Autor Wątek: Rządy Róży  (Przeczytany 6637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abetorius

Rządy Róży
« dnia: Listopad 16, 2006, 11:02:14 am »
Po takiej reklamie to sobie raczej nie odpuszcze. Ktos mnie poratuje tytulem oryginalnym?

Offline l'ibera!es

Rządy Róży
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2006, 12:58:01 pm »
i]A potem Bóg rzekł: «Niechaj stanie się ewolucja». I tak się stało.
A wiedział Bóg, że była dobra.
Tak upłynął wieczór i poranek - dzień...[/i]

Offline Frey Ikari

Rządy Róży
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2006, 06:42:19 pm »
Eeeeee..., PlayStation 2..., nie mam tej platformy więc i tak nie pogram...

Offline spidey

Rządy Róży
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2006, 07:50:59 pm »
Szukanie taniej sensacji. Przynajmniej zrobili Rule of Rose darmową reklamę. I śmieszy mnie ta ignorancja polskich mediów dla których każda gra to gra komputerowa.

Poza tym nie od dzisiaj wiadomo że Atlus robi wykręcone na maksa gry. Uwielbiam tego producenta, pamiętam jak grałem jeszcze na Dreamcasta w jakiegoś FPP (zapomniałem tytułu) ich autorstwa - miał tak psychodeliczny klimat (design świata i bohaterów) że po nocach mi się śnił :)

A tak w ogóle wątek powinen być założony w innym dziale ;)

I dlatego go przenoszę ^^ - C.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Rządy Róży
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2006, 08:15:06 pm »
Forbidden Siren i Project Zero przeszły mi obok nosa. Róży nie przepuszczę...

gość1

  • Gość
Rządy Róży
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2006, 03:05:14 pm »
'Rule of Rose' w sądzie. Ciekawe jak się akcja dalej potoczy. W sumie wychodzi na to, że polski rząd podważa zdanie niezależnej instytucji nadającej kategorie wiekowe grom xD Kolejny skandal? xD

Offline DARKMAN

Rządy Róży
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 17, 2006, 11:47:32 pm »
Recenzja mowi ze gra raczej przecietna.... Tylko ktos sztucznie rozdmuchal sprawe...

***

  • Gość
Rządy Róży
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2006, 11:37:38 am »
Nie udało się*

Jednak tak jak napisał Girwan, nikt oczywiście z samą grą się nie zapoznał. Nie ważne, czy decyzja była słuszna czy nie- pomijając same Rule of Rose- społeczeństwu z wyjątkową łatwością przychodzi krytyka gier. Gry są złe i już, nieważne czy ktoś grał- powiedzieć, że gra jest zła każdy może... Ot choćby sytuacja z Panzersami I, gdzie według TVN: pijani polscy żołnierze poddają się wrogowi itd. Gra oczywiście produkcji niemieckiej**, to wciągniemy w sprawę polityków :roll:

Rule of Rose specjalnie się nie interesowałem, więc może niedługo dowiem się, że w rzeczywistości jest dozwolona od 18+, a nie od 15, a mówi o dzieciach walczących w szkole z zombiakami ;)

*W Wielkiej Brytanii
** Żeby nikt się nie przyczepił -> tak naprawdę produkcji węgierskiej

Offline greah

Rządy Róży
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2006, 03:23:42 pm »
wiecie co jest najzabawniejsze? wokół gry zrobił się wielki hype a okazuje się, że tytuł jest bardzo średni. nastolatki będą importować tytuł żeby pograć w te drastyczne kwiatki a tu nic poza bandą bachorów nie dostaną :badgrin: