Autor Wątek: Program Wargamera na konwencie Coolkon 2005  (Przeczytany 1469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sosna

Program Wargamera na konwencie Coolkon 2005
« dnia: Marzec 03, 2005, 02:51:27 pm »
PROGRAM WARGAMERA KONWENCIE COOLKON 2005

Na zbliżającym się konwencie COOLKON 2005 firma Wargamer pragnie zaprosić Was do udziału w organizowanych przez siebie punktach programu. Przybędziemy na Konwent w znacznej sile i mamy zamiar zrobić dużo sympatycznego zamieszania. Mamy nadzieję, iż przygotowane przez nas pokazy i quizy będą cieszyły się Waszym zainteresowaniem.


SOBOTA, 5  MARCA 2005

Prezentacja systemu historycznego MEIN PANZER (Godz. 11 – 14)

Mein Panzer to pierwszy w Polsce historyczny system bitewny w realiach 2 wojny światowej. System pozwala na rozgrywanie bitew na dowolnym froncie 2 wojny światowej i obejmuje opis sił zbrojnych i sprzętu wszystkich ważniejszych stron konfliktu.

Tematem prezentacji będzie odtworzenie hipotetycznego starcia pomiędzy Armią Czerwoną a niemieckim najeźdźcami gdzieś w Polsce w 1944 roku. Prezentacja będzie połączona z nauką gry. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w prezentacji otrzymają pod swoją komendę kilka plutonów żołnierzy, czołgów, dział etc. i będą mieli niepowtarzalną okazję wypróbowania swoich sił na historycznym a nie fantastycznym polu walki.

Ilość uczestników – do 10 osób jednocześnie.

Więcej informacji o grze znajdziecie na stronach:

www.wargamer.pl
www.odgw.com

UWAGA: W czasie prezentacji odbędzie się quiz ze znajomości sprzętu bojowego z okresu 2 wojny światowej. Nagrody dla zwycięzców quizu funduje firma Wargamer

Prezentacja systemu bitewnego Modern Micro Armour (Godz. 14 – 17)

Modern Micro Armour to system bitewny umożliwiający rozgrywanie bitew w realiach dowolnego konfliktu zbrojnego, jaki miał miejsce na świecie w okresie po 2 wojnie światowej (m.in. Wietnam, Afganistan, Bałkany, Irak etc.). Reguły gry przewidują prowadzenie rozgrywek na poziomie plutonu. System zawiera reguły dotyczące użycia na współczesnym polu walki wszystkich istniejących rodzajów sił zbrojnych (włącznie ze śmigłowcami i lotnictwem) oraz każdej istniejącej broni (także broni masowego rażenia).

Tematem prezentacji będzie starcie pomiędzy oddziałami bojowników afgańskich a jednostkami armii rosyjskiej. Prezentacja będzie połączona z nauką gry. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w prezentacji otrzymają pod swoją komendę kilka pododdziałów piechoty, czołgów, samolotów, śmigłowców etc.

Ilość uczestników – do 8 osób jednocześnie.

Więcej informacji o systemie:

www.wargamer.pl
www.ghqmodels.com

UWAGA: W czasie prezentacji odbędzie się quiz ze znajomości współczesnego sprzętu bojowego. Nagrody dla zwycięzców quizu funduje firma Wargamer

Prezentacja 3 edycji gry WARZONE – Uniwerse Under Siege (Godz. 12 – 16)

Warzone – Uniwerse Under Siege to trzecia edycja tej doskonałej gry bitewnej w klimacie techno-fantasy. Akcja gry umiejscowiona jest w świecie Mutant Chronicles gdzie po kolonizacji innych światów i fali szybkiego postępu technologicznego ludzkość opuściła Ziemię zmuszona zmierzyć się z nową siłą - Mroczną Harmonią, przerażającą obcą potęgą. Przyszłość ludzkości to nie świetlana droga oświeconej ery umysłu lecz świat trzęsący się od wybuchów i szaleńczego huku karabinów pogrążonych w wiecznej wojnie o władzę i zyski megakorporacji: Bauhausu, Capitolu, Cybertronic’u, Imperialu i Mishimy. Przyszłość to nie czas pokoju, ale czas koszmaru gdy siły Legionu Ciemności rozszarpują ludzkich obrońców, a potęga Bractwa powoli pogrąża ludzkość w nowym średniowieczu...


Prezentacja będzie połączona z nauką gry. Chętni będą mieli możliwość objąć dowodzenie nad armią którejś ze stron konfliktu: Cybertronicu, Mrocznego Legionu lub Bauhausu.

Ilość uczestników – do 6 osób jednocześnie.

Więcej informacji o 3 edycji gry Warzone:

www.excelsiorentertainment.com
www.wargamer.pl


UWAGA: W czasie prezentacji odbędzie się quiz wiedzy o uniwersum WARZONE. Nagrody dla zwycięzców quizu funduje firma Wargamer


STOISKO FIRMOWE WARGAMERA

W czasie trwania konwentu będzie czynne stoisko firmy WARGAMER oferujące modele i podręczniki do wszystkich dystrybuowanych przez nas gier bitewnych oraz nasze gry planszowe. W czasie konwentu będzie obowiązywała okolicznościowa obniżka cen aż o 10%.

Więcej informacji o konwnecie znajdziecie na internetowej stronie konwnetu:  www.coolkon.prv.pl

Zapraszamy w imieniu własnym oraz organizatorów. Do zobaczenia we Wrocławiu.

Ekipa WARGAMERA
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

 

anything