gildia.pl

Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) => Forum Horroru => Wątek zaczęty przez: Venomus w Kwiecień 17, 2019, 11:03:09 pm

Tytuł: Ponad rok szukam horroru. Proszę o pomoc.
Wiadomość wysłana przez: Venomus w Kwiecień 17, 2019, 11:03:09 pm
Witam,od ponad roku prześladuje mnie jeden horror klasy B, i to nie byle jaki... był to najśmieszniejszy horror tej klasy, o "powalającej" grze aktorskiej i fabule. Chciałbym go znów obejrzeć, jednak nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak się nazywał. Nie znam też żadnego aktora przez co ciężko mi się do czegokolwiek odnieść w poszukiwaniach. W mojej desperacji przybywam więc tu - na wasze forum. Może ktoś po krótkim zarysie filmu będzie mi w stanie pomóc...

Jak już wspomniałem jest to horror klasy B o grupie młodych znajomych (chyba czworo lub pięcioro). Na początku jadą gdzieś samochodem (chyba palą marihuanę) i jak to zwykle bywa odnajdują skrót. Na mniej uczęszczanej drodze nękać ich zaczyna 2 rednecków w pickupie (chyba zarysowując samochód bohaterów). Kierujący samochodem bohaterów blondyn (typ footballisty - postacie bohaterów były bardzo stereotypowe) postanawia ruszyć w pościg za pickupem, jednak podczas pościgu na drogę wyskakuje obca dziewczyna (nazwijmy ją Kate) przez co bohaterowie muszą zjechać z drogi, aby jej nie potrącić i przebijają oponę o płot z drutem kolczastym (bądź z gwoździami). Podczas unikania kolizji następuje też zapadająca w pamięć scena, gdy jedna z bohaterek wychylająca cały korpus przez szyberdach zostaje przepołowiona przez gałąź drzewa.

Dalsza część jest mglista. Bohaterowie jeden po drugim umierają prześladowani przez rednecków, aż w końcu natrafiają na ich kryjówkę. Do kryjówki (chyba) dociera ich dwójka.

W kryjówce odnajdują zamkniętą Kate i oczywiście postanawiają jej pomóc. Okazuje się jednak, że ta od początku współpracuje z redneckami, również w momencie gdy prawie ją potrącono. Tylko jednej dziewczynie z bohaterów udaje się przeżyć. Wybiega na drogę i zostaje uratowana przez przejeżdżających obcych ludzi. Wsiada do samochodu i ze zmęczenia usypia. Gdy się budzi, następuje ta sama sekwencja co poprzednio, tzn.: budzi się i znowu kierowca ściga rednecków, a Kate przebiega przed samochodem (tym razem z bohaterką i jej wybawicielami) i "koło" się zamyka.

Koniec.

Niestety nic więcej nie pamiętam, ale za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam!
Tytuł: Odp: Ponad rok szukam horroru. Proszę o pomoc.
Wiadomość wysłana przez: m010ch w Kwiecień 18, 2019, 01:36:11 pm
Opis pasuje do Rzeźnika (https://www.filmweb.pl/film/Rze%C5%BAnik-2006-273789).