gildia.pl

Działy archiwalne (fora nieaktywnych gildii na portalu) => Forum Gier Karcianych => Wątek zaczęty przez: kempy w Grudzień 26, 2012, 09:47:13 am

Tytuł: L5R - Gempukku czyli zostań samurajem!
Wiadomość wysłana przez: kempy w Grudzień 26, 2012, 09:47:13 am
Gempukku was the ceremony by which a samurai entered adulthood. Children were often expected to take a new name, their adult name, at this time. (http://l5r.wikia.com/wiki/Gempukku)

Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć zabawę w grę karcianą Legend of the Five Rings wydawca tj. AEG (http://www.l5r.com/) przygotował specjalne zestawy startowe. Każdy tzw. starter klanowy będzie zawierał 224 kart m.in. playsety związanych z klanem commonów i uncommonów z obecnej edycji (Emperor Edition). To nie wszystko - towarzyszące starterom boostery będą się składać wyłącznie z 6 losowych kart rzadkich pochodzących z dodatków które się do tej pory ukazały. Cena boostera Gempukku będzie niemalże taka sama jak cena boostera z standardowego rozszerzenia!

Termin wydania to styczeń 2013! Dlatego już teraz warto popytać się w najbliższym sklepie należącym do programu Stronghold Store (http://imperialassembly.com/#loadpage=storefinder) o mozliwość zakupu w/w zestawów.

http://www.organized-play.pl/l5r/gamepukku (http://www.organized-play.pl/l5r/gamepukku)
http://www.l5r.com/emperor-edition-gempukku/ (http://www.l5r.com/emperor-edition-gempukku/)

PS. Inny produkt dla początkujących to przeznaczony dla dwóch graczy Honor and Treachery: http://www.organized-play.pl/l5r/honor-and-treachery (http://www.organized-play.pl/l5r/honor-and-treachery)