Autor Wątek: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16  (Przeczytany 21722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Taberu

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 22, 2010, 03:14:04 pm »
Mecz Taberu vs Zaylek - dzisiaj (22 maja) o 20:30.

Prosiłbym jeszcze przy okazji o poprawienie tabeli z wynikami i wykasowanie naszej gry, dopóki dzisiejszy pojedynek się nie rozstrzygnie. Zaylek dał mi drugą szansę.

Pozdrawiam,
Taberu

Cytat: zaylek link=topic=32143.msg1121071#msg1121071   date=1274537355
  zaylek vs taberu
  dzis 20.30
  ciekawe ktory sedzia znajdzie czas ? xP
 
Potwierdzam.
Btw. nigdy się nie spotkałem z takim wymogiem, żeby sędzia MUSIAŁ być na meczu. Zazwyczaj przy turniejach online w takim etapie (dopiero druga runda) wystarczy replay i potwierdzenie obu graczy. Ale mam nadzieję, że jednak jakiś sędzia znajdzie chwilę.

Offline Ibrahim_ibn_Erales

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 162
  • Total likes: 0
  • twitter.com/iberales
Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 22, 2010, 03:16:36 pm »
O widze, ze stosujemy komunistyczne praktyki E.Gierka. Co nam pasuje to "pomozemy", a co nie zgodne z wladza to do kosza? Kasowanie postow nie wygodnych napisanych specjalnie dla lepkoczarnych faworytow ciemnych korytarzy jest niezgodny z obowiazujacym jedynie slusznym prawem komunistycznego forum. Jezeli post narusza jakies zasady to prosilbym o jakies ostrzezenie, odpowiedz, a nie machanie swoim administratorskim penisem internetowym.

Spoko. Najważniejsze, że ja tego posta zdążyłem przeczytać.
I tak nie chciałem nań odpowiadać, więc de facto nic nie straciłeś.
Pax vobiscum.
God hates figs [Mk 11, 12-14]


I pledge allegiance to my Flag,
and to the Republic for which it stands:
one Nation indivisible,
With Liberty and Justice for all.

Offline kort

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 22, 2010, 03:26:56 pm »
Btw. nigdy się nie spotkałem z takim wymogiem, żeby sędzia MUSIAŁ być na meczu. Zazwyczaj przy turniejach online w takim etapie (dopiero druga runda) wystarczy replay i potwierdzenie obu graczy. Ale mam nadzieję, że jednak jakiś sędzia znajdzie chwilę.

Nie musiałeś się spotykać. Teraz się spotkałeś, bo tak sobie wymyśliłem :) Bo lubię oglądać gry live :) A jako organizator mogę ulec swoim chętkom :)

Offline Taberu

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 22, 2010, 07:49:33 pm »
Mecz Taberu vs Zaylek przełożony na jutrzejszą niedzielę (22 maja) z powodu problemów technicznych (patch 13...).

Pozdrawiam,
Taberu

Offline zaylek

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 22, 2010, 07:50:10 pm »
ze wzgledow technicznych (serwery blizza sie wypier*****ą) mecz taberu vs zaylek przeniesiony na jutro
prawdopodobna godzina 20
moze odbyc sie wczesniej ;P
woot!?

Offline kort

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 22, 2010, 08:00:04 pm »
Nom mnie również nie działa tak, jakbym chciał...

Offline kort

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 23, 2010, 02:57:32 pm »
Chciałbym przypomnieć, że w pierwszej rundzie zostały do rozegrania 2 mecze, które najlepiej by było jakby były rozegrane dzisiaj. Panowie blokujecie zabawę innym. Są to Bart vs Cascador oraz Calahan vs Gurion. Potem znów będziecie mieli pretensje za "nieuczciwe i niemiłe" rozstrzygnięcia.

Offline kort

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 24, 2010, 12:57:47 am »
Bart vs Cas 0:2. GG panowie.

Offline zendera

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 25, 2010, 11:43:17 pm »
Ibrahim vs zendera - 26.05 godzina 23:00

Prosimy o przybycie sędziego :)

Offline kort

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 26, 2010, 06:17:31 pm »
W związku z faktem, iż czas nas goni. Zmiana w regulations.
1. Każdy może rozegrać serie meczów bez obecności sędziego, proszę za to o wysłanie repów na mojego maila z wynikiem i nickami graczy w temacie. Proszę również jedną z osób grających o postnięcie wyniku na forum.
2. Mapy powyżej rundy 2giej: Zaczynamy od Lost Temple. Potem, tak jak w rundzie drugiej dobieramy z map dostępnych w 1v1 ladderach.
3. Osoby, jak Calahan i Gurion, które blokują dalsze rozgrywki w swoim brackecie mogą zostać zdyskwalifikowane. Nie będę dochodził czyja wina. Obie osoby w takim wypadku zostaną zdyskwalifikowane.
4. Konkretnie do Calahana i Guriona. Czas na rozegranie meczu do piątku. Brak odzewu = podziękowanie za wspólną zabawę.
5. Finał zostanie rozegrany jako Bo5 zamiast Bo3.
6. Przy finale i półfinałach będą obecni sędziowie, oraz zostanie wyznaczony jakiś ogólnie pasujący wszystkim termin (prawdopodobnie w niedzielę)
7. Tyle ode mnie póki co. Jak coś to jak zwykle - mail/PM/post na naszym forum


PRZYPOMINAM, ŻE DOLNY BRACKET NIE ROZEGRAŁ JESZCZE RUNDY DRUGIEJ. START: STEPPES OF WAR, NIE LT.

Offline Calahan

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 26, 2010, 07:04:06 pm »
cóż ja mam do Guriona wyłącznie kontakt przez to forum
wysłałem mu PMa z moim nowym kontaktem w BN2 i moim numerem GG, sorry ale ogłoszenia w gazecie wyborczej nie będę dawał ;P

Offline kort

Odp: Starcraft II beta GGK Domination - Turniej! Ro16
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 27, 2010, 03:20:26 am »
cóż ja mam do Guriona wyłącznie kontakt przez to forum
wysłałem mu PMa z moim nowym kontaktem w BN2 i moim numerem GG, sorry ale ogłoszenia w gazecie wyborczej nie będę dawał ;P
Podobno ma się skontaktować z Tobą.

FAKE EDIT: Bracket update.


 

anything