gildia.pl

Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) => Forum Star Wars => Wątek zaczęty przez: punkhoff w Kwiecień 25, 2016, 06:59:54 am

Tytuł: Coś dla fanów Star Wars.
Wiadomość wysłana przez: punkhoff w Kwiecień 25, 2016, 06:59:54 am
Siemanko, zakupiłem nie dawno laser CNC, i udało mi się wyskrobać coś takiego :


http://olx.pl/oferta/nowoczesny-wieszak-wiszacy-na-ubrania-star-wars-yoda-i-r2d2-CID628-IDfblZ7.html
Tytuł: Odp: Coś dla fanów Star Wars.
Wiadomość wysłana przez: Epikur w Lipiec 23, 2016, 09:09:59 pm
Jakby to ująć? Hmmm... Fatalny wzór, który jest aż nazbyt krzykliwy przez co prawie nieopłacalny w stosowaniu.
Tytuł: Odp: Coś dla fanów Star Wars.
Wiadomość wysłana przez: sergiej w Marzec 21, 2019, 01:37:24 pm
A mi tam się podoba :) Bardzo fajny przedmiot ;)
Tytuł: Odp: Coś dla fanów Star Wars.
Wiadomość wysłana przez: Thanoseid_FolRolDeOlRol w Lipiec 04, 2019, 05:10:44 pm

Popiersie Dartha Vadera z finału filmu: "Gwiezdne Wojny: Epizod VI. Powrót Jedi", to pierwszy z dwóch gwiezdnowojennych okazów, w które chciałbym się zaopatrzyć i uzupełnić swoją geekowską kolekcję. Upadek i odkupienie. To popiersie wygląda cudownie!
Spoiler: pokaż
https://www.dystryktzero.pl/popiersie-star-wars-epizod-vi-1-6-darth-vader-emperors-wrath.htmlDrugi z okazów tudzież statuetek, który chciałbym mieć, z całego swojego fanowskiego serducha w prywatnej gwiezdnowojennej kolekcji, jest figurka Jawy - jednego z przedstawicieli humanoidalnych, niskich istot, skrytych pod starymi sfatygowanymi brązowymi szatami, często rozprutymi na brzegach. Kaptur, który wieńczy szatę typowego stworzenia z tej rasy, która zamieszkuje Tatooine i jest bardzo problematyczna jeśli chodzi o ,handel" jakimkolwiek towarem (najczęściej droidami), zakrywa twarz do tego stopnia, że widać tylko ziejące na miodowy lub pomarańczowy kolor małe oczy Jawy.


Gdy tworzono figurkę Jawy z "Epizodu IV Star Wars, Nowej Nadziei", a była to jedna z pierwszych figurek w historii Gwiezdnych Wojen w ogóle, na prototyp modelu ,,szkieletu" Jawy, który później zaprezentowano George'owi Lucasowi nałożono część uciętej brązowej skarpety. Nie ukrywam, że taką oto figurkę Jawy chciałbym mieć w swojej kolekcji.

Spoiler: pokaż
https://www.dystryktzero.pl/figurka-star-wars-black-series-jawa-epizod-iv.htmlI co sądzicie? Kupilibyście, nawet, gdyby trzeba było czekać na przesyłkę do dwóch tygodni?