trawa

Autor Wątek: Anime - dub  (Przeczytany 2473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline javal

Anime - dub
« dnia: Maj 23, 2011, 12:22:12 am »
Witam,

Poszukuje anim z angielskim, ew polskim dubbingiem. Dużo się rozpisywać nie będę nie ważne czy jest to seria czy film pełnometrażowy, tematyka nie sprecyzowana, do tej pory widziałem min. Vampire hunter D., Ergo Proxy, Desert Punk, Ghost in the Shell, Samuraj Champloo... chociaż nie wiele wspólnego mają one ze sobą (poza tym że jest to akcja) to szukam czegoś w tym stylu, aczkolwiek wdzięczny będę za wszystkie tytuły które były dubbingowane a które uważacie za godne obejrzenia :). Prosił bym również tylko o posty, które mogą mi pomóc, posty typu "anime z dubbingiem to porażka" można sobie darować.

Dzięki z góry za pomoc.

Offline CoraX

Odp: Anime - dub
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2011, 11:37:54 am »
Odsyłam do regulaminu tego forum.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Anime - dub
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2011, 12:22:22 pm »
Spokojnie, nigdzie jeszcze nie zawinił : )


Javal, imo powinieneś rozejrzeć się po stronach polskich wydawców i zobaczyć co z wydawanych u nas anime ma dubbing a co jedynie napisy. Ogólnie to ludzie raczej stronią od dubbingu więc wątpię, by Ci ktoś coś polecił.

Offline Ganossa

Odp: Anime - dub
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2011, 01:21:10 pm »
Interesują cię tytuły wydane w Polsce czy też polecać ci anime wydawnictw z zagranicy?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline javal

Odp: Anime - dub
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2011, 01:27:41 pm »
Również te wydane za granicą. Co do drugiego postu jak napisał "Wilk Stepowy" nie uważam bym łamał regulamin, żaden z działów podanych w regulaminie nie odpowiada moim kryteriom, a przynajmniej nie na tyle precyzyjnie żeby mi pomógł, równie dobrze mógł bym wziąć alfabetyczny spis anime i czytać każdą recenzję, to samo się tyczy wydawnictw, zresztą recenzja nie zawsze oddaje sedno anime, wole żeby ktoś mi je polecił, pamiętaj że nie każdy ściąga co popadnie a kupowanie na ślepo xxx filmów no cóż na to z kolei nie każdego stać :).

Offline Dagu

Odp: Anime - dub
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2011, 07:19:36 pm »
Będzie krucho w kwestii polskich. Trochę widziałam na wideo wydanych w pierwszej połowie lat 90., ale to głównie sprawki familijne albo dla dzieci...




Classic is fantastic. Yeah.

Offline CoraX

Odp: Anime - dub
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2011, 10:04:55 pm »
Sorka, miałem ciężki dzień od samego rana i źle zrozumiałem Twoją prośbę. Polecam zapoznanie się z grupą subującą "a4e" (anime 4 ever), oni wszystkie swoje serie wypuszczają z dwiema ścieżkami dźwiękowymi: oryginalną i angielską.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Anime - dub
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2011, 10:08:19 pm »
Prawie wszystkie, ale fakt - zupełnie o tym zapomniałem. A przecież zawsze muszę remuxować i wywalać angielską ścieżkę, gdy coś od nich zostawiam.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything