trawa

Autor Wątek: NEUROPORTAL  (Przeczytany 1709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline neurołowca

NEUROPORTAL
« dnia: Czerwiec 02, 2011, 09:29:17 pm »
Witam.
   NeuroPortal, to kolekcjonerska gra karciana, którą chciałbym ukończyć pod koniec września, o ile możliwości pozwolą. Gra jest obecnie w fazie projektowania, więc mile widziane będą wszelkie rady, sugestie i opinie doświadczonych graczy. Każdy chętny może przyczynić się do powstawania obecnego wydania, co będzie do wykonania m.in. przy pomocy bloga.

Ciekawostką dla niektórych być może będzie natomiast to, że w grę będzie można grać w dwóch trybach - tylko na bazie podstawek, lub w wer. boostowanej. W ten sposób gracze, z uboższymi portfelami, lubiący jednak regularne rozwinięcia będą mogli ciąć w gierkę w jasno zarysowanych granicach (rozszerzanych co kilka m-cy), jak i ci, którym zależy na kolekcji i modyfikowaniu swoich strategii coraz to nowymi kartami wyciąganymi z plusPacków boostujących.

Blog gry znajduje się pod adresem neuroportal.blog.onet.pl ...

Zapraszam wszystkich chętnych i proszę równocześnie o pomoc w podtrzymaniu projektu choćby słowem komentarza, bo jak wiadomo, dzisiaj nie jest łatwo się przebić, a garażowe pomysły i "kieszonkowe" to mieszanka, która bez odpowiedniego wsparcia zainteresowanych raczej nie podycha za długo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2011, 11:37:49 pm wysłana przez neurołowca »

 

anything