Autor Wątek: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy  (Przeczytany 35458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zly

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 14, 2010, 07:29:58 am »
Oba po 5. Z 6tki wyleciał LF z rakietą o którym Ci pisałem.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 14, 2010, 07:45:32 am »
Poprawione

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline pajak

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 14, 2010, 07:56:46 am »
Chłopaki ale bez przesady.. u Złego jest zmiana o jeden skład troopsów - to już trochę zmienia. Wiem, że wolf guardów dzieliło się i tak na 2 składy ale ta rozpa jest teraz wyraźnie inna. Tym bardziej, że tamtą normalnie mógł grać a nie tak jak w przypadku innych zmian, które były całkowicie niezgodne z codexami

Zły strasznie Ciebie i całą drużynę lubię ale dałeś troszkę plamy z rozpą i teraz ją naprawiacie.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 08:06:56 am wysłana przez pajak »
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Raca

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 14, 2010, 08:19:49 am »
Nom faktycznie z tego sklejenia blednych guardow zrobily sie zmiany w wiekszosci oddzialow i pojawil sie dodatkowy wartosciowy troops - to chyba troszke duzo biorac pod uwage ze rozpa po sklejeniu guardow bylaby juz poprawna

Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 14, 2010, 08:33:35 am »
Zły strasznie Ciebie i całą drużynę lubię ale dałeś troszkę plamy z rozpą i teraz ją naprawiacie.

Ilosc troopsow nie ulegla zmianie (teraz jest GH+WG, wczesniej byli zle rozpisani 2xWG). Dopuscilem Jarowi dodanie typhoona nie widze powodow dla ktorych mialby nie dopuscic tej zmiany. Oblicza armii to nie zmienia, zagran, taktyki ani rozpracowania teamu tez. Zły opisowo i szczerze wyjasnil swoje zamiary na privie, uwazam ze innym teamom z powodu tego ustepstwa nie stała sie krzywda.

Rozumiem w pełni ze druzyny ktore na czas wprowadzily rozpy bezbledne teraz moge czuc pewien zawód gdy bledy sa poprawiane w ten sposob. Ale zrozumcie ze kazdemu moglo sie zdarzyc. Moja chec iscia na reke wynika tez z tego ze przed ktoryms DMP Dominik zapomnial do nobzowych motorow wrzucic bosspola i sztandaru, co zauwazylismy po terminie wysylania rozp. Zmieny przyjeto nam bez problemów. Ja teraz tez nie zamierzam walic pałką w splot słoneczny. Do piatku mozna wprowadzac zmiany wynikajace z bledow i drobnych pomylek.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Raca

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 14, 2010, 08:41:05 am »
Tak jasne w pelni popieram pozwalanie na poprawianie bledow, ale akurat u Zlego cala rozpa zostala przemodelowana a to juz troszke duzo
Tragedi nie mam zamiaru z tego robic, ale nagle z dwoch smieciotroopsow z pojedynczych gosci, po poprawce z jednego z dwoch gosci - robi sie zmienienie wielu skladow i dodanie dodatkowego wartosciowego troopsa

Ja teraz tez moze bym cos przemodelowal jak juz rozpy pocztytalem - ale ja pewnie nie moge bo sprawdzielm rozpe z 5 razy przed wyslaniem  :doubt:

Offline pajak

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 14, 2010, 08:42:40 am »
Zły po połączeniu wolf guardów miał legalną rozpę. Pomyłką nie jest zapomnienie o dodaniu dodatkowego troopsa a jedynie połączenie dwóch trójek wolf guardów. Rozpiska jest wyraźnie inna - zamiast pojedynczego termosa będzie chodzić z obstawą 5 woundów i dodatkowego darmowego flamera. Zamiast 4 konkretnych troopsów + jednego mega lightwego będzie 5 konkretnych. To była ewidentna plama Złego a robienie rozp jest jedną z części rywalizacji na DMP

Wiedziałem, że użyjesz argumentu Jara - tak jak pisałem - tam rozpy były nielegalne i zmiany MUSIAŁY być, tutaj NIE.

Twoja wola jako sędziego głównego. Ja więcej nie będę poruszał sprawy. Tak samo nie będę na bank robił wokół tego jakichkolwiek problemów. Swoje w temacie napisałem

Pozdro dla wszystkich
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 14, 2010, 08:51:11 am »
Przyznaje ze mialem mieszane uczucia co do Złego zmian, ale uznałem ze albo ide bardzo łagodnie dla wszytskich albo na maksa rygorystycznie. Na maksa rygorystycznie połowa teamow zaczelaby z -3 pkt karnymi. Wybralem wiec wersje łagodna. Nie jest to doskonale rozwiazanie a zmiany Złego sa jak dotad najdalej idace z tych ktore wogole dopuscilem. Wciaz mam watpliwosci czy podjalem własciwa decyzje, nie jest to latwe, ale juz zdanie nie zmienie. Pozdrawiam

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Raca

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 14, 2010, 08:54:53 am »
Tak Vladdi tylko gdzie indziej zostaly poprawione bledy a tu zmieniona rozpa, ale spoko EOT z mojej strony
Ale mieszane uczucia pozostana, na przyszlosc wychodzi nie oplaca sie wysylac rozpy bez bledow

Offline Zly

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 14, 2010, 08:57:26 am »
Pająk, Raca:

Napiszę to co pisałem Vladdiemu i co go przekonało. Wstępnie chciałem zrobić tak jak jest teraz. Chłopaki mnie napierali żeby były dwa oddziały WG gdzie z każdego zostanie mi pojedyńczy typ => troops dzięki Loganowi. Okazało się to nielegalne a sklejenie dwóch składów to nie tylko prosta poprawka ale również przemodelowanie rozpy bo nagle z 5 troopsów robi się 4.

Zmiany miały na celu pozostawić możliwość wystawienia 5 troopsów ( osobno GH i cycloniarz ). W zamian za to osłabiłem dwa pozostałe oraz strzelanie.

Jeśli chcecie się upatrywać w tym jakichś zmian siede'owanych pod Wasze czy innych teamów rozpy to proszę. Jeśli Vladd się do tego przychyli to oczywiście skleję te WG ale to by było coś takiego jakby kazał Jarowi rozdysponować LoneWolfa na już istniejące odziały a tak tamta rozpa zyskała bardzo dobry mobilny fire support.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline pajak

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:00:14 am »
ostatni post.. Zły nie poprawił żadnych błędów.. on zmienił rozpę..

to tak jakbym w tej chwili wyrzucił priesta (cały czas nie wiem czy to nie było sensowniejsze) i wrzucił za niego attack biki z bolcami - liczba ogólna oddziałów się nie zmienia.. tak naprawdę nawet pkt nie ma różnicy...

EOT
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Raca

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:02:37 am »
Spoko nie bede sie klucil glupio - ale u Jara zmiana byla konieczna zeby rozpa byla legalna, tak samo jak leman zmienil sie w exorcista
U ciebie po sklejeniu rozpa by byla legalna, a ze mialbys jeden troops mnie no coz efekt popelnienia bledu, trzeba bylo ja sprawdzic

Ale jak pisalem EOT u mnie, jest jak jest, pomimo ze nie mam nic do ciebie, waszego teamu czy sedziowania Vladda niesmak i tak pozostaje

Ja tez bym chcial wywalic pewnie sage z Lorda - bo wychodzi za to ze nie jest mi potrzebna chyba - ale ja nie zrobilem bledow  :doubt:
A zmiana bylaby i tak mniejsza niz Zly u ciebie

Offline pajak

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:03:38 am »
Pająk, Raca:

Napiszę to co pisałem Vladdiemu i co go przekonało. Wstępnie chciałem zrobić tak jak jest teraz. Chłopaki mnie napierali żeby były dwa oddziały WG gdzie z każdego zostanie mi pojedyńczy typ => troops dzięki Loganowi. Okazało się to nielegalne a sklejenie dwóch składów to nie tylko prosta poprawka ale również przemodelowanie rozpy bo nagle z 5 troopsów robi się 4.

Zmiany miały na celu pozostawić możliwość wystawienia 5 troopsów ( osobno GH i cycloniarz ). W zamian za to osłabiłem dwa pozostałe oraz strzelanie.

Jeśli chcecie się upatrywać w tym jakichś zmian siede'owanych pod Wasze czy innych teamów rozpy to proszę. Jeśli Vladd się do tego przychyli to oczywiście skleję te WG ale to by było coś takiego jakby kazał Jarowi rozdysponować LoneWolfa na już istniejące odziały a tak tamta rozpa zyskała bardzo dobry mobilny fire support.

tylko mnie to utwierdziło w tym, że to zmiana rozpy a nie poprawka błędów

Przypadek Jara to całkiem inna sprawa i powinna być osobno ustalana. Nie wiem czy powinien coś za to brać ale nie wątpliwie się pomylił i wrzucił 4 elity - na co mu pozwolić nie wiem... na pewno była to pomyłka
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Zly

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:04:03 am »
Tak Vladdi tylko gdzie indziej zostaly poprawione bledy a tu zmieniona rozpa, ale spoko EOT z mojej strony
Ale mieszane uczucia pozostana, na przyszlosc wychodzi nie oplaca sie wysylac rozpy bez bledow

Raca, dodanie sobie całkiem istotne strzelanie gdy już się widzi jakie są ropzy przeciwników też wpasowuje się w Twoje stwierdzenie.

Ale proszę, darujmy sobie flejmowanie i wyjaśnijmy przy stole po męsku co?

Pająk: sklejenie WG zmniejsza mi Toopsy, to była najprostrza opcja zachowania ich ilości. A na pewno prostrza niż kombinowanie jak zrobić dwa legalny odziały WG.

Wiem i widzę, że macie ambicje nam skopać tyłki to to zróbcie. Vladd mówi że mamy lajtowe rozpy:)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Raca

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:08:17 am »
Tylki to wam sklepiemy, wiadomo ;)
Ale rozmowa nie byla o tym, ani o wyjasnianiu sobie przy stole nie wiadomo czego

Byla o tym ze z naprawiania bledow zrobilo sie przerabianie rozpy w twoim przypadku, ja nie wiem czy ona robi komukolwiek z mojego teamu, pewnie nie
Ale rozpa sie znacznie zmienila i wg. mnie na cos takiego po publikacji pozawalac sie nie powinno

Ech mialem sie juz zamknac, znowu nie wyszlo ;)

 

anything