯 Trzecia publikacja spod szyldu 90s FOREVER ujrzała światło dzienne!🍦Specjalne, halloweenowe wydanie jest już dostępne online!💪🎃

Częstujcie się!🍫🍭🧁 Całość przeczytacie zupełnie za darmo na https://issuu.com/grubygeek/docs/90s_forever_halloween_special_2020 (https://issuu.com/grubygeek/docs/90s_forever_halloween_special_2020)

(https://i.ibb.co/727bgZN/02.jpg)

Tytuł: Odp: Jan Kabaciński Comics
Wiadomość wysłana przez: piotr1234 w Listopad 01, 2020, 02:51:34 pm
extra
Tytuł: Odp: Jan Kabaciński Comics
Wiadomość wysłana przez: Gruby Geek w Sierpień 04, 2021, 10:03:22 pm

W połowie lipca miała miejsce premiera części trzeciej. Można ją zamówić bezpośrednio przez maila zamowzina(at)gmail.com lub fb: https://www.facebook.com/najntisforewer/ (https://www.facebook.com/najntisforewer/)

Do wyboru dwie wersje okładkowe - standard i blank.

(https://i.ibb.co/7rq92Hx/1.jpg)


Jeszcze mniej fabuły i jeszcze więcej mięśni! 90s FOREVER Alpha nadciąga!

Historia zatacza koło. Wątki z poprzednich odcinków zaczynają łączyć się, tworząc pękającą od nadmiaru testosteronu całość. W części będącej zwieńczeniem niezwykłej trylogii poznajemy Kicka Slaughtera, prywatnego detektywa-najemnika, który razem z ukochaną wyrusza na tajemniczą wyspę. Tropikalny raj szybko zamienia się w piekło, gdy Kick odkrywa, że nie są tam sami, a jego ukochana zostaje porwana przez plemię bezwzględnych kanibali. Czy uda mu się ją odzyskać? Ile krwi będzie musiał przelać, by wyjść cało z opresji?

Uwaga, w tej części pojawią się postacie z poprzednich odsłon! Co je ze sobą łączy? Przekonaj się na własnej skórze i posmakuj koktajlu zmieszanego z nostalgii i czystej ADRENALINY!
Tytuł: Odp: Jan Kabaciński Comics
Wiadomość wysłana przez: Gruby Geek w Sierpień 22, 2021, 08:44:23 pm
Cały czas można zamawiać blanki, z rysunkiem lub bez. Wystarczy napisać na zamowzina@gmail.com (zamowzina@gmail.com)  8)

(https://i.ibb.co/DL0jDR0/240520139-997571901095912-5323900893396377119-n.jpg)

(https://i.ibb.co/VjXshjp/237368901-995912697928499-6316583691173747992-n.jpg)
Tytuł: Odp: Jan Kabaciński Comics
Wiadomość wysłana przez: Gruby Geek w Październik 31, 2021, 06:17:34 pm

Halloweenowy Special 90s FOREVER stał się już tradycją🎃 Powitajcie CANDYMANA 2000🔥👊

https://issuu.com/jankabacinski/docs/90s_forever_halloween_special_2021 (https://issuu.com/jankabacinski/docs/90s_forever_halloween_special_2021)


(https://i.ibb.co/gtgT3rV/01.jpg)


(https://i.ibb.co/VQTKWcy/05.jpg)